Koko koko,czyli hicior na Euro.

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez disturbia » 04 Maj 2012, 13:28

:lol: :lol: :lol: Przedwczoraj było głosowanie na jedynce.Niestety byłam zmuszona poniekąd wysłuchać tych odgłosów z kurnika aż całe 2 razy :| bo starszy oglądał.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez GrubaRozkmina » 04 Maj 2012, 14:17

Ja wysluchalem dzis raz i starczy mi do konca zycia^^ Podobno wszystkie 3 megakawalki puszczane beda w tv (o na zywo nie slyszalem,chyba ze na inauguracji otwarcia) przed kazdym meczem euro.
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez rather » 05 Maj 2012, 11:23

Image
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez Yogi » 05 Maj 2012, 13:00

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Yogi
 

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez Chelsea » 05 Maj 2012, 14:13

Chciałam zauważyć, że to nie pierwszy raz w Polsce, przy okazji międzynarodowych mistrzostw w piłkę kopaną, wykorzystuje się nasze swojskie klimaty.
A czy starsi forumowicze pamiętają Mistrzostwa Świata w Hiszpanii w 82 roku. Dla mnie były to pierwsze mistrzostwa, które zapamiętałam. Pamiętacie piosenkę towarzyszącą tej imprezie - gromadę dzieciaków, krowę i słowa piosenki - coś o polskim mleku ? Piosenka stała się swego rodzaju zaklęciem. Cztery lata później w Meksyku - Polska miała odpaść w eliminacjach, znowu do studia sprowadzono dzieci, które odśpiewały piosenkę o krowie i jej mleku. I niestety, przegraliśmy 4:0 albo 4:1 w meczu z Brazylią. Pamiętam to, bo w drużynie przeciwnika grał nieziemsko przystojny piłkarz Sokrates :D

P.S. Piosenka mi się nie podoba, ale dla naszych polskich kibiców będzie doskonałym hymnem do śpiewania chórem, szczególnie po kilku głębszych ...
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez razdwatrzy » 07 Maj 2012, 22:10

Chelsea, tolerancja tolerancją, ale mógłbyś nie obnosić się ze swoimi preferencjami? :mrgreen:
razdwatrzy
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Kwi 2012, 20:20

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez Marian » 07 Maj 2012, 22:28

rather napisał(a):Nie jestem co prawda znawcą piłki kopanej, ale chyba nie było jeszcze takich mistrzostw, żeby nawet najbardziej szmaciarska drużyna (fakt, że nie było jeszcze takiej jak nasza) nie wyszła z grupy jeśli jest gospodarzem. Więc sukces na miarę wyjścia z grupy mamy w kieszeni.


Niestety, ale na ostatnich mistrzostwach Europy z grupy nie wyszedł żaden z gospodarzy ;) ani Austria ani Szwajcaria więc nic pewnego ;)

A co do koko spoko to widziałem w internecie taki komentarz
"a zagłosuje dla jaj na koko spoko - pomyślało milion Polaków przed telewizorami" :D
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez rather » 07 Maj 2012, 23:02

Marian napisał(a):Niestety, ale na ostatnich mistrzostwach Europy z grupy nie wyszedł żaden z gospodarzy ;) ani Austria ani Szwajcaria więc nic pewnego ;)

Rzeczywiście - myślałem, że jednak opuścili grupę. No to dupa - zakładałem, że sukces na miarę dekady mamy w kieszeni :)

razdwatrzy napisał(a):Chelsea, tolerancja tolerancją, ale mógłbyś nie obnosić się ze swoimi preferencjami?

Chelsea pisząc o sobie przy użyciu czasowników w rodzaju żeńskim chyba jednak nie ujawnia wprost swoich preferencji? :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez razdwatrzy » 08 Maj 2012, 08:52

Sorry, źle spojrzałem. Myslałem, że Chelsea jest facetem :oops:
razdwatrzy
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Kwi 2012, 20:20

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez ukasz » 09 Maj 2012, 20:50

wracając do koko koko.... fajna przeróbka: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... tg4htInexc

:lol: :lol: :lol:
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Koko koko,czyli hicior na Euro.

Postprzez Heimat » 19 Maj 2016, 12:30

:? Minęły cztery lata i mamy kolejnego "hiciora":
http://www.eska.pl/hotplota/news/popek- ... ow/n/93923
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Humor/Zabawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron