Kino pod gwiazdami:)

Kino pod gwiazdami:)

Postprzez disturbia » 24 Lip 2012, 17:37

Z cyklu"Kino pod gwiazdami" w piątki można się udać na seans pod chmurką do NOKu.Pierwszy film"Wyjazd integracyjny"nie spotkał się z uznaniem i wcale się nie dziwię,a może zawiodła reklama.W kolejne piątki można będzie obejrzeć"Ki"i "Różę",to już coś bardziej z mojej bajki :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez andrzej1974 » 25 Lip 2012, 16:12

"Ki" raczej słabsze kino, ale "Różę" w piątek za tydzień to już koniecznie obejrzeć trzeba.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez disturbia » 25 Lip 2012, 18:44

Ki jest wzorowana na autentycznej postaci i na pewno niekonwencjonalna ;) Autor filmu był z nią związany,ale z taką szaloną kobietą na dłuższą metę nie da się wytrzymać :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez WND » 25 Lip 2012, 22:15

disturbia napisał(a):Z cyklu"Kino pod gwiazdami" w piątki można się udać na seans pod chmurką do NOKu.Pierwszy film"Wyjazd integracyjny"nie spotkał się z uznaniem i wcale się nie dziwię,a może zawiodła reklama.W kolejne piątki można będzie obejrzeć"Ki"i "Różę",to już coś bardziej z mojej bajki :)



Ja bym raczej skłaniał się ku temu że zawiódł projektor na stoliku turystycznym ;)
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez disturbia » 26 Lip 2012, 17:10

:lol: :lol: :lol: byłeś że wiesz? :P Przynajmniej dodatkowa atrakcja ;) Oj tam,za frugo to się nie zagląda w zęby,czy jakoś tak :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez WND » 27 Lip 2012, 17:36

widziałem w GN jak to wyglądało i to mi w zupełności wystarczyło :)
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez andrzej1974 » 28 Lip 2012, 01:09

Ale słaby film. I jeszcze te komary!
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Kino pod gwiazdami:)

Postprzez disturbia » 28 Lip 2012, 07:37

Andrzej czujÄ™ siÄ™ winna :oops:
wnd@ w gazecie...pfff...trzeba to przeżyć,te emocje itd. :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta


Wróć do Film/Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron