GazociÄ…g w Zakroczymiu

Forum powiatu nowodworskiego. Tutaj rozmawiamy o sprawach związanych z powiatem i gminami: Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Czosnów, Kazuń i Leoncin.

GazociÄ…g w Zakroczymiu

Postprzez mich8 » 13 Kwi 2015, 12:47

Orientuje się może ktoś jak wygląda sprawa z gazociągiem prowadzącym do Zakroczymia?

Ostatnio jechałem do Zakroczymia od strony Janowa, Wojszczyc i widziałem, że poboczem drogi, w stronę miasta był układany gazociąg. Nie wiem tylko, czy to chodzi o ten gazociąg, który ma być podłączony w pierwszej kolejności do szkoły, urzędu itp.
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Re: GazociÄ…g w Zakroczymiu

Postprzez tk28 » 13 Kwi 2015, 18:52

Budynki publiczne to chyba będą jedyne obiekty w Zakroczymiu podłączone do tego gazociągu. Nikt dobrowolnie nie zgodzi się na bulenie za gaz ziemny jeśli butla gazu starczająca na ok. 3 miesiące kosztuje niecałe 50 zł. Mam tam rodzinę i nawet nie myślą się podłączać. Lepiej władze Zakroczymia niech najpierw zainwestują w kanalizacje w całej gminie a dopiero później myślą o gazie ziemnym.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: GazociÄ…g w Zakroczymiu

Postprzez jakotako » 16 Gru 2015, 19:59

Opłaty stałe za to że doprowadzony do budynku gaz na cele grzewcze wynoszą przeciętnie 120 - 150 zł
Decydując się na gaz z sieci w budynku nawet wielorodzinnym nie może być kuchenek na propan-butan
Jest to chore i porąbane dlatego wielu decyduje się na LPG lub olej opałowy
jakotako
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 11 Lis 2015, 18:10
Płeć: mężczyzna

Re: GazociÄ…g w Zakroczymiu

Postprzez Japko » 26 Mar 2016, 08:06

Zgodnie z ulotka jaka dostałem w tym tygodniu: wkrótce odbędzie się spotkanie informacyjne na temat budowy gazociągu.
"Celem planowanego spotkania jest poinformowanie lokalnej społeczności o planowanym przedsięwzięciu w zakresie dotyczącym kosztów finansowych związanych z zakupem urządzeń gazowych, przyłączenia do sieci gazowych, wykonaniem projektów i instalacji gazowych."

Termin: 31 marca 2016
Godz. 18:30
Miejsce: Budynek OSP, Koźmińskiego 11
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna


Wróć do Forum powiatu nowodworskiego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron