Forum osiedli nowodworskich

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 24 Lis 2010, 22:51

Utworzyłem Forum osiedli nowodworskich.
Mam nadzieję, że mieszkańcy poszczególnych osiedli będą zabierać głos na tematy związane z funkcjonowaniem ich osiedli.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez mcba » 24 Lis 2010, 22:54

bardzo dobra inicjatywa dzięki temu nie będzie misz-masz'u w jednym dziale... sam już skorzystałem z tej możliwości :)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 24 Lis 2010, 22:58

Zauważyłem 8-)
Dziękuję za wsparcie!

Jakie sÄ… jeszcze inne osiedla? Znaczy siÄ™, jakie nazwy majÄ… powstajÄ…ce osiedla?
A.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez tk28 » 24 Lis 2010, 23:14

Bardzo dobry pomysł, teraz tylko czekać na większą liczbę użytkowników. Zastanawiam się tylko co z centralną częścią miasta tzw. Śródmieściem, chyba też powinno być jako osiedle. Swoją drogą to na planie zagospodarowania przestrzennego miasta Pólko i Centrum widnieje jako jedna dzielnica - Śródmieście. Nie wiem czy taki układ już funkcjonuje ale wydaje się być logiczny:
ndm.jpg
ndm.jpg (127.56 KiB) Obejrzany 11792 razy
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 24 Lis 2010, 23:22

Nadrzeczna to też jest osiedle, czy jakaś inna jednostka?
Może wykażę się lekką ignorancją teraz, ale czy mógłby mi powiedzieć ktoś czy osiedle Modlin Stary to jest to samo co Modlin Górka?
Przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony z tego powodu, że się nie orientuję w podziałach osiedli.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez mcba » 24 Lis 2010, 23:33

tak to ta sama dzielnica a z tego co pamiętam, to oficjalna nazwa to Modlin Stary, mam nadzieję, że się nie pomyliłem ;p a w planie zagospodarowania to są raczej obszary a nie osiedla, ale to tak na marginesie ;)
osiedla_NDM.png
Co do osiedli...
p.s.
nie pamiętam tylko podziału Pólko I i Pólko II wiem tylko, że to było na wniosek mieszkańców ...
osiedla_NDM.png (140.52 KiB) Obejrzany 11787 razy
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 24 Lis 2010, 23:37

OK, ustawiłem w kolejności tak jak są numery osiedli na stronie miejskiej.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez tk28 » 24 Lis 2010, 23:43

Tu chyba chodzi bardziej o obszar a nie o osiedle, z kolei Modlin Stary to według mnie cały obszar Modlina Górki i Mieszka I-go. Wrzuciłem tę mapkę tak dla ciekawostki bo nie wiem czy te podziały są już wprowadzone w życie, pochodzi ona z miejscowego planu zagospodarowania miasta z roku 2003. Na tym planie są już także ukazane zmiany jakie mają się dokonać w mieście odnośnie ulic, niektóre już są a niektóre się budują. Niestety plik jest za duży żeby go tu wrzucać. Przydałby się na forum również dział "Inwestycje miejskie" lub coś w tym stylu, bo czasem na prawdę jest o czym popisać a wielu ludzi się tym interesuje.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 24 Lis 2010, 23:50

Zgodnie z prośbą taki dział zostanie utworzony jutro.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez mcba » 25 Lis 2010, 22:29

widzę, że powstało forum dla osiedla dębowy park I(chociaż nie wiem po co ta I, no chyba, że II też powstaje ale jeszcze o tym nie wiem ;p ), ale wracając do atku może iśc za ciosem i dodać też osiedle słoneczne, które powstaje na przeciwko BP przy ulicy Wojska Polskiego jak mniemam ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez nowodworzanin18 » 25 Lis 2010, 22:33

To raczej będzie zaliczane do Dębinki albo Nowodworzanki, ewentualnie do OM. Bo podział dzielnic w NDM jest już dość ścisły i cieżko będzie wprowadzać nowe nazwy. Każdy wie gdzie jest Dębinka, Nowodworzanka, ale gdzie Słoneczne Osiedle... to już ciezkko.
nowodworzanin18
 

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 25 Lis 2010, 22:35

Co zatem sugerujecie?
Dołączyć Forum mieszkańców Osiedla Słonecznego, aby nikt nie czuł się poszkodowany?
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez mcba » 25 Lis 2010, 22:43

Wg mnie Dębowy Park zostanie wcielony do dębinki a Słoneczne do Nowodworzanki ... z drugiej strony osiedla są we wczesnym stadium rozwoju, że tak powiem, więc jeżeli zaistnieje taka potrzeba będzie można wprowadzić taką funkcjonalność na forum ... to jest moje zdanie najlepiej jeżeli by się wypowiedzieli mieszkańcy/przyszli mieszkańcy tych osiedli :P
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez admin » 25 Lis 2010, 22:47

O utworzenie Forum mieszkańców Osiedla Dębowy Park zostałem poproszony, więc takie zapotrzebowanie zapewne jest.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forum osiedli nowodworskich

Postprzez mcba » 25 Lis 2010, 23:10

admin napisał(a):O utworzenie Forum mieszkańców Osiedla Dębowy Park zostałem poproszony, więc takie zapotrzebowanie zapewne jest.

jeżeli tak się sprawy przedstawiają nie widzę najmniejszego problemu... w końcu to osiedle zamknięte ;)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron