Novi Runners

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Re: Novi Runners

Postprzez ania » 22 Gru 2010, 11:34

asik napisał(a):(...) żadnych najmniejszych oznak agresji ze strony psów.


Zdanie wyrwane jest z kontekstu. Pisałam o imprezie typu "wystawa psów". Tam nie ma biegaczy. Chodziło mi raczej o podkreślenie faktu, że dobrze ułożone psy, niezależnie od razy - nie straszą i nie są agresywne - nawet w takim dużym tłumie.


rather napisał(a):Zmieniłam zdanie po zawodach, na których opatrywałam wygryzione udo jednego biegacza.
- rozumiem, że tu chodzi o imprezę - zawody, w której biegacza zaatakował spuszczony ze smyczy pies.

Jeżeli chodzi o pitbulla cytowanego w poście, to aby go hodować potrzebne jest specjalne zezwolenie z gminy i rzeczywiście takich psów w miejscach publicznych nie należy puszczać luzem. Pitbule mogą być groźne przede wszystkim dla innych psów i zwierząt. Wszystko zależy jednak od ułożenia psa. Równie groźne mogą być np. owczarki niemieckie.

Dzisiaj kolejny kundel w typie owczarka wałęsał się po wałach bez właściciela. Nie był agresywny, raczej zagubiony :) Obserwuję psy w NDM i widzę, że mają ogromną tendencję do włóczęgostwa, szczególnie jeżeli w okolicy pojawia się suka z cieczką, też spacerująca luzem po mieście bez właściciela w pobliżu.
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Novi Runners

Postprzez asik » 22 Gru 2010, 16:26

Aniu, czy to Ty jesteś tą policjantką, która w tym roku przebiegła swój pierwszy w życiu maraton w Warszawie? Bo ta, którą poznałam, też biega po wale. :P
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: Novi Runners

Postprzez ania » 22 Gru 2010, 22:39

ania napisał(a):Aniu, czy to Ty jesteś tą policjantką, która w tym roku przebiegła swój pierwszy w życiu maraton w Warszawie?


niestety to nie ja :) , policjantką nie byłam, nie jestem i istnieje duże prawdopodobieństwo, że nigdy nie będę.

Niestety również nie przebiegłam swojego pierwszego maratonu w Warszawie, ale mój syn dwa lata temu przebiegł Maraton Warszawski:)

Być może jednak się już poznałyśmy, właśnie na wałach nowodworskich. To spotkanie nawet zainspirowało mnie do podjęcia nieśmiałych pierwszych prób biegania, ale zaraz spadł śnieg :) i jak na razie to mam trudności w chodzeniu po śniegu nie mówiąc o bieganiu.
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Novi Runners

Postprzez rather » 22 Gru 2010, 23:42

asik napisał(a):Aniu, czy to Ty jesteś tą policjantką, która w tym roku przebiegła swój pierwszy w życiu maraton w Warszawie? Bo ta, którą poznałam, też biega po wale. :P

To może ja wiem o kogo chodzi? Co prawda nie jest z policji tylko z BORu i nie w zeszłym roku tylko dwa lata temu, ale poza tym wszystko się zgadza - biega po wale :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez asik » 23 Gru 2010, 09:31

ania napisał(a):(...) Być może jednak się już poznałyśmy, właśnie na wałach nowodworskich. (...)


Wtedy rano, jak byłaś z pieskiem na wysokości działek i targowiska? Powiedziałam wtedy, że na drugi dzień też będę biegła i żebyś się przyłączyła, ale się przeziębiłam i nie przyszłam. Głupio mi było. :(
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: Novi Runners

Postprzez ania » 23 Gru 2010, 21:54

Niby taki neutralny temat - sport a tyle emocji.

@asik - mam nadzieję, że z tym przeziębieniem wszystko już OK i przy okazji wszystkiego najlepszego w okazji świąt i oczywiście coraz dłuższych maratonów:D
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Novi Runners

Postprzez asik » 24 Gru 2010, 10:27

Początek zimy zleciał mi na naprzemiennych treningach i przeziębieniach ;) Ale już się chyba przyzwyczaiłam do niskich temperatur.
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 12 Sty 2011, 11:04

Są już gotowe szablony cyfr, będziemy mogli się niedługo spotkać i oznaczyć kilometrówki na trasach. Oczywiście na tych na których się to da wykonać przy pomocy sprey'a :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez rather » 12 Sty 2011, 20:33

Chyba trzeba do wiosny poczekać, bo na śniegu to się długo nie utrzyma :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 13 Sty 2011, 13:49

w kierunku Pan Góry śniegu już nima
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 13 Sty 2011, 14:51

Propozycja logo Novi Runner's
Załączniki
logo novi runners linie.jpg
logo novi runners linie.jpg (34.06 KiB) Obejrzany 11744 razy
logo novi runners.jpg
logo novi runners.jpg (29.74 KiB) Obejrzany 11744 razy
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez mcba » 13 Sty 2011, 15:35

ciekawe logo w/g mnie, jednak patrząc na oba to moim zdaniem powinno się je zmiksować i do napisu konturowego dodać czarnego biegacza :) wtedy byłoby to chyba bardziej kontrastujące ze sobą i przyjaźniejsze dla oka ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 13 Sty 2011, 21:24

mam na uwadze możliwość nadruku lub wykonania naklejki np na auto i widoczność logo, ale jak najbardziej kombinacje są możliwe.
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez asik » 15 Sty 2011, 13:41

Moim zdaniem apostrof w nazwie grupy jest niepotrzebny. Nie, żebym się czepiała. No, ale dobra, czepiam się. :twisted:

Poniżej mój skromny projekt.
Załączniki
logo6.jpg
logo6.jpg (16.64 KiB) Obejrzany 11726 razy
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 17 Sty 2011, 17:06

Masz racjÄ™, bez apostrofu :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron