Kandydaci na radnych u wrót

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez rather » 03 Lis 2014, 21:38

Przed chwilą miałem bezpośrednie spotkanie z nową nowodworską jakością - do mych drzwi załomotał kandydat na radnego Jerzy Janczarek z KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa. Poczęstował mnie ulotką - przeczytałem z zainteresowaniem, bo to jednak nowość, takie nawiedzanie wyborców. Na plus zaliczam kandydatowi, że był pierwszy - mieszkam pod obecnym adresem od 11 lat i nigdy wcześniej nie przeżyłem takiej wizyty. Za długo jednak nie pogadaliśmy, bo naleśniki mi się jarały w kuchni, za co przepraszam (kandydata nie naleśniki). I jeszcze raz życzę powodzenia :)

A do Was zagląda ktoś oprócz księdza i Świadków Jehowy?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez mich8 » 03 Lis 2014, 21:42

rather napisał(a):A do Was zagląda ktoś oprócz księdza i Świadków Jehowy?


Tak! Ostatnio przedstawiciele diabła i zła wcielonego. Dzieci na Halloween. :D

U mnie też nie było nigdy żadnego kandydata. A szkoda. Miałbym kilka pytań. A i może nawet herbatą i ciasteczkiem poczęstował. :)
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez rather » 03 Lis 2014, 21:45

mich8 napisał(a):A i może nawet herbatą i ciasteczkiem poczęstował.

A dobre masz ciasto? Bo może ja bym się przebrał za kandydata? :lol: :lol: :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez mich8 » 03 Lis 2014, 22:02

rather wpadaj :D
aaa i oprócz tych wymienionych już wyżej to był też u mnie ostatnio (i to nie raz) taki niski cyga... to znaczy Rom. Upierdliwie i natrętnie wyciągający rękę po cudzą kasę.

Swoją drogą to chętnie bym pogadał też z obecnymi radnymi z mojego okręgu. Ale jakoś mam dziwne wrażenie, oparte na doświadczeniu, że nie są skłonni do rozmów i odpowiedzi na pytania.
A wie może ktoś dlaczego radny Jeziorski zmienił barwy partyjne? Zabrakło miejsca czy co? :)
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 03 Lis 2014, 23:14

rather napisał(a):A do Was zagląda ktoś oprócz księdza i Świadków Jehowy?


mich8 napisał(a):Tak! Ostatnio przedstawiciele diabła i zła wcielonego. Dzieci na Halloween. :D

U mnie też nie było nigdy żadnego kandydata. A szkoda. Miałbym kilka pytań. A i może nawet herbatą i ciasteczkiem poczęstował. :)


Zasadniczo właśnie z powodu tych skojarzeń, które pojawiają się w pierwszym cytacie sam się na to nie zdecydowałem, ale propozycja herbaty (no dobra - zdobędę się na przedwyborczą szczerość - tak na prawdę herbata jest tylko pretekstem, chodzi oczywiście o ciastka) jest na tyle atrakcyjna, że mogę się ugiąć - proszę o adres na priv.

A już zupełnie poważnie - co prawda nie nawiedzę tych, którzy nie częstują ciastkami w domu, ale zapraszam na kawę, herbatę (a i ciastko się pewnie znajdzie) na spotkanie, w trakcie którego będziemy mogli swobodnie pogadać - to już w najbliższą sobotę o 13:00. Zaproszenie poniżej:

Image
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez disturbia » 03 Lis 2014, 23:49

Po nocy walić do ludzi? Mnie nawiedził radny Jeziorski kiedyś tam i to tyle, jeśli chodzi o ten temat. A dlaczego zmienił barwy? Może wyczuł sprawę, że ludzie mają dość rządów WND i się ewakuował ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez midas77 » 04 Lis 2014, 15:00

Nawet ja nie sądziłem, że panu Laurowi tak blisko do Moskwy :lol: :lol: :lol: (Daję przepisowe trzy :lol: bo admin uznaje, że to wystarczy dla wyrażenia swojej opinii. Mam jednak inne zdanie w tej kwestii)
Panie Jakubowski gdzieś Pan trafił??? Jeszcze czas się wycofać. Nie Pan jeszcze się zastanowi. :lol: :lol: :lol: (znów tylko przepisowe trzy :lol: )

PS. Boni też będzie? :D
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 04 Lis 2014, 16:32

midas77 napisał(a):Nawet ja nie sądziłem, że panu Laurowi tak blisko do Moskwy :lol: :lol: :lol: (Daję przepisowe trzy :lol: bo admin uznaje, że to wystarczy dla wyrażenia swojej opinii. Mam jednak inne zdanie w tej kwestii)
Panie Jakubowski gdzieś Pan trafił??? Jeszcze czas się wycofać. Nie Pan jeszcze się zastanowi. :lol: :lol: :lol: (znów tylko przepisowe trzy :lol: )

PS. Boni też będzie? :D


Boniego nie będzie, bo Boni jest nie na temat - natomiast wszystkie osoby, które zapraszają na spotkanie - i owszem. Dlatego raz jeszcze zapraszam - jeśli ma Pan zastrzeżenia do Pana Włodzimierza Laura, to będzie to świetny moment, aby je skonfrontować (z chęcią posłucham) i wyjaśnić wszystkie zastrzeżenia.

Do znudzenia będę też przypominał, że głosujemy w okręgach jednomandatowych - głosując na Pana Włodzimierza, nie popieracie automatycznie mnie (a żałuję, bo w lokalnej społeczności to ceniona osobowość, więc patrząc z punktu widzenia mojego wyniku wyborczego byłoby to spore ułatwienie) i vice-versa. A uważam, że przy dyskusji nt. tego gdzie ma znajdować się boisko i jak zrobić je, aby najlepiej służyło nam, mieszkańcom Nowego Dworu mieszkanie "dużej polityki" jest zbędne.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez midas77 » 05 Lis 2014, 08:32

No to jeśli Boniego nie będzie to chociaż pana Papugę mogliście zaprosić. Wielka polityka to jeszcze nie jest, spraw nowodworskich trochę zna a i pan Laur miałby z kimś zagadać jak elektorat nie dopisze
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 05 Lis 2014, 09:40

midas77 napisał(a):No to jeśli Boniego nie będzie to chociaż pana Papugę mogliście zaprosić. Wielka polityka to jeszcze nie jest, spraw nowodworskich trochę zna a i pan Laur miałby z kimś zagadać jak elektorat nie dopisze


Wierzymy, że mieszkańcy dopiszą, bo będziemy starali się dotrzeć do wszystkich z informacją. Pana Papugę poznałem przelotnie wiele lat temu i swoimi działaniami nigdy mnie nie przekonywał, ale uważam, że pomysł jego zaproszenia nie byłby zły. Jeśli zadeklaruje Pan, że jest Pan tą osobą zainteresowany i przybędzie Pan na spotkanie, to dołożę wszelkich starań, aby dotrzeć do Pana Papugi i zaprosić go na nie (choć obiecać obecności nie mogę, bo mój wpływ na to jest równy temu na zeszłoroczny śnieg).

Powiem więcej - jeśli na spotkanie zechciałby przyjść Pan Burmistrz czy koleżanki i koledzy z innych komitetów, którzy chcieliby porozmawiać z nami - mieszkańcami, to drzwi stoją szerokim otworem - zapraszamy! Im więcej osób zaangażowanych w lokalne sprawy będzie mogło wyrazić swoje opinie, tym lepiej.

Jeśli wyjdzie z tego coś ciekawego, to możemy zastanowić się nad tym, aby takie spotkania organizować cyklicznie a nie tylko z okazji wyborów - kwestia zweryfikowania czy jest to potrzebne. A na to pytanie faktycznie odpowie nam frekwencja.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez midas77 » 05 Lis 2014, 11:03

Szanowny Panie! Jeśli Pan zaprasza pana Burmistrza słowami:
"jeśli na spotkanie zechciałby przyjść Pan Burmistrz czy koleżanki i koledzy z innych komitetów, którzy chcieliby porozmawiać z nami"
to oświadczam Panu, że pan Burmistrz nie może skorzystać z takiej formy zaproszenia z uwagi na powagę sprawowanego urzędu, zwłaszcza że w ostatnim czasie powaga ta w tymże urzędzie znacznie się rozrosła :lol: :lol: :lol:
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 05 Lis 2014, 11:54

midas77 napisał(a):Szanowny Panie! Jeśli Pan zaprasza pana Burmistrza słowami:
"jeśli na spotkanie zechciałby przyjść Pan Burmistrz czy koleżanki i koledzy z innych komitetów, którzy chcieliby porozmawiać z nami"
to oświadczam Panu, że pan Burmistrz nie może skorzystać z takiej formy zaproszenia z uwagi na powagę sprawowanego urzędu, zwłaszcza że w ostatnim czasie powaga ta w tymże urzędzie znacznie się rozrosła :lol: :lol: :lol:


Jeśli Pan Burmistrz uznaje, że spotkanie z mieszkańcami urąga powadze sprawowanego urzędu, to jakoś przebolejemy jego absencję.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 05 Lis 2014, 11:58

midas77 napisał(a):Szanowny Panie! Jeśli Pan zaprasza pana Burmistrza słowami:
"jeśli na spotkanie zechciałby przyjść Pan Burmistrz czy koleżanki i koledzy z innych komitetów, którzy chcieliby porozmawiać z nami"
to oświadczam Panu, że pan Burmistrz nie może skorzystać z takiej formy zaproszenia z uwagi na powagę sprawowanego urzędu, zwłaszcza że w ostatnim czasie powaga ta w tymże urzędzie znacznie się rozrosła :lol: :lol: :lol:


Zresztą - w dniu jutrzejszym będę miał niewątpliwą przyjemność spotkać się z Panem Burmistrzem i przekażę mu zaproszenie na to spotkanie z zachowaniem odpowiedniej rangi. Czy skorzysta - nie mi oceniać.

Do administratorów - udzielam sobie samo ostrzeżenia związanego z pisaniem dwóch postów jeden pod drugim, niestety dopiero po wciśnięciu przycisku Wyślij przy poprzednim uświadomiłem sobie, że będzie realna okazja do zaproszenia Pana Burmistrza. Jeśli to możliwe proszę o połączenie ich w jeden i usunięcie tego dopisku.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 07 Lis 2014, 11:02

MichałJakubowski napisał(a):Zresztą - w dniu jutrzejszym będę miał niewątpliwą przyjemność spotkać się z Panem Burmistrzem i przekażę mu zaproszenie na to spotkanie z zachowaniem odpowiedniej rangi. Czy skorzysta - nie mi oceniać.


Zgodnie z obietnicą informuję, ze w trakcie wczorajszego spotkania z burmistrzem przekazałem zaproszenie na nasze osiedlowe spotkanie. Zaproszenie zostało przyjęte, z zastrzeżeniem, że burmistrz pojawi się pod warunkiem, że pozwolą mu na to obowiązki służbowe. Mam przeczucie, że jednak nie pozwolą, ale zobaczymy - jestem bardzo ciekaw.

Muszę natomiast - aby zachować obiektywność - wspomnieć, że Pan Burmistrz w zakresie reprezentowania miasta był dobrym gospodarzem i godnie zaprezentował miasto Panu Bernardowi Margueritte (gospodarzowi debaty, którą Pan Burmistrz oraz Pan Sekretarz próbowali sabotować). Pan Bernard był zachwycony twierdzą (odezwał się sentyment napoleoński) i obiecał, że najbliższe spotkanie International Communications Forum (organizacja zrzesza ok. 3 tys. tytułów z całego świata), którego jest prezesem, a które odbędzie się w Polsce będzie chciał zorganizować w naszym mieście. Mam nadzieję, że zdobyliśmy dobrego ambasadora miasta.

Od razu uspokoję - oglądaliśmy twierdzę oraz lotnisko, bo na pozostałe części miasta (które też były w planach) nie starczyło czasu. Niemniej jednak Pan Bernard był tak zachwycony tym co zobaczył, że powiedział, że będzie chciał jeszcze prywatnie odwiedzić miasto ze swoją małżonką. Ja nie czuję się na siłach, ale gdyby ktoś z Was chciałby go oprowadzić po mieście i opowiedzieć o jego historii to dajcie znać - przekażę mu taką propozycję.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Kandydaci na radnych u wrót

Postprzez KaloNDM » 07 Lis 2014, 12:04

MichałJakubowski napisał(a):Mam nadzieję, że zdobyliśmy dobrego ambasadora miasta....Od razu uspokoję - oglądaliśmy twierdzę oraz lotnisko, bo na pozostałe części miasta (które też były w planach) nie starczyło czasu. Niemniej jednak Pan Bernard był tak zachwycony tym co zobaczył, że powiedział, że będzie chciał jeszcze prywatnie odwiedzić miasto ze swoją małżonką.

Ciekawe czy będzie zachwycony jak zobaczy "Pałac Napoleona" w Okuninie i co zrobi jak przeczyta wszystko z tego tematu:
viewtopic.php?f=31&t=769

Panie Michale... radzę Panu również dobrze zapoznać się ze wszystkimi informacjami, które zawiera powyższy link :D
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron