Forum osiedli nowodworskich

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez ninel » 25 Lis 2010, 23:27

Jeżeli się nie pomyliłem, widzę że wyrasta tu nam kolejne osiedle będące przedstawicielem wszelkich patologii polskiego kapitalistycznego budownictwa masowego III RP… łanowe, mrówkowcowe, zamknięte i bez infrastruktury komunikacyjnej.
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez rather » 26 Lis 2010, 00:06

Obserwowałem forum tego osiedla na Forum Gazety i trochę się na nim udzielałem - dyskusje są ożywione. Rozumiem, że mieszkańcy sprowadzają się z różnych części miasta i regionu - pewnie chcą mieć miejsce, gdzie będą się mogli integrować. Chyba nie ma problemu, żebyśmy im (również w imię integracji z całą lokalną społecznością) takie miejsce stworzyli.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez mieszkaniec_OM » 26 Lis 2010, 15:32

mcba napisał(a):Wg mnie Dębowy Park zostanie wcielony do dębinki a Słoneczne do Nowodworzanki ...


Słoneczne przylega ściśle do Osiedla Młodych, podobnie jak osiedle Versal. Te nazwy to tylko robocze nazwy developerów, o których szybko ludzie zapomną.
mieszkaniec_OM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 117
Rejestracja: 26 Lis 2010, 11:35

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez greeny » 27 Lis 2010, 14:34

Skoro na razie nie ma zapotrzebowania to po co na siłę tworzyć działy, w których nikt nic nie pisze? Mnie, szczerze mówiąc, taka ilość martwych działów odstrasza.
Awatar użytkownika
greeny
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Rejestracja: 11 Lis 2010, 21:29

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron