Nasze polskie drogi

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Nasze polskie drogi

Postprzez WND » 16 Lut 2012, 22:24

Tak się dzisiaj z rana podziało w lasku przed Jabłonną , 200 metrów dalej kolejny samochód wystawał tyłem z rowu, pani przede mną przy próbie hamowania od razu zaczęła stawać bokiem

Image

a w poniedziałek aż strach pomyslec co się tam będzie działo wg prognozy pogody, tak więc uważajcie jeśli jeździcie tamtą trasą.

Image
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Nasze polskie drogi

Postprzez mcba » 16 Lut 2012, 22:31

jeżeli chodzi o tą prognozę, to mam rozumeć że chodzi o opady z soboty na dziele połączone z dodatnią temperaturą w niedziele i przymrozkiem w poniedziałek (silny wiatr pominąłem)?
chyba, że ja coś źle odczytałem ;)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Nasze polskie drogi

Postprzez WND » 16 Lut 2012, 22:36

Dokładnie o to mi chodzi, najpierw popada , napewno nie wyschnie a w granicach 21ej zacznie spadać poniżej zera, tam w okolicach tego lasku nie przy takich pogodach potrafiła się robić ładna szklanka więc w poniedziałek pewnie będzie lodowisko
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Nasze polskie drogi

Postprzez WND » 15 Mar 2012, 20:02

Ktoś dziś zginął na skrzyżowaniu wojska polskiego z długą ? Worków nie widziałem, tylko bus w rowie i torebka na drodze leżała, więc raczej szpital, ale policja calkiem zablokowała ruch na odcinku do BP a normalnie z reguły tego nie robią. Ktoś coś wie ?
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Nasze polskie drogi

Postprzez carramba » 16 Mar 2012, 08:09

Info o wczorajszym wypadku na obwodnicy
No sorry, taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
carramba
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 48
Rejestracja: 20 Lip 2011, 13:44
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Nasze polskie drogi

Postprzez WND » 11 Cze 2012, 07:43

A ktoś coś wie odnośnie wczorajszego wypadku na 7mce na między statoilem a mostem w okolicach godziny 21 ?
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33


Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron