WAŻNE! - Update forum - LOGOWANIE

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

WAŻNE! - Update forum - LOGOWANIE

Postprzez admin » 31 Sty 2012, 21:57

W związku z przeniesieniem forum pod domenę główną możliwość logowania jest tylko, kiedy wchodzi się na forum poprzez http://www.novidvor.pl jeśli ktoś odwiedza forum z linka zapisanego w "ulubionych" czyli: http://www.novidvor.pl/forum to z tego linka można tylko przeglądać forum, bez możliwości zalogowania się.

Pozdrawiam,
Administrator
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: WAŻNE! - Update forum - LOGOWANIE

Postprzez ukasz » 01 Lut 2012, 13:18

pod linkiem www.novidvor.pl/forum nie da się nic zrobić. Może byście usunęli ten pierdzielnik i wstawili jakiś obrazek, czy coś innego (widocznego) z info, że forum zostało przeniesione? Wczoraj trzykrotnie wchodziłem na stronę i byłem pewny, że to kolejny atak hakerski. Dopiero dziś dojrzałem, że w tym bałaganie liter można odczytać info:

"UWAGA! Przeniesione forum pod domenę główną. Możliwość logowania tylko wchodząc poprzez adres www.novidvor.pl"

To taka sugestia, bo podejrzewam, że nie tylko ja pomyślałem o ataku hakerskim lub problemach technicznych ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: WAŻNE! - Update forum - LOGOWANIE

Postprzez admin » 01 Lut 2012, 13:48

Jeśli będę potrafił, to zamieszcze gdzies indziej informacje. Tymczasowo wstawilem najlepiej jak umialem:)
Ale dzieki za info.
A.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: WAŻNE! - Update forum - LOGOWANIE

Postprzez WND » 03 Lut 2012, 00:17

ukasz napisał(a):pod linkiem forum nie da się nic zrobić. Może byście usunęli ten pierdzielnik i wstawili jakiś obrazek, czy coś innego (widocznego) z info, że forum zostało przeniesione? Wczoraj trzykrotnie wchodziłem na stronę i byłem pewny, że to kolejny atak hakerski. Dopiero dziś dojrzałem, że w tym bałaganie liter można odczytać info:

"UWAGA! Przeniesione forum pod domenę główną. Możliwość logowania tylko wchodząc poprzez adres http://www.novidvor.pl"

To taka sugestia, bo podejrzewam, że nie tylko ja pomyślałem o ataku hakerskim lub problemach technicznych ;)




Potwierdzam , dawno mnie nie było (utrata poprzedniego kompa) i dopiero niedawno przypomniałem sobie o tym forum , po wyszukiwarce najpierw znalazlem tamto, po kilku minutach walki przypisałem te zasługi naszemu burmistrzowi :D aż w końcu bez logowania ot tak z nudów kliknąłem jakiś temat i tam było info o logowaniu
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron