Granie w sieci lub gdziekolwiek

Czegoś nie uwzględniliśmy? Pisz tutaj :)

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 09 Sty 2013, 19:26

W CSa to jak znam życie i sieciówki to się już nie gra tylko wymiata :)

w każdym bądź razie ja wiem że online już bym nie znalazł przyjemności w tej grze.


Za to w uwielbiałem Enemy Teritory gdzie jest dodatkowa "fabuła" a zabijanie jest efektem ubocznym, i samemu w pojedynkę nic się nie osiągnie.

No i czasami (dość dawno) grywałem i jeślibyście się skusili ja równiez bym się skusił w Warrock`a
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez Mavgan » 09 Sty 2013, 19:39

A może ktoś łupie w World Of Warcraft?
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 15 Sty 2013, 20:02

Grywalem w WoWa,ale ostatnio sie troche opuściłem.Za to nadganiam w World of Tanks:) Co do 360 to ostatnio lupie tylko o Star Warsa na kinectie^^ Cs i CoD2 to przeżytki epoki.Teraz tylko Bf3 i CoD MW3:) A kto łupie/łupał w LoLa?
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez Marian » 15 Sty 2013, 20:06

Polecasz Star Wars na kinecta? Czy szkoda kasy?
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 21 Sty 2013, 12:04

Moje odczucie:
Gra jest dobra graficznie
Efekty zadowalajÄ…ce
Akcji jest sporo
Potrzeba troche miejsca bo musisz "tańczyć" uskakujac i machajac swoim swietlnym mieczem bądź uzywajac Mocy.
Największą wadą jest... mało precyzyjne zgranie ruchów.Wygląda to mniej więcej tak jakby gra nie była dokalibrowana do kinecta.
Przykład: uzywajac pchniecia Mocą wyjdzie ci to 8/10 razy.Wykonując identyczne ruchy!.
Ale idzie grać.Z takimi delikatnymi potknieciami:)
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 21 Sty 2013, 14:57

Myslę ze kinect póki co nie jest jeszcze docelowym narzędziem do grania w sensie precyzji, głównym jego zadaniem jest przede wszystkim niwelowaniu stanu jak z twojego avatara :)

dlatego ja wolÄ™ pada ...
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 21 Sty 2013, 17:11

Hmm... Wiesz WND... Grałem w Gunstingera,Wipeout'a,TES:Skyrim i Dance Central 3.I jakoś nie odczuwałem żadnego dyskomfortu.Jedynie wlasnie w SW są lekkie niedociągnięcia względem precyzji.
Czekam jeszcze na Ghost Recon na Kinecta,w końcu "rasowa" strzelanina na ten fajny sprzecior:) Ah,powyższe gry oczywiście polecam:)
WND^^ Wstań i rusz sie stary w końcu^^
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 21 Sty 2013, 22:09

W pracy się wystarczająco ruszam, w domu natomiast na kinecta mam trochę mało miejsca.

Dlatego gdyby ktoś był chętny na niego (lub na cały zestaw) to nie widzę problemu
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 22 Sty 2013, 17:26

Mcba a jak tam stan twojego garażu w WoT?
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez mcba » 22 Sty 2013, 18:07

obecnie wyglÄ…da to tak:
shot_005.jpg
shot_005.jpg (248.13 KiB) Obejrzany 20111 razy

gotowy do zakupu tylko kredytów brakuje jest jeszcze Lorraine 155 50
zaznaczę, że gram bez premium ;)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 24 Sty 2013, 17:04

Ok,więc masz pozdro od moich ziomków i gratki.Kompletnie zbaranieli,zwłaszcza jak powiedziałem że łupiesz bez premki.Niestety,my tu wszyscy poszliśmy na łatwizne.
Tak patrzę i widzę jedynie żabojadów i hamburgery.Nic ruska ani niemca?Dlaczego?Przecież ciężkie ruski jedzą wszystko na sniadanie bez popijania.To samo z ruskie TDki.
Jako że low tierami też sie fantastycznie gra tak więc w garażu dalej stoją : Su 100,101m,122-54,Wolverine,Slugger,Tygryś 2,obie Panterki i Pzka lll/Vl:)
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez mcba » 25 Sty 2013, 14:12

od rosomaka lepiej mi się gra hellcatem ;) miałem sobie zostawić t20 bo też mi się bardzo dobrze grało ale jakoś w ferworze walki go sprzedałem :P

świetnie mi się gra także tym niepozornym i wkurzającym większość graczy ELC :D

poza tym jakoś jeszcze w becie grałem amerykańską artą i medami więc tak też się ostało jak weszły francuziki to z ciekawości tymi pizdzikami postanowiłem pograć, a później jeszcze z AMX12 zrobiłem arte AMX13F niestety na wyższych tierach jeż trzeba lekko upłynniać stary asortyment...

Odpowiadając jeszcze na twoje pytanie o ciężkie to preferuję grę czymś bardziej mobilnym tak jak czołgi średnie i lekkie lub o potężnej sile rażenia typu arta...

coÅ› pominÄ…Å‚em? :)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 25 Sty 2013, 18:06

Kot już nie jest taki jak był zaraz po wprowadzeniu.To nie te czasy gdy startowałes jak bolid F1,wpadałes na tyły,robiłes sieczke z arty i odjeżdżałeś.A oni mogli sie tylko zdziwić... Ale i tak ma power^^
Ogólnie to jeśli chodzi o francuzów,to lubie do nich strzelać:) Zwłaszcza do wszelakich AMXow.Nie pogardze też BatChatami:)
Mówisz że lubisz strzelać z czegoś potężnego:) Polecam ruskie TDki,od Su100 ze 122.Wierz mi że wielu sie już zdziwiło jak dostało z tego pigułe.A jak już dobrniesz do Isu 152 i w końcu kupisz BLke... To tylko "Suszymy ząbki panowie"^^ Nie wspominam już UFO,bo to typowy "zgniatacz puszek".
Wiesz,panie Mcba... Zmuszasz mnie do zastanowienia sie nad francuzami.Więc powiedz mi,co prócz arty polecasz?Średnie?Ciężkie?Coś konkretnego?
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez mcba » 25 Sty 2013, 19:26

z francuzów najbardziej uniwersalny jest chyba amx1390, arta jest upierdliwa mimo, że zadaje stosunkowo niewielkie obrażenia na strzał w porównaniu do konkurencji, ale jest za to zdecydowanie mobilniejsza... na temat ich medów i ciężkich się za wiele nie wypowiem niestety w bitwach kompanii najczęściej można chyba spotkać Lor. 155 50 i właśnie amx1390 także o czymś to chyba świadczy ;)

poza tym granie tymi piździkami francuskimi wymaga sporej wprawy z uwagi na dość cienki pancerz i długi czas przeładownia magazynka... dodatkowa wada jest niski kąt nachylenia działa "do dołu" co skutecznie utrudnia ostrzał ze wzniesień w dolinę...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 26 Sty 2013, 18:44

Dotarłem już do Elca i lecę w kierunku Bat-Chata:) Przy 12t przeskocze zeby dostać 13-90 tke.Po dobiciu do Bat-Chata i 30 w średnich zamierzam wziąć sie za ciężkie:) I fakt,jak pisales,trzeba ruszyć kopułą po na razie to pancerz mają dosłownie papierowy... Akcje typu "strzel i spier...j" są na porządku dziennym,hahaha Dzięki Mcba:) Przy okazji odkupiłem sobie T29^^
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron