Internet z Vectra czy Krawarkon

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez admin » 24 Lis 2010, 22:29

Interesuje mnie Wasza opinia u którego dostawcy usług internetowych lepiej jest zamówić usługę dostępu do Internetu?
Jak często pojawiają się przerwy w dostawie sygnału, jaka jest obsługa klienta/informacja o zdarzeniu braku sieci? Czy w ogóle klient jest informowany, że zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne i wystąpi przerwa?
Osobiście nie chciałbym być zaskakiwany nagłym brakiem sygnału, kiedy pracuję...
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez rather » 25 Lis 2010, 01:26

Ja korzystam z Vectry i ogólnie jest OK. Przerwy zdarzają się rzadko i najczęściej do 14. Nikt oczywiście o tym nie informuje (chociaż może jest na ichnim kanale informacyjnym, ale kto to ogląda?). Obsługa klienta kiedyś była do kitu, ale ostatnio się trochę poprawiła. Dobre porównanie będzie miał chyba IronRun, bo korzystał z obu firm...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez nowodworzanin18 » 25 Lis 2010, 09:33

Jeśli chodzi o internet w miejscach gdzie kablówki nie ma, to polecam internet bezprzewodowy z firmy Point. Siedzibę mają w Legionowie. Działają na mieście, nowodworzance. Ceny przyjemne, obsługa również. Także polecam ;)
PS: Jeśli ktoś zwerbuje kolejną osobę do sieci Point, ma miesiąc internetu za darmo ;)
nowodworzanin18
 

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez tk28 » 25 Lis 2010, 09:50

Potwierdzam Point jest bardzo dobry i co najważniejsze nie posiada limitów transferu tak jak niektórzy dostawcy.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez Domi » 26 Lis 2010, 21:47

Ja polecam Krawarkon, usterki raz na rok, a jak już się zdarzy to szybko usuwają. Co do prędkości oraz "pingowania" - 0 problemów.
Domi
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 35
Rejestracja: 26 Lis 2010, 21:39
Miejscowość: NDMaz. -> OM

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez Sun Red » 17 Lut 2011, 20:43

Odświeżam temat, bo mam nadzieję, że ktoś jeszcze ma coś ciekawego do napisania w tej sprawie. Chcę zmienić internet, zależy mi na internecie stabilnym i takim, który zapewni mi chociaż odrobinę więcej spokoju, niż tp ;/
..wolę być niedoskonałą wersją siebie, niż najdoskonalszą wersją kogoś innego..
Awatar użytkownika
Sun Red
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Lut 2011, 20:33
Miejscowość: NDM

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez rather » 17 Lut 2011, 20:52

Czekam kiedy się wypowie IronRun - korzystał kiedyś z Krawarkona, a teraz ma Vectrę, więc chyba może się wypowiedzieć na temat obu firm.

Z Vectrą ostatnio problemów już praktycznie nie ma - nie muli, nie zdarzają się przerwy i w aktualnej promocji można chyba dostać przyzwoitą szybkość za niedużą kasę...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez Sun Red » 17 Lut 2011, 21:22

No właśnie z tego co dostrzegłam na stronie Vectry, proponują dobre warunki przy dość rozbudowanej ofercie prędkości.


Interesuje mnie też jak załatwiają sytuację w przypadku awarii, bo mając doświadczenie z tp wiem, że wielu pracowników to strasznie niekompetentni ludzie, którzy tak na dobrą sprawę mają taką wiedzę na temat tych kabli, że spokojnie mogę im w tym dorównać.
..wolę być niedoskonałą wersją siebie, niż najdoskonalszą wersją kogoś innego..
Awatar użytkownika
Sun Red
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Lut 2011, 20:33
Miejscowość: NDM

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez rather » 17 Lut 2011, 21:49

Ja korzystam z ich usług praktycznie od 5 lat i nie zdarzyła się w tym czasie awaria "kablowa". Jedyne co mi się wali z netem to jak mi kot wyłączy modem :D. Ewentualnie jak jest awaria całej kablówki, ale tak jak pisałem od kilku miesięcy takie awarie się nie zdarzają, a wcześniej były usuwane po 2-6 godzinach. Inna sprawa, że w tym czasie nikt nie był w stanie precyzyjnie powiedzieć co się stało i kiedy usuną. Ale teraz jest centralna obsługa klienta i informacja trochę lepiej działa...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez Sun Red » 17 Lut 2011, 22:50

Dzięki bardzo :) Bym Ci dała plusa, ale nie mam możliwości :D Miałam nadzieję, że to forum żyje... i na szczęście, żyje :) Dzięki bardzo Rather :)
..wolę być niedoskonałą wersją siebie, niż najdoskonalszą wersją kogoś innego..
Awatar użytkownika
Sun Red
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Lut 2011, 20:33
Miejscowość: NDM

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez rather » 17 Lut 2011, 23:16

Cieszę się, że mogłem Ci pomóc. Za plusa dzięki - z braku opcji na forum, postawię sobie mały plusik na ścianie :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez wtm » 18 Lut 2011, 18:49

Ja od kilku miesięcy korzystam z HAPAY-a z Nowego Dworu. Miła obsługa i reagują błyskawicznie - polecam.
Wcześniej NETIA - to jakaś pomyłka.
Mówię w obu przypadkach o internecie radiowym na terenie Nowego Dworu i okolicach.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez cekalto1 » 26 Sty 2018, 13:16

Strzeżcie się Krawarkonu. Chyba najgorszy dostawca usług w Polsce. Codziennie zanika przekaz telewizyjny nawet na kilka godzin. W umowie stoi że brak do 5 dni telewizji nie uznają jako istotną awarię. Skandal !
cekalto1
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 Gru 2015, 10:53
Płeć: mężczyzna

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez k.nowak32 » 27 Sty 2018, 06:19

Dziwne, ja mam krawarkon i mi nie zanika sygnał. Nie mam z nimi żadnych problemów. A internet śmiga bez zarzutu.
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Internet z Vectra czy Krawarkon

Postprzez rather » 27 Sty 2018, 16:26

@cekalto taką umowę możesz wysłać do UOKiK-u. Mi to wygląda na klauzulę abuzywną - moim zdaniem UOKiK zareaguje i jeszcze dowali im znaczną karę. Możesz też spróbować z nimi renegocjować umowę.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości