Koko koko,czyli hicior na Euro.

Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez disturbia » 03 Maj 2012, 10:15

Jak wam się podoba kawałek"koko koko Euro spoko"zespołu Jarzębina,wybrany na hymn Euro? :D Babuszki będą gdakać do wtóru protestów zapowiedzianych na ten czas w obronie Tv Ojdyra i innych.Racja!Jak robić wieś to pełną gębą ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez rather » 03 Maj 2012, 10:29

Kawałka nie słyszałem i chyba nie chcę usłyszeć, ale podoba mi się tytuł i nazwa zespołu :).
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez Yogi » 03 Maj 2012, 11:01

Była cała masa różnych kawałków,a i tak wybrali najgłupszy!
Yogi
 

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez disturbia » 03 Maj 2012, 12:42

@rather nic straconego,na pewno usłyszysz nie raz,choćbyś nie wiem jak nie chciał :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez rather » 03 Maj 2012, 12:49

Jakoś nie mam zamiaru oglądać mistrzostw w piłkę kopaną, więc może mnie to szczęście ominie.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez Zirhan » 04 Maj 2012, 02:43

disturbia napisał(a):Jak wam się podoba kawałek"
Dno, naśladownictwo ruskich.
A tak przy okazji znam perfect rosyjski lecz te "babuszki" śpiewają w nieznanym mi narzeczu.
Z pewnością nie jest to rosyjski ani żaden słowiański język!
Sami posłuchajcie dokładnie!
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez GrubaRozkmina » 04 Maj 2012, 04:19

Co sie okazuje to piosenek na Euro jest 3.Jako ze kawalki na 2 i 3 miejscu tez beda puszczane.Wiec na mscu 1 mamy hmm... polski folklor czyli "Koko,koko..." wybrane przez geriatryczna i miedzywojenna czesc polskiego narodu.No chyba ze po prostu niezadowolona grupa w wieku 15-35 zrobila sobie jaja (koko?) i chciala jeszcze bardziej osmieszyc to co i tak juz zabawne,czyli caly bajzel z Euro.
Na mscu 2. pokazali sie nasi hip-hlopcy i zaglosowali na fantastyczne polaczenie hiphopolo i przyspiewki goralskiej w wykonaniu Libera i grupy Ino Ros (oby nazwa sie sprawdzila) pt."Czyste szalenstwo".Na koniec nieoszczedzono nam farsy w wykonaniu zespolu Qmple i megakawalka "Pilkarska piosenka".
Poza tymi 3 faworytami dali dupy:Wilki,Feel,Mc Sobieski (kawalek "Polska Walczaca" kombatanci pewnie szykuja sie na wojne) i kilka mniej znanych zespolow.
Patrzac na watpliwej "tresci" wklad naszych rodzimych "gwiazd i gwiazdeczek" stwierdzam ze Euro jeszcze nie jest gotowa farsa.Jak na razie rozkrecamy sie,by zrobic z tego porache na skale europejska.
Stadiony - w koncu stoja,drogi - jak byly tak sa,polatane wieksze dziury i jakis 1km dobrze polozonego asfaltu,"szybka kolej" - jakos dojedzie,muzyka promujaca,mimo ze teksty napisane "na kibelku,pod wplywem chwili" - jest,Prezes K.bojkotujacy Euro na Ukrainie - obecny,wyzsze ceny na piwo,hotele itp- jak najbardziej sa.
Wiec,jako dobra dusza,zycze nam przetrwania tej polowicznej katastrofy,i oby tylko byla polowiczna.Oby reszta sie udala tak jak wszyscy sobie tego goraco zycza.
Good luck wszystkim sympatykom i opozycji,wierzacym i niedowiarkom,a takze have fail dla... Przepraszam,mialo byc "have fun" ale odezwal sie moj kielkujacy fatalizm... Wiec have fun przy duzej tvce,piwie i czipsach.Albo na stadionie (wersja optymistyczna):)
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez disturbia » 04 Maj 2012, 08:16

Dobrze,że nie"piejo kury piejo,ni majo koguja" :P
@zirhan no w naszym polskim,ojczystym języku :) No racja,to hymn naszej reprezentacji,kibice mają swój,a ten oficjalny zaśpiewa Oceana :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez GrubaRozkmina » 04 Maj 2012, 08:48

Oceana?A to co za kapela?Czy kawalek bedzie gleboki jak ocean czy plytki jak niedawne Waka Waka (wciaz nie moge rozszyfrowac ocb^^) pani Shiekiery?A tak co do reprezentacji naszej niesamowitej w pilke kopana,jak oceniacie/stawicie,jak daleko zajda?Ja stawiam ze nie opuszcza grupy.Jak zawsze:)
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez rather » 04 Maj 2012, 09:31

Nie jestem co prawda znawcą piłki kopanej, ale chyba nie było jeszcze takich mistrzostw, żeby nawet najbardziej szmaciarska drużyna (fakt, że nie było jeszcze takiej jak nasza) nie wyszła z grupy jeśli jest gospodarzem. Więc sukces na miarę wyjścia z grupy mamy w kieszeni.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez ukasz » 04 Maj 2012, 10:23

również nie jestem fascynatem piłki nożnej... dlatego wrócę do tematu "Koko, koko...." :D
Czy ktoś wie, kiedy została wybrana ta piosenka i w jaki sposób? Jeśli to było głosowanie sms to wydaje mi się, że przebiegało, kiedy to wszyscy są poza domem, a przed tv siedzą sami emeryci i renciści :)

@rather, specjalnie dla Ciebie - http://www.youtube.com/watch?v=9MP5UOU-IfQ

najbardziej lubię czytać komentarze typu: "jaka reprezentacja taki hymn" ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez GrubaRozkmina » 04 Maj 2012, 11:31

Ukasz,jak najbardziej byl konkurs smsowy na wybor hitu na euro promowany przez Radio Zet i Tvp1.Co najzabawniejsze to Tvp1 ogladalem ale zbytnio nie widzialem reklamy tego konkursu:) Wyniki i uczestnikow poznalem wczoraj wieczorem,po zobaczeniu tematu Disturbii.
Co do "jaki hymn taka reprezentacja" myslisz Ukasz ze zagraja folklorystycznie?xD
Rather,kazda szmaciarska druzyna tak,ale tu chodzi o nasza reprezentacje - i jak to spiewala ta dziewczyna z Varius Manx - wszystko sie moze zdarzyc^^
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez tk28 » 04 Maj 2012, 11:42

Ten hicior jest odzwierciedleniem gustów muzycznych Polaków, wszak "disko w polu" nadal żyje bo widocznie jest takie zapotrzebowanie. Żadna z kandydujących piosenek nie była warta hymnu Euro 2012 bo taką mamy scenę muzyczną w Polsce. Głosowanie było w czasie największej oglądalności i na pewno wzięło w nim udział mnóstwo ludzi.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez ukasz » 04 Maj 2012, 12:12

GrubaRozkmina napisał(a):Co do "jaki hymn taka reprezentacja" myslisz Ukasz ze zagraja folklorystycznie?xD


myślę, że będą biegali po boisku jak kurczaki i wołali "koko, koko, euro spoko..." :D
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez WND » 04 Maj 2012, 13:08

koko euro spoko znów przegramy w ch... wysoko :)
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Następna

Wróć do Humor/Zabawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości