Krzysztof Bisialski

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Jak oceniasz radnego?

Ankieta zakończyła się 02 Lis 2016, 23:21

1
6
75%
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
1
13%
6
1
13%
 
Razem głosów : 8

Krzysztof Bisialski

Postprzez razdwatrzy » 07 Lut 2014, 23:20

Jak oceniacie pana przewodniczącego? Przeglądając gazety da się wysnuć obraz przedstawiający pana Bisialskiego jako osobę, która za wszelką cenę chcę wyjść z cienie burmistrza Kowalskiego. Swoje za uszami też ma - vide przypadki z zięciem. Co pozytywnego zrobił dla mieszkańców?
razdwatrzy
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Kwi 2012, 20:20

Re: Krzysztof Bisialski

Postprzez Operator Mopa » 16 Sie 2014, 10:57

Jeśli chodzi o praktyczną działalność przewodniczącego rady - nie mogę zbyt dużo powiedzieć. Ale będąc wczoraj na obchodach Święta Wojska w Modlinie Twierdzy obserwowałem zachowanie tego Pana. O godzinie 12 nastąpiło składanie kwiatów przez różne delegacje pod pomnikiem Obrońców Twierdzy.
Nie wiem, może ja się czepiam, ale stanie z rękami w kieszeniach podczas składania wieńców, w sąsiedztwie weteranów wojennych - to duży nietakt i nieładne zachowanie. Pomijam fakt, że okulary przeciwsłoneczne w momencie składania kwiatów przez w/w też na chwilę mogły być zdjęte. No ale nie można wymagać umiejętności zachowania się w takim miejscu i w takiej chwili od osoby, która kilka lat temu na Dniach NDM dała swój "występ" na scenie..
Operator Mopa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 27 Lip 2014, 09:12
Płeć: mężczyzna


Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron