Novi Runners

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Novi Runners

Postprzez IronRun » 14 Lis 2010, 21:56

Z racji swojego nicka i zainteresowań otwieram ten temat. Aktywność fizyczna - dla tych którzy tego nie wiedzą - jest bardzo ważna :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 14 Lis 2010, 22:08

W tegorocznym biegu Niepodległości w Warszawie wystartowało 14 biegaczy z Nowego Dworu Mazowieckiego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję. Trasa sprzyjała biciu rekordów życiowych, można się tym na tym wątku pochwalić co na pewno zmotywuje innych biegaczy.
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez admin » 16 Lis 2010, 22:09

W moim obecnym stanie wydaje mi się, że pobiciem rekordu byłoby wzięcie udziału w takim biegu, w ogóle w jakimkolwiek :lol:
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez rather » 17 Lis 2010, 23:17

Możemy zorganizować coś na 50m jak chcesz się wyżyć sportowo ;). Jakiś dyplom i te sprawy...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 18 Lis 2010, 09:10

Możemy również rozpocząć cykl "niedzielnych biegów nowodworskich" na terenie kompleksu Twierdzy. Myślę że dystans 5km i 10km byłyby akurat. Ciekawe czy stowarzyszenie przyjaciół Twierdzy Modlin nam może w tym pomóc.
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez admin » 18 Lis 2010, 22:40

Na 50 metrów, to nie za wiele pobiegam, ale jest nadzieja, że będzie jak s F. Gump'em ;)

Jak miałby wyglądać taki cykl? Mi się wydaje, że pomysł chwyciłby, na przykład 1 bieg nowodworski miesięcznie. I ludzie by przychodzili, nawet jak nie pobiegać to popatrzeć, i kiedyś też by wystartowali. 8-)
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez rather » 19 Lis 2010, 00:03

Można robić raz miesięcznie spotkanie i biegać ile kto może. Trasę wyznaczyć na pętli ok. kilometra i będzie łatwo mierzyć dystans. Miejsce jest np. w lesie na Dębince - trasa wokół lasku ma ok. 1,5km. Piszesz się?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 19 Lis 2010, 13:38

Chodziło mi o coś co będzie widoczne i z podstawową oprawa biegową, Balon startowy, izotoniki, woda itp, itd. może jakiś grill ???
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez admin » 19 Lis 2010, 18:03

Czyli taka większa impreza biegowa raz na jakiś czas miałaby się odbywać u nas w mieście, o to Ci chodzi? :)
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 22 Lis 2010, 10:35

Tak, po pewnym czasie mogłaby się z tego urodzić impreza co roczna, np "Dycha w Twierdzy" lub "24h po twierdzy" ale to byłby już bieg dla Ultrasów biegowych :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 22 Lis 2010, 21:06

Witam, zapraszam do lektury najbliższego numeru Tygodnika Nowodworskiego, będzie coś ULTRA Biegowego.
Coraz bardziej klaruje się nam projekt Niedzielnych Biegów Rodzinnych w NDM. Zostało tez zaproponowane stworzenie ścieżek biegowych, na razie przez oznaczenie "kilometrówki", ułatwi to naszym miłośnikom biegania treningi, będą wiedzieli ile już przebiegli oraz dla treningów interwałowych. Na początek kierunek Rajszew - chodnik już jest, maźniemy na nim sprayem cyferki i już, chyba Straż Wiejska i Policja nas nie zamknie. Na terenie samego miasta i gminy NDM trzeba trochę zainwestować w tablice z cyferkami i przemyśleć trasy bezpieczne ot choćby 3 km-wa pętla na Osiedlu Młodych.
Pozdrawiam i czekam na pomysły i propozycje.
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez IronRun » 24 Lis 2010, 11:14

Niestety artykuł ukaże się dopiero w następnym numerze :(
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Novi Runners

Postprzez rather » 06 Gru 2010, 02:59

Artykuł się ukazał - można nabyć i się zapoznać. A w ubiegłą sobotę pobiegaliśmy sobie w Radomiu. Mróz, śnieg i wygwizdowo - 42 kilometry w taką pogodę to trochę głupi pomysł, jakby ktoś pytał... ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novi Runners

Postprzez Fabrizzio » 06 Gru 2010, 21:42

Witajcie, jestem początkującym biegaczem (naprawde fajnie jest to napisać :-)).

Biegam od 1 sierpnia 2009 i mam dla siebie XXI i XXII Bieg Niepodległości (pierwszy w deszczu a drugi nieco cieplejszy) a także tegoroczny BiegnijWarszawo. To co najfajniejsze dla mnie to bieganie w okolicach mojej wsi: Kazuń, Cybulice, gdzie mam dwie trasy asfaltowe po 5 km oraz Bieg Sierżanta po Kampinosie (piach, mech, komary - w lecie).

Na to wszystko trzeba nałożyć fakt stwierdzony przez lekarza ortopedę dr Stelowskiego, że fizycznie nie powinienem biegać, bo zaczynałem przy wadze 132 kg. Teraz jest już trochę lepiej po dieta Dukana robi swoje (17 kg mniej). Poza tym od 2001 woda w kolanie (ponad 7 razy) i zerwany na nartach mięsień plaszkowaty (ponad 50%) ale biegam i czuję się z tym fantastycznie :D

Wciąż jeszcze pamiętam mój pierwszy krok na biegu (człapaniu) 1 sierpnia 2009 i mój 1 km. Teraz mój naturalny dystans to 5 km i na biegu masowym 10 km. Biegamy razem z żoną Agnieszką i jak przeczytałem w "Urodzonych biegacach" - biegam najpierw spokojnie, lekko, płynnie i na końcu szybko.

Przede mną PółMaraton w marcu 2011 i może kiedyś Maraton Warszawski.

Dlatego szukam też innych biegaczy (mojej kondycji).
Fabrizzio
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Gru 2010, 21:24

Re: Novi Runners

Postprzez rather » 06 Gru 2010, 22:58

Fabrizzio trzymam kciuki - każdy z nas zaczynał od tego pierwszego kilometra. Najważniejsze, że złapałeś bakcyla. Waga będzie spadała, więc z każdym straconym kilogramem będzie Ci się lepiej biegało. Przed tegorocznym Maratonem Warszawskim spotkałem chłopaka, który dzięki bieganiu stracił w ciągu roku ok. 30kg (startował z podobnego poziomu jak Ty). W ty roku ukończył Maraton Warszawski i będzie biegał następne...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron