Novidvor - niezależne forum?

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Novidvor - niezależne forum?

Postprzez aladin2013 » 04 Lis 2014, 10:58

Dlaczego chcecie cenzurować wypowiedzi Cezarego na temat Pana Ozdarskiego? Jego wypowiedż nie odbiega poziomem od wielu wypowiedzi najaktywniejszych użytkowników tegoż forum na temat Kowalskiego... Rozumiem że na forum obowiązuje zasada że obrażać i pomawiać można tylko obecne władze? Trochę tendencyjnie :D
aladin2013
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 16 Sty 2013, 20:29
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admin » 04 Lis 2014, 11:14

Nikt niczego nie cenzuruje i nie ma zamiaru. Wypowiedzi są na forum. Akurat wypowiedzi użytkownika odbiegają trochę od tego, co prezentują co bardziej krewcy na temat obecnego burmistrza. Nikt nie porusza tematu rodziny/dziewczyny/małżonki itp itd. Jakoś wszyscy potrafią się dostosować i "pojechać" w miarę normalnie.

Poza tym: regulamin_forum.php

W wątkach jasno napisałem, zamknięte do czasu rozwiązania sprawy.
Napisałem rano PW do użytkowika w sprawie jego wpisów. Czekam na odpowiedź.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez rather » 04 Lis 2014, 12:09

Jak dotychczas nikt niczego nie cenzuruje. Użytkownik dostał ostrzeżenie o konkretnej treści:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=61&p=27058#p27058. Ostrzeżenie za obraźliwe wpisy „A co mnie to… że ona piękna. Kochanie się ze zwierzętami to takie niegroźne, ale jednak zboczenie. "
Pozostawiliśmy wszystkie wpisy użytkownika, poza tymi których treść była zdublowana - te zostały usunięte (dwa posty), bo po prostu były powtórzeniem jeden do jednego wpisów w innych wątkach. Proszę o cytat, w którym miejscu ktoś pisze na forum w podobny sposób o obecnych władzach i o członkach rodziny lokalnych samorządowców.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez disturbia » 04 Lis 2014, 12:19

Wpis nie dotyczył pana Ozdarskiego, tylko obrażał kogoś z jego bliskiego otoczenia, i jednak odbiega od poziomu wypowiedzi użytkowników nt. Kowalskiego, bo na celowniku jest jego działalność, a nie negowanie dla samego negowania. A chyba tylko to miał na celu wpis Cezarego, dlatego zgadzam się z decyzją admina o zamknięciu tematu, bo nie sposób się w ogóle do tego odnieść i prowadzić dyskusję.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 04 Lis 2014, 14:25

disturbia napisał(a):Wpis nie dotyczył pana Ozdarskiego, tylko obrażał kogoś z jego bliskiego otoczenia, i jednak odbiega od poziomu wypowiedzi użytkowników nt. Kowalskiego, bo na celowniku jest jego działalność, a nie negowanie dla samego negowania. A chyba tylko to miał na celu wpis Cezarego, dlatego zgadzam się z decyzją admina o zamknięciu tematu, bo nie sposób się w ogóle do tego odnieść i prowadzić dyskusję.


Nie jestem administratorem forum ani tym bardziej zwolennikiem Pana Ozdarskiego (na jego własne życzenie), ale wydaje mi się, że poziom wypowiedzi zarzucający komuś zoofilię nie budzi chyba wątpliwości co do tego, że wpisy te powinny być usunięte a osoba taka odsunięta od dyskusji. Czym innym jest spór merytoryczny (gdzie również zebrałem swoje za towarzystwo, w którym się pojawiłem) a czym innym wycieczki osobiste.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admin » 04 Lis 2014, 14:31

MichałJakubowski napisał(a): poziom wypowiedzi zarzucający komuś zoofilię nie budzi chyba wątpliwości co do tego, że wpisy te powinny być usunięte a osoba taka odsunięta od dyskusji.


Michał, nie usuwamy żadnych wpisów (poza duplikatami). Związane jest to z tym, że osoby piszące powinny myśleć nad treścią i tonem swojej wypowiedzi. Również muszą mieć na uwadze to, że ktoś za wypowiedź może ich pociągnąć do odpowiedzialności.
Zdarzały się już takie przypadki. Na życzenie organów ścigania takich rzeczy jesteśmy zobowiązani udostępnić wszystkie informacje na temat użytkownika oraz jego wpisy.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez Zbyszek » 04 Lis 2014, 18:27

chyba trochÄ™ przedwczesna ta histeria
wpisy świadczą o piszącym
mam wrażenie ,że te "kontrowersyjne" wypowiedzi to była jedynie mocno nieudaczna próba sarkazmu czy jakoś tak.... ( chociaż określenie " Niezdarski " pomysłowe i wg mnie adekwatne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

a tak wyszło ,że na forum są "święte krowy".....

inna rzecz ,że autor jak kometa przemknął nocą i zniknął...,
jak menel , który rzyga pod płot i odchodzi, a rano właściciel posesji musi to jednak posprzątać.....
Zbyszek
 

Odpowiedź dziwnie wrażliwym

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 04 Lis 2014, 20:41

Witam Pana Panie Zbyszku,

rzeczywiście zgadzam się z Panem, że wpisy świadczą o piszącym. Ja w odróżnieniu od niektórych wpisów podpisałem się imieniem i nazwiskiem. Próba sarkazmu dla jednych jest "nieudaczna" dla innych udaczna. Choć sądzę, że aliści nikogo nie obraża, tak jak Pan Panie Zbyszku Super Użytkowniku, cytuję Pana odpowiedz wysokich lotów: "inna rzecz ,że autor jak kometa przemknął nocą i zniknął ..., jak menel , który rzyga pod płot i odchodzi, a rano właściciel posesji musi to jednak posprzątać".....
To jest moim zdaniem chyba trochÄ™ przedwczesna ta histeria .....

Pozdrawiam Pana serdecznie, Panie Zbyszku Super Użytkowniku

Szanowny Panie Michale,
oczywiście, nie usuwajmy żadnych wpisów. Oczywiście, że osoby piszące na forum muszą mieć na uwadze to, że ktoś za wypowiedź może ich pociągnąć do odpowiedzialności. Ja w odróżnieniu od niektórych podpisuję każdy swój post imieniem i nazwiskiem. Proszę bardzo, czekam żeby na życzenie organów ścigania takich rzeczy czuł się Pan zobowiązany udostępnić wszystkie informacje na temat użytkownika oraz jego wpisy. Swoich też. Będzie miał Pan mniej czasu na ROZWÓJ.

Z wyrazami szacunku Panie Michale

Cezary Sowiński

Sznowny Panie rather,

""Za powyższy obraźliwy wpis zostało przyznane ostrzeżenie. Proszę nie łamać regulaminu i nie pisać tego samego w różnych wątkach. Powielone wpisy zostały usunięte. Kolejny przypadek łamania regulaminu skończy się zbanowaniem użytkownika"".

Proszę literalnie napisać, który punkt regulaminu złamałem. Pana odczucia estetyczne mało mnie interesują, a "obraźliwy wpis za który przyznał Pan ostrzeżenie" - cóż za samowola. Usunięcie wpisów oraz zbanowanie użytkownika - jaki wyszukany język???. Powiem tylko, że brzydzę się zastosowaną przez Pana cenzurą i jeszcze jedno. W Rzeczpospolitej Polskiej anno domini 2014 jest jeszcze taki praworządny organ jak PROKURATURA. Zachęcam do skorzystania

Z wyrazami szacunki Panie rather, nie ośmieszaj się PAN
Ostatnio edytowany przez admin, 04 Lis 2014, 22:09, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Panie Cezary, proszę używać EDYTUJ w prawym rogu posta i nie pisać posta pod postem. Dziękuję. Admin.
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admin » 04 Lis 2014, 22:11

Słuchajcie, zanim zaczniecie sobie wrzucać, proszę żebyście lepiej poświęcili czas na napisanie konstruktywnego posta w jakimś innym wątku.
Skoro już padło pytanie na temat łamania/nieprzestrzegania regulaminu, to Szanowny Użytkowniku Cezary, proszę:
Punkty:
3.1
3.3
3.5
4.1
6.1
6.5
7.4
7.6

Dodatkowo:
9.4
9.5
9.6

Więcej na ten temat nie zamierzam dyskutować.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Turystyka osobista

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 04 Lis 2014, 22:16

""Czym innym jest spór merytoryczny (gdzie również zebrałem swoje za towarzystwo, w którym się pojawiłem) a czym innym wycieczki osobiste"".

Panie admin, staram się nie zabierać obcych na wycieczki, ale czułem się w obowiązku odnieść się do słów Pana Ozdarskiego, które trafiły do mojej skrzynki, a piękna i pełna wewnętrznego dobra przyszła żona Pana Doktora - Mirusia - też nie ma mi tego za złe, że wyeksponowałem jej osobę w kampanii wyborczej Jej Męża.

Pozdrawiam Pana Panie admin

Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez rather » 04 Lis 2014, 23:10

Ponieważ dyskusja (a właściwe monolog) cały czas zmierza w jednym kierunku, poniżej małe podsumowanie za co przyznajemy ostrzeżenia (po trzecim banujemy konto):
- permanentne pisanie nie na temat lub w niewłaściwych działach
- pisanie wielkimi literami, pokemonami, falami itp
- spamowanie oraz trolling
- obrażanie, ubliżanie lub złośliwe działanie na szkodę innych osób
- pisanie postów jeden pod drugim w krótkim odstępie czasu
- Å‚amanie netykiety

Mam nadzieję, że to jest wystarczająco wyraźne przypomnienie podstawowych zasad i w razie czego nikt nie będzie miał wątpliwości czy na forum jest cenzura czy jej nie ma.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Czego Admiś się nie nauczył tego Admin nie będzie umiał

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 04 Lis 2014, 23:24

Panie Admin,
wystarczy czytanie ze zrozumieniem - kłania się program pierwszej klasy szkoły podstawowej. Jeszcze raz usilnie zachęcam do skorzystania z pomoc Prokuratora Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Trzeba było nie chodzić na wagary w podstawówce, bo teraz wychodzi Pan na DURNIA.


Uniżony Współdyskutant

Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Czego Admiś się nie nauczył tego Admin nie będzie umiał

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 04 Lis 2014, 23:24

Panie Admin,
wystarczy czytanie ze zrozumieniem - kłania się program pierwszej klasy szkoły podstawowej. Jeszcze raz usilnie zachęcam do skorzystania z pomoc Prokuratora Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Trzeba było nie chodzić na wagary w podstawówce, bo teraz wychodzi Pan na DURNIA.


Uniżony Współdyskutant

Cezary Sowiński
Ostatnio edytowany przez Cezary Sowiński, 04 Lis 2014, 23:36, edytowano w sumie 1 raz
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Skrócony regulamin niezależnego forum NOVIDOR

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 04 Lis 2014, 23:33

Skrócony regulamin niezależnego forum NOVIDOR

PKT 1 Admin ma zawsze racjÄ™
PKT 2 Jeśli Admin nie ma racji patrz pkt 1

Zarzut, że stare i trąci myszką może i prawdziwy, ale liczy się zwięzłość formy i skuteczność treści

Pozdrawiam raz jeszcze,

Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Skrócony regulamin niezależnego forum NOVIDOR

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 04 Lis 2014, 23:33

Skrócony regulamin niezależnego forum NOVIDOR

PKT 1 Admin ma zawsze racjÄ™
PKT 2 Jeśli Admin nie ma racji patrz pkt 1

Zarzut, że stare i trąci myszką może i prawdziwy, ale liczy się zwięzłość formy i skuteczność treści

Pozdrawiam raz jeszcze,

Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości