WÅ‚odzimierz Oleksiak

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Jak oceniasz radnego?

1
4
40%
2
1
10%
3
2
20%
4
0
Brak głosów
5
2
20%
6
1
10%
 
Razem głosów : 10

WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez rather » 04 Lut 2014, 13:48

Pomimo, że kilka razy pozwoliłem sobie dworować z radnego Oleksiaka, to moim zdaniem na tle całości wypada dość dobrze. Ma odwagę zabierać głos i mówić o niepopularnych rzeczach, Dodatkowo jako jeden z niewielu radnych rzeczywiście chce zmieniać swoją dzielnicę na lepsze - mówię tu o inicjatywie budowy marketu w Twierdzy, który mógłby znacząco odciążyć budżety miejscowych mieszkańców. Radny Oleksiak zebrał pod tą inicjatywą kilkaset podpisów.

Pomimo, że czasami zalicza wtopy, to na pewno jest jednym z bardziej aktywnych i barwnych radnych w naszym mieście.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez Anna76 » 04 Lut 2014, 13:51

Szkoda, że wcześniej zbierał podpisy by jednak nie było tego marketu;)
Anna76
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 Lut 2014, 14:11
Płeć: kobieta

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez rather » 02 Kwi 2014, 11:27

Na łamach jednego z lokalnych tygodników ukazał się ciekawy wywiad z radnym Oleksiakiem. Kolejny raz radny jako jedna z niewielu osób z nowodworskiego samorządu ma odwagę powiedzieć wprost jak wygląda nasza rzeczywistość.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez disturbia » 03 Kwi 2014, 16:17

Czytałam.Rzeczywiście interesujące.Potwierdza to o czym się dyskutuje na forum,a co niektórzy uważają za zwykłe ploty i niczym nie popartą niechęć do obecnej władzy.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez Operator Mopa » 16 Sie 2014, 10:19

Ja zbyt wiele nie mogę powiedzieć o radnym Oleksiaku (nie mój "rewir") aczkolwiek wczoraj miałem okazję posłuchać go podczas Święta Wojska w Modlinie Twierdzy. Wspomniany radny wygłosił bardzo ładną i patriotyczną mowę nt Modlina Twierdzy w świetle Bitwy Warszawskiej. Nie rzucał jakiś pustych haseł, a opowiadał na jak ważnym dla historii terenie obecnie żyjemy. Niby to nie ma związku z praktycznymi działaniami tego radnego, ale pierwsze wrażenie dla mnie jak najbardziej na plus.
Operator Mopa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 27 Lip 2014, 09:12
Płeć: mężczyzna

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez disturbia » 16 Sie 2014, 12:54

Szkoda, że nie zaprosili kogoś kompetentnego w temacie do wygłoszenia mowy np. Piotra Oleńczaka,ale jak to stwierdził burmistrz"ten pan to dla niego żaden autorytet". Hmm ciekawe,dlaczego? ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez Operator Mopa » 16 Sie 2014, 13:34

Ciekawy jestem, czego moglibyśmy się dowiedzieć, gdyby tak przemowę dotyczącą lokalnej hostorii (bez kartek i wcześniejszego przygotowania) powierzyć burmistrzowi, skoro p.Oleńczak to dla niego żaden autorytet 8-)
Operator Mopa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 27 Lip 2014, 09:12
Płeć: mężczyzna

Re: WÅ‚odzimierz Oleksiak

Postprzez disturbia » 16 Sie 2014, 20:52

Może trafi się okazja to się dowiemy :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta


Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości