Naprawa auta po stłuczce

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Naprawa auta po stłuczce

Postprzez admiralbar » 08 Sty 2015, 01:41

Hej,
mam pytanie - kto w naszej metropolii lub okolicach zajmuje się naprawą powypadkową aut, rozliczenie będzie na faktury z AC . Auto popularne - Xsara Picasso.
Dzięki za odpowiedzi
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Naprawa auta po stłuczce

Postprzez rather » 12 Sty 2015, 08:43

W Adamówku jest blacharnia, która ma autoryzację Renault (robią samochody dla ASO). Wiem, że robią bardzo solidnie, ale nie są najtańsi. Blacharnię ma też Duch - robią szkody z AC, ale nie mam żadnych opinii nt. jakości.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Naprawa auta po stłuczce

Postprzez issaanny » 22 Paź 2016, 11:25

Jeśli szukacie idealnego samochodu po stłuczce dla swojej żony, czy wy dziewczyny nie wiecie kompletnie w co zainwestować pieniądze to polecę wam najbardziej sprawdzoną markę samochód dla kobiet czyli honda ! Według mnie żadna kobieta nie znajdziecie lepszej marki samochodów, honda idealnie nadaje się dla kobiet, świetny samochód na polskie drogi !
issaanny
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:41
Płeć: mężczyzna

Re: Naprawa auta po stłuczce

Postprzez markos » 21 Lip 2023, 08:50

ja miałem stłuczkę, na auto będę czekał teraz 3 tygodnie, dramat
markos
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 12
Rejestracja: 20 Cze 2023, 18:47
Płeć: mężczyzna

Re: Naprawa auta po stłuczce

Postprzez justina » 02 Sie 2023, 10:44

Możesz skorzystać z tej https://www.readytodrive.pl/ wypożyczalni w tym czasie. Trudno żeby miesiąc funkcjonować bez samochodu, zwłaszcza jak potrzebujesz go na przykład na dojazdy do pracy. Miałam kiedyś taką sytuację i wiem jaki to problem.
justina
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Lis 2022, 08:29
Płeć: mężczyzna


Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron