Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez KaloNDM » 17 Paź 2014, 15:20

1. ŻAMEK-MOSKWA MAŁGORZATA zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 30, okręg nr 1
2. KOSMOWSKI TOMASZ JÓZEF zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 47, okręg nr 2
3. LAUR WŁODZIMIERZ CZESŁAW zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 65, okręg nr 3
4. JAKUBOWSKI MICHAŁ PAWEŁ zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 34, okręg nr 4
5. MITRĘGA TOMASZ zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 41, okręg nr 6
6. KUBIAK-FALĘCKA AGNIESZKA MARIA zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 33, okręg nr 8
7. PIETRUSZKA GRZEGORZ HENRYK zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 51, okręg nr 9
8. SOSIŃSKA ANGELIKA BARBARA zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 36, okręg nr 12
9. WIŚNIEWSKI STANISŁAW zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 64, okręg nr 13
10. MICHAŁOWSKI SŁAWOMIR zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 43, okręg nr 14
11. TRAWKA GRZEGORZ zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 60, okręg nr 15
12. KOLANEK MIROSŁAW zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 67, okręg nr 16
13. SZKLARSKI RAFAŁ GRZEGORZ zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 34, okręg nr 18
14. SIEWRUK WAWRZYNIEC zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 65, okręg nr 19
15. NERĆ PAWEŁ ARKADIUSZ zam. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, wiek: 51, okręg nr 20

Źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komitet ... RDA/141401

Szczerze?
Jak dla mnie pozycja 6, 10 i 11 to bardzo miłe zaskoczenie :)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez Michał Jakubowski » 30 Paź 2014, 14:53

Witam,

chciałem Was serdecznie zaprosić na spotkanie z kandydatami do Rady Miejskiej startującymi z Osiedla Młodych, tj. Gosią Żamek-Moskwą (okręg nr 1 - ulice Woj. Polskiego 2-20; 33-37, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Diamentowa, Koralowa, Perłowa, Pogodna, Rubinowa, Szmaragdowa, Zielona) Tomkiem Kosmowskim (okręg nr 2 - ulice Baśniowa, Gen. Zygmunta Berlinga, Jasna, Modrzewiowa, Na Skraju, Sadowa, Sosnowa, Willowa, Wiosenna, Wiślana, Wrzosowa, Zacisze, Złota), Włodkiem Laurem (okręg nr 3 - ulice Gen. Władysława Sikorskiego, Młodzieżowa, Wojska Polskiego 29-31) oraz ze mną - Michałem Jakubowskim (okręg nr 4 - ulice Okulickiego, Wyszyńskiego oraz Wojska Polskiego 41-51).

Na spotkanie zaprosiliśmy również obecnie sprawujących mandaty w Radzie Powiatu a jednocześnie kandydatów do nowej Rady - Mariusza Łaszuka (Przewodniczący Rady Powiatu) oraz Mariusza Dudka (Radny Powiatu Nowodworskiego). Mamy nadzieję, że taka formuła pozwoli szeroko spojrzeć na wszystkie problemy naszego osiedla - zarówno te, które leżą w kompetencjach miasta jak i powiatu.

Chcemy się spotkać z Wami - mieszkańcami Osiedla Młodych i pogadać o tym, co można zmienić, jak to zrobić i jak wpisuje się to w nasze propozycje. Chcielibyśmy, aby spotkanie nie miało formuły Wy-my, tylko wspólnej burzy mózgów - dlatego traktujcie to jak na zaproszenie na kawę i pączka do sąsiada, a nie spotkanie wyborcze - dołożymy starań, aby tak właśnie się było.

Do zobaczenia!

Michał Jakubowski

Image
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez andrzejk » 31 Paź 2014, 11:38

Witam
Pozwolę sobie zadać pytanie Panu Mariuszowi Łaszukowi,
Panie Przewodniczący proszę odpowiedzieć na pytanie jak to możliwe, że w Komitecie który Pan reprezentuje znalazła się osoba o tak skrajnie różnych poglądach od Pana jak Angelika Sosińska? Osoba która chwali się certyfikatem Kandydata przyjaznego rodzinie przyznawanego w ramach akcji prowadzonej przez skrajnie prawicową organizację, która jest przeciwko invitro, aborcji w kształcie jaki obecnie obowiązuje w prawie, związkom partnerskim, ustawie antydyskryminacyjnej, popiera zachowanie prof. Chazana, czy rozwiązania jakie wprowadzono w Powiecie Wołomińskim.
W jaki sposób zamierzacie wspólnie pracować na rzecz naszego samorządu?
andrzejk
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Paź 2014, 20:13
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez Michał Jakubowski » 31 Paź 2014, 11:52

andrzejk napisał(a):Witam
Pozwolę sobie zadać pytanie Panu Mariuszowi Łaszukowi,
Panie Przewodniczący proszę odpowiedzieć na pytanie jak to możliwe, że w Komitecie który Pan reprezentuje znalazła się osoba o tak skrajnie różnych poglądach od Pana jak Angelika Sosińska? Osoba która chwali się certyfikatem Kandydata przyjaznego rodzinie przyznawanego w ramach akcji prowadzonej przez skrajnie prawicową organizację, która jest przeciwko invitro, aborcji w kształcie jaki obecnie obowiązuje w prawie, związkom partnerskim, ustawie antydyskryminacyjnej, popiera zachowanie prof. Chazana, czy rozwiązania jakie wprowadzono w Powiecie Wołomińskim.
W jaki sposób zamierzacie wspólnie pracować na rzecz naszego samorządu?


Zapraszamy na spotkanie - Mariusz na pewno odpowie na to pytanie - nie będzie żadnej cenzury, ograniczeń.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez Thermuthis » 31 Paź 2014, 14:13

Gosia, Tomek i Włodek? :) to wybory do gimnazjum? infantylizm w pełnej krasie zbędny na tym etapie.
A są gdzieś plakaty z hasłem "Głosujcie na Jacusia?" :lol:
tak, wiem zaraz będzie że się czepiam, no ale litości.. Gosia roz.... system :)
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez Michał Jakubowski » 31 Paź 2014, 14:28

Thermuthis napisał(a):Gosia, Tomek i Włodek? :) to wybory do gimnazjum? infantylizm w pełnej krasie zbędny na tym etapie.
A są gdzieś plakaty z hasłem "Głosujcie na Jacusia?" :lol:
tak, wiem zaraz będzie że się czepiam, no ale litości.. Gosia roz.... system :)


Tak - Gosia, Tomek, Włodek, bo mieszkamy tutaj i zapraszamy na nie Was - naszych sąsiadów. Chcemy, abyśmy mogli spotkać się i porozmawiać na luzie, a nie zrobić ą-ę pokaz gadających głów. I właśnie dlatego Gosia, Tomek, Włodek - bo tak mówią do nas nasi znajomi (do mnie mówią Michał, więc zostało bez zdrobnienia). Chcemy abyście i Wy nas tak traktowali - dla Was chcemy być cały czas sąsiadami, których będziecie mogli po wyborach zapytać "Włodek, a co z ławeczkami na Młodzieżowej?", "Gosia, czy coś już wiadomo w sprawie parkingów w Dębowym Parku?", "Tomek, czy coś już się dzieje w zakresie zagospodarowania terenu przy wodociągach?", "Michał, to co w końcu z tym budżetem obywatelskim, kiedy będzie, co z tym robicie?".

Tak postrzegamy naszą misję - jeśli ktoś uważa, że to infantylizm - nie to było naszą intencją.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez rather » 31 Paź 2014, 14:46

andrzejk napisał(a):Witam
Pozwolę sobie zadać pytanie Panu Mariuszowi Łaszukowi,
Panie Przewodniczący proszę odpowiedzieć na pytanie jak to możliwe, że w Komitecie który Pan reprezentuje znalazła się osoba o tak skrajnie różnych poglądach od Pana jak Angelika Sosińska? Osoba która chwali się certyfikatem Kandydata przyjaznego rodzinie przyznawanego w ramach akcji prowadzonej przez skrajnie prawicową organizację, która jest przeciwko invitro, aborcji w kształcie jaki obecnie obowiązuje w prawie, związkom partnerskim, ustawie antydyskryminacyjnej, popiera zachowanie prof. Chazana, czy rozwiązania jakie wprowadzono w Powiecie Wołomińskim.
W jaki sposób zamierzacie wspólnie pracować na rzecz naszego samorządu?

Czy aby podjąć decyzję o budowie chodnika lub remoncie ulicy trzeba mieć takie same poglądy w sprawie kary śmierci, aborcji lub istnienia cywilizacji pozaziemskich? Przypominam, że w tym roku są wybory samorządowe...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez Thermuthis » 31 Paź 2014, 15:18

MichałJakubowski napisał(a):
Tak - Gosia, Tomek, Włodek, bo mieszkamy tutaj i zapraszamy na nie Was - naszych sąsiadów. Chcemy, abyśmy mogli spotkać się i porozmawiać na luzie, a nie zrobić ą-ę pokaz gadających głów. I właśnie dlatego Gosia, Tomek, Włodek - bo tak mówią do nas nasi znajomi (do mnie mówią Michał, więc zostało bez zdrobnienia). Chcemy abyście i Wy nas tak traktowali - dla Was chcemy być cały czas sąsiadami, których będziecie mogli po wyborach zapytać "Włodek, a co z ławeczkami na Młodzieżowej?", "Gosia, czy coś już wiadomo w sprawie parkingów w Dębowym Parku?", "Tomek, czy coś już się dzieje w zakresie zagospodarowania terenu przy wodociągach?", "Michał, to co w końcu z tym budżetem obywatelskim, kiedy będzie, co z tym robicie?".

Tak postrzegamy naszą misję - jeśli ktoś uważa, że to infantylizm - nie to było naszą intencją.


Dziękuję za obszerne wyjaśnienie mojej błahej uwagi. Do mnie osobiście to nie trafia. W tym wypadku "Pani Małgorzato kiedy będzie chodnik" wg mnie odniesie znacznie większą skuteczność niż "Gosiu co z tym chodnikiem". Ot takie psychologiczne rozważania.
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Kandydaci KWW Stawiamy Na Rozwój

Postprzez Michał Jakubowski » 31 Paź 2014, 15:54

Thermuthis napisał(a):Dziękuję za obszerne wyjaśnienie mojej błahej uwagi. Do mnie osobiście to nie trafia. W tym wypadku "Pani Małgorzato kiedy będzie chodnik" wg mnie odniesie znacznie większą skuteczność niż "Gosiu co z tym chodnikiem". Ot takie psychologiczne rozważania.


OK - jeśli będzie się Pani lepiej czuła w takiej formule, to zakładam, że Gosia... przepraszam Pani Małgorzata również udzieli Pani wyczerpującej odpowiedzi :)
Ostatnio edytowany przez admin, 31 Paź 2014, 16:08, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Michał, użytkownik Therm. jest kobietą. Poprawiłem wypowiedź z Pan na Pani. Admin
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna


Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości