Wrażenia z końcówki kampanii

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Wrażenia z końcówki kampanii

Postprzez rather » 16 Lis 2014, 23:15

Dziwnym zbiegiem okoliczności w ostatnich dwóch dniach kampanii poznikały banery i plakaty Marcina Ozdarskiego. Wygląda na to, że ktoś je "zniknął" - pytanie kto? Charakterystyczne też, że przed komitetami słupy były starannie obwieszone plakatami - głównie WND. Wyglądało to jakby ktoś je wieszał nad ranem...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Wrażenia z końcówki kampanii

Postprzez shad0w99 » 17 Lis 2014, 17:45

Tego jakoś nie zauważyłem, gdzie miało miejsce to zjawisko? Za to co muszę przyznać na plus już dzisiaj widziałem jak sprzątają plakaty naszego nowego/starego burmistrza. Miło, że tak szybko postanowił uprzątnąć cały ten powyborczy bałagan.
shad0w99
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lis 2011, 09:17

Re: Wrażenia z końcówki kampanii

Postprzez rather » 17 Lis 2014, 18:02

Plakaty zniknęły na Osiedlu Młodych.
Sprzątanie rzeczywiście na duży plus. Dziś widziałem ekipę, która sprzątała plakaty w Twierdzy, a przed chwilą usuwali na Nałęcza. Wydaje mi się, że zdejmują wszystkie plakaty, więc wkrótce powinno być normalnie. Cieszy, że ktoś w tym roku ogarnął temat - za to trzeba pochwalić!
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Wrażenia z końcówki kampanii

Postprzez KaloNDM » 19 Lis 2014, 07:48

Tak? To po tej kampani wyborczej Osiedle Młodych cieszy się powodzeniem ;) bo na mieście i Nowodworzance wiszą do tej pory.
Wczoraj na ulicy Mazowieckiej widziałem pana Ryszarda Gumińskiego. Ubrany na sportowo zrywał swoje plakaty i wkładał do plecaka :)
Szacuneczek panie Ryszardzie :-)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Wrażenia z końcówki kampanii

Postprzez disturbia » 19 Lis 2014, 09:19

W mojej okolicy ciągle wiszą plakaty burmistrza.Może niech zadysponują oddział urzędowych czyścicieli tj. Strasz Mniejską ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Wrażenia z końcówki kampanii

Postprzez FlashNDM » 19 Lis 2014, 19:25

disturbia napisał(a):W mojej okolicy ciągle wiszą plakaty burmistrza.Może niech zadysponują oddział urzędowych czyścicieli tj. Strasz Mniejską ;)

Wiem, u mnie na Miłej,też jeszcze te podobizny wiszą,a zwłaszcza Jacusiowa,którą powiesili mi również przed domem ,i tak już dwa tygodnie muszę go oglądać niestety. :twisted: A do uprzątnięcia tego to jakoś się nikt nie kwapi... :evil:
FlashNDM
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 157
Rejestracja: 04 Lut 2014, 22:41
Płeć: mężczyzna


Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron