Koszykarskie Orły

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Koszykarskie Orły

Postprzez IronRun » 05 Mar 2012, 07:53

W ramach programów rozwoju świadomości zdrowego trybu życia została na osiedlu powołana do życia drużyna Koszykarska Młodych Orłów i Piłkarska - pod tym samym wezwaniem. Niestety miłościwie nam panujący Burmistrz stwierdził że nie będzie dotował ( w części ) tego typu działalności, oczywiście działa tu równe traktowanie i drużyna piłki kopanej nie będzie likwidowana :( . Powodem likwidacji jest istnienie sekcji w NOSiR, ale istnieją tam również sekcje piłki nożnej. Dla mnie jest to ewidentne działanie przeciwko innym dyscyplinom sportowym innym niż piłka nożna. Gratuluje Burmistrzowi pomysłu, Brawo, Brawo na pewno będzie się czym chwalić przed wyborami - myślę że nowe hasło na baner wyborczy - Służyć KOLEGOM
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Koszykarskie Orły

Postprzez rather » 05 Mar 2012, 15:26

To fakt, że miłość pana burmistrza do piłki kopanej oraz do różnych odmian kopania się (sporty walki) jest powszechnie znana. Z drugiej strony chyba nie da się wszystkim dogodzić. Popatrzyłem trochę na to kto dostał stypendia i nagrody sportowe w br. I o dziwo - nagrody dostało aż trzech biegaczy (do tego trzech kolarzy z teamu pana Banaszka i ktoś bijący innych ludzi na ringu) - szczegóły są w załączniku do zarządzenia. Listy stypendystów nie chce mi się rozszyfrowywać, ale też są chyba różne dyscypliny.

Bardziej zasadne wydaje się pytanie, czy nie byłoby rozsądniejsze przeznaczenie 200.000zł, które co roku dostaje piłkarski Świt (niby za promocję miasta), na przykład na wsparcie młodzieży trenującej koszykówkę, siatkówkę lub inną dyscyplinę, w której odnosimy sukcesy?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Koszykarskie Orły

Postprzez IronRun » 06 Mar 2012, 07:22

Gdzie prawdopodobnie promocja miasta byłaby lepsza, bo dzieciaki jeżdżą częściej i niejednokrotnie dalej niż ŚWIT :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49


Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron