Dr Ozdarski kandyduje

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Dr Ozdarski kandyduje

Postprzez Cezary Sowiński » 04 Lis 2014, 02:00

W pracy na rzecz miasta będzie mi towarzyszyć moja piękna i pełna wewnętrznego dobra przyszła żona Mirusia. Kocha zwierzęta.
„A co mnie to… że ona piękna. Kochanie się ze zwierzętami to takie niegroźne, ale jednak zboczenie. Że niby się czepiam, to proszę dalej. W pracy na rzecz miasta – jakiego miasta?, bo jak na razie to pracuje Pan w szpitalu we w Płońsku. Same gafy – chce Pan wygrać w Nowym Dworze -aliści – nie ma Pan pojęcia o podstawowych zasadach prowadzenia kampanii, a chce Pan rządzić miastem. Co na to lekarz. A gdzie fachowi doradcy”

Z wyrazami szacunku Panie Ozdarski

Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Re: Dr Ozdarski kandyduje

Postprzez rather » 04 Lis 2014, 08:45

Za powyższy obraźliwy wpis zostało przyznane ostrzeżenie. Proszę nie łamać regulaminu i nie pisać tego samego w różnych wątkach. Powielone wpisy zostały usunięte. Kolejny przypadek łamania regulaminu skończy się zbanowaniem użytkownika.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dr Ozdarski kandyduje

Postprzez disturbia » 04 Lis 2014, 08:49

Jeśli to są te komentarze, które pan Ozdarski śmiał usunąć, to wcale się nie dziwię. Merytoryki w tym za grosz, za to chamstwa już tak.Nie wiem, co tobie zrobił pan Ozdarski i mało mnie to obchodzi, kochać go nie musisz, ale narzczeczone, żony i w ogóle rodziny lepiej zostaw w spokoju i więcej powsciagliwosci zalecam. Jutro ma być spotkanie z panem Ozdarskim w Modlinie, więc masz okazję mu powtórzyć osobiście, jak przystało na prawdziwego faceta.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dr Ozdarski kandyduje

Postprzez jacekm » 04 Lis 2014, 09:04

Co za żenada.
Serio zrozumiałbym Rather, jakbyś od razu Panu Cezaremu podziękował za udział w forum.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Dr Ozdarski kandyduje

Postprzez admin » 04 Lis 2014, 09:10

Dajmy szansę użytkownikowi. Może miał kiepskie wejście.

Temat zamykam, bo żenada.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna


Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości