wakeboarding w Trzcianie?/Trzcianach?

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

wakeboarding w Trzcianie?/Trzcianach?

Postprzez mishel » 06 Cze 2014, 14:32

Cześć,

ostatnio będąc na małej przejażdżce rowerowej po okolicy trafiłem do miejscowości jak w temacie -?na byłą żwirownię? - w związku z tym, że nie bardzo wiem jak się ta nazwa odmienia temat jest nadany jak jest. Jakoś mieszkam w NDM od ok. 4 lat, ale nie wiedziałem nawet, że w tym miejscu jest jakiś zbiornik wodny.

Do rzeczy - korzystał ktoś z Was już z ich usług lub innych tego typu przedsięwzięć? Sam przyznaję że mam mieszane uczucia - mocno przypomina mi to snowboard, a jako zdeklarowany narciarz w życiu na "parapet" nie wsiądę, ale jak popatrzyłem na ten ich tor to miałem ochotę spróbować...

ktoś jeździł na takim sprzęcie? trzeba mieć specjalne predyspozycje poza ogólnym zdrowiem+bieganie żeby wskoczyć na tego rodzaju sprzęt?

strona firmy to http://wakefamily.pl/o-nas-2/
mishel
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 56
Rejestracja: 10 Wrz 2011, 12:32
Płeć: mężczyzna

Re: wakeboarding w Trzcianie?/Trzcianach?

Postprzez jacekw72 » 07 Cze 2014, 09:01

Mam pewne doświadczenie w tym temacie i powiem tak...osobiście preferuję pływanie na jednej narcie , dla mnie większa frajda niż wakebording ,
a co do przygotowania fizycznego , podejdź do tego bez stresu , tu bardziej chodzi o technikę niż o kondycję , czeka Cię kilka nieudanych prób startu , po których załapiesz o co chodzi "jak z jazdą na rowerze ; ) "
Załączniki
DSC_1658.JPG
jacekw72
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 30 Lis 2013, 20:49
Płeć: mężczyzna

Re: wakeboarding w Trzcianie?/Trzcianach?

Postprzez Heimat » 07 Cze 2014, 22:58

Wakeboarding w Trzcianach (miejscowość nazywa się Trzciany).

Całkiem fajny sport, który powstał z połączenia snowboardu, surfingu oraz nart wodnych - dla każdego coś miłego ;)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: wakeboarding w Trzcianie?/Trzcianach?

Postprzez cherryq » 24 Wrz 2014, 12:21

Sport fajny, ale drogi. Tor wynajmujesz na godzinę na 4 osoby - co 7 minut się zmieniacie, więc wychodzi, że w przeciągu godziny popływasz tylko 15 minut. Za taką przyjemność idzie nam zapłacić około 40-50 zł (za jedną osobę oczywiście). Taniej wyjdzie pojechać do Augustowa i pojeździć na większym torze za mniejsze pieniądze :D
Awatar użytkownika
cherryq
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 Cze 2012, 15:02
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: wakeboarding w Trzcianie?/Trzcianach?

Postprzez Heimat » 31 Paź 2014, 00:12

:) Nie napisałem przecież, że jest tanio ;)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna


Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron