Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez tk28 » 01 Maj 2011, 14:24

nowodworski24 napisał(a):Jestesmy umowieni z adminem
spotkamy sie i pogadamy - bedzie wywiad bedzie link itp


Aha rozumiem a co do tego forum miast powiatu na Waszym portalu to jest on odzwierciedleniem braku zainteresowania sprawami społecznymi mieszkańców powiatu. Nie wiem za bardzo jak jest w innych powiatach ale w naszym powiecie społeczeństwo jest dość aspołeczne podobnie jak w samym Nowym Dworze.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez nowodworski24 » 01 Maj 2011, 18:49

tk28 napisał(a): forum miast powiatu na Waszym portalu to jest on odzwierciedleniem braku zainteresowania sprawami społecznymi mieszkańców powiatu. Nie wiem za bardzo jak jest w innych powiatach ale w naszym powiecie społeczeństwo jest dość aspołeczne podobnie jak w samym Nowym Dworze.


Też takie odnosze wrażenie - nikt się nie interesuje nikim. Płonie dom całą noc - rano pytam sąsiada co to za rodzina a on zdzwiony ze cos sie w nocy dzialo- pełno straży policji pogotowia a on sobie spi a co tam
nowodworski24
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 101
Rejestracja: 31 Sty 2011, 01:01
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez mcba » 01 Maj 2011, 18:52

może ma twardy sen ;) pamiętam X lat temu za moim blokiem podpalono samochód, dwie jednostki straży, co najmniej jedna eksplozja, a ja na następny dzień byłem wielce zdziwiony rozmowy rodziców na temat zdarzenia, które ich obudziło w środku nocy ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez rather » 01 Maj 2011, 21:23

Ale są też tacy, którzy się interesują i im się chce. Wydaje mi się, ze warto rozszerzyć forum na powiat i po prostu dotrzeć z informacją do mieszkańców. Na pewno będzie grupa, która interesuje się swoim regionem i ma na ten temat coś do powiedzenia...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez nowodworski24 » 02 Maj 2011, 07:44

Po pewnych sugestiach użytkowników tego forum nie wieszamy już plakatów - tak więc ciężko też dotrzeć do gmin i mieszkańców ale myślę że jakoś może się to uda :)
nowodworski24
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 101
Rejestracja: 31 Sty 2011, 01:01
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez mcba » 02 Maj 2011, 09:03

Jak było już mówione, plakaty są OK, zwłaszcza jeżeli chcemy sięgnąć do wszystkich zakamarków naszego powiatu i zjednoczyć głos społeczeństwa w sprawach ważnych dla nas wszystkich.

Mały offtop, którym chciałbym zamknąć sprawę plakatów raz na zawsze, a jakby ktoś dalej chciał drążyć ten temat zapraszam do innego tematu :!:

Mianowicie jest jeden warunek, znajdują się one na przeznaczonych do tego celu miejscach. Słupy ogłoszeniowe (takie duże okrągłe, a nie latarnie, znaki drogowe etc.) oraz różnego rodzaju tablice ogłoszeniowe, począwszy od tablic w urzędach gmin, przez tablice wspólnot osiedli/mieszkaniowych, a nawet autobusy. Sęk w tym, że te miejsca zazwyczaj wymagają pozwolenia (nie licząc słupów ogłoszeniowych), o które to raczej nie powinno być trudno.
Zaleceniem (nie atakiem i jak kto chce sobie to nazywać) użytkowników forum było unikanie umieszczania plakatów w miejscach kontrowersyjnych, takich jak "prowokacja" w stylu znaku przystankowego na ulicy Sportowej, czy też tablica ośrodka zdrowia(pomimo pozwolenia; które gdyby było zawarte na plakacie pewnie przeszłoby bez specjalnych uwag).

Pozdrawiam ;)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez cekalto » 02 Maj 2011, 09:32

Forumowicze ! proponuje nie robić kaszanki . to jest dział " Rozszerzenie forum na gminy powiatu " a nie o plakatach
Adminowi proponuje utrzymanie porządku , no chyba ze umówimy się że wszystkie tematy walimy do jednego wora .
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez crookz » 05 Maj 2011, 19:38

A kto mowil ze wladze beda prowadzic? My mieszkancy najlepiej wiemy co sie dzieje w miescie i to my bedziemy prowadzic te forum ja jestem za osobiscie i moge pelnic funkcje admina. (Mogę zakupic domene albo sie zrzucić) + Zaprojektujemy z koderem nowa szate.

Mam pomysl na nazwe.

Dość prosty..

powiatnowodworski.pl

Ewentualnie powiatndm24.pl
Awatar użytkownika
crookz
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 Kwi 2011, 11:56
Miejscowość: nowy dwór maz/pólko

Re: Rozszerzenie forum na gminy powiatu

Postprzez admin » 05 Maj 2011, 19:55

Warto pamiętać, że zbytnie rozdrobnienie też nie jest dobre.
Kolejną sprawą jest to, że aktualnie (o ile mi wiadomo) to forum skupia najaktywniejszych użytkowników/forumowiczów w NDM.

jeśli zaś chodzi o domeny internetowe to:
- nie zaleca się używania cyfry w domenie
- mamy dwa powiaty nowodworskie. Spowoduje to ściągnięcie "pustego" ruchu na forum i zdezorientowanie niektórych użytkowników.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron