Mechanicy w NDM

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Mechanicy w NDM

Postprzez Japko » 01 Wrz 2012, 09:20

Szukałem tematu, ale chyba nie został podjęty.

Każdy z nas ma w pewnym momencie problemy z autem.

Którego z mechaników z NDM bądź okolic polecacie a którego odradzacie?
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez mtb » 01 Wrz 2012, 12:00

Wyważanie kół i wymiana opon - polecam firmę (nazwy nie znam ) ze Stanisławowa po prawej stronie jadąc z Modlina w kierunku Pomiechówka .
Samochody na wymianę opon oddajemy tylko do nich - mały warsztat, ludzie sympatyczni i uczciwi

Kilka razy byłem w ASO u Ducha (fiat serwis) byłem bardzo zadowolony ale po kilku wizytach (i latach) na plus przydarzył się minus połamali mi lusterko przy zjeździe z podnośnika .
Nic nie powiedzieli, a ja od razu nie zauważyłem - no ale że kłótliwy nie jestem, a cenię sobie odwagę i uczciwość u ludzi serwisować u nich przestałem.
Awatar użytkownika
mtb
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 232
Rejestracja: 21 Maj 2012, 17:54

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez wtm » 02 Wrz 2012, 04:31

Od roku serwisujemy samochody w Master Cars na Sportowej 18A. I te starsze (4-5 lat) i te zaraz po gwarancji (2-3 letnie). Mały zakład ale nieźle wyposażony.
I to co mi się podoba "mogę Panu wstawić klocki za X zł lub tańsze o 20%; na tych pojeździ Pan tyle a na tych tyle, które robimy?"
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez helga4 » 21 Wrz 2012, 08:19

Ja również korzystam z usług Master Cars. I jest OK.
Tłumaczą co i jak, wskazują różne drogi rozwiązania, a nie jedną jedynie "słuszną".
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez imkewals » 21 Wrz 2012, 20:35

Wyważanie kół i wymiana opon - Modlin ( nowe osiedle,zakład trochę na uboczu ) wjazd od CPN-u,przy nowej myjni,Pan Janek - polecam
Mechanik - kiedyś "Wiechowicz" ale od kiedy przeniósł się na Okunin mam wrazenie że idą na ilość,nie na jakość.
Mechanik - ASO Duch,jak wyzej - kiedys szybko,fachowo teraz jakby tak od niechcenia,niestety podobna przygoda jak u "mtb" - u mnie wgnieciony błotnik.
No a tak wogóle to bezawaryjne auto mam - szcześciarz jestem ;)
imkewals
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 18
Rejestracja: 22 Sty 2012, 01:16
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez admiralbar » 28 Maj 2013, 13:21

Zeby nie tworzyć nowego tematu - znajomy kupił Citroena w dieslu. Czy znacie dobry warsztat do francuzów w NDM lub okolicy ?
Ważne, żeby mieli pojęcie o robicie, bo adresy do ''wymieniaczy'' znam. Dzięki za pomoc.
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez Thermuthis » 02 Cze 2013, 23:14

imkewals napisał(a):Mechanik - kiedyś "Wiechowicz" ale od kiedy przeniósł się na Okunin mam wrazenie że idą na ilość,nie na jakość.


Mam dokładnie to samo wrażenie. Po naprawie u Wiechowicza "wszystkiego" za niemałą kwotę, 2 dni później na przeglądzie technicznym odesłano mnie z kwitkiem do naprawy hamulców i przegubów..
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez KaloNDM » 03 Cze 2013, 19:47

Mechanik? Tylko "Diabeł" :)
Tzn. Andrzej Majewski - Nowy Dwór Mazowiecki, ul: Łęczna 25
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez kocur » 03 Cze 2013, 22:01

Potwierdzam co pisze Kalo. Andrzej jest po prostu uczciwy. Może jeszcze nie zepsuty przez rynek ale ma doświadczenie . Przykład ? Proszę. Wyjąca pompa wspomagania w Audi. Pojechałem z myślą o wymianie. Koszt kilkaset zł. Okazało się że to zbiorniczek płynu. Inny by wymienił zbiorniczek płynu i pompę żeby zarobić ale Andrzej wymienił mi tylko zbiorniczek zapłaciłem 50 zł. Od dłuższego czasu jeżdżę tylko do niego ale przy takiej reklamie będą pewnie kolejki ;-)
Awatar użytkownika
kocur
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 Paź 2011, 22:38

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez rather » 04 Cze 2013, 11:27

Do drobnych rzeczy (filtry, oleje, itp) polecam Elektrę na Leśnej. Przy zakupie oleju syntetycznego z beczki - wymiana jest gratis. Ceny też są mocno przyjazne - wymiana oleju, filtra paliwa kosztowała 100zł (olej syntetyczny), całość trwa 20 minut.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez admiralbar » 04 Cze 2013, 12:57

Do elektry jeździłem i potwierdzam - zawsze szybko i za rozsądną cenę. A ten ''diabeł'' to gdzie dokładnie urzęduje ? Patrząc od obwodnicy jest jeden warsztat, ale to chyba nie ten ?
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez melchizedek » 04 Cze 2013, 17:34

Ja jeżdżę do serwisu Motopracownia http://www.motopracownia.pl , który mieści się w Jabłonnej przy ulicy Modlińskiej, w budynku Vemapol niedaleko, jak się skręca z ulicy Chotomowskiej. Polecam z czystym sumieniem ten serwis. Profesjonalnie i sprawnie, wszystko tak jak ma być. I nie ma, że wyjeżdżasz i za 150km za chwilę coś pada w samochodzie. Fakt, trochę dalej niż u nas w mieście, ale Panowie się znają na rzeczy i mają ogromną wiedzę w zakresie motoryzacji. Ceny normalne, ale obsługa i znajomość tematu warta polecenia.
melchizedek
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 211
Rejestracja: 05 Lis 2012, 09:24
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez KaloNDM » 29 Cze 2013, 22:56

admiralbar napisał(a):A ten ''diabeł'' to gdzie dokładnie urzęduje ? Patrząc od obwodnicy jest jeden warsztat, ale to chyba nie ten ?

Podałem adres dość dokładny :) kom. - 516854531
KaloNDM napisał(a):"Diabeł" ... Andrzej Majewski - Nowy Dwór Mazowiecki, ul: Łęczna 25

----> DOKŁADNA LOKALIZACJA <----

Dla zainteresowanych, podaję też nr tel. kom. - 516854531
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez Japko » 25 Sie 2013, 16:57

Czy ktoś w NDM regeneruje (czyści, poleruje) reflektory?
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Mechanicy w NDM

Postprzez Japko » 14 Wrz 2013, 15:13

Potwierdzam dobre opinie o Master Cars. Bardzo kompleksowo podeszli do problemu. Komora silnika wyczyszczona (mimo iż czyszczenie całości nie było konieczne), auto z zewnątrz także umyte. Na bieżąco byłem informowany co się dzieje, jakie problemy napotkano, co ile kosztuje itp.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron