"to se ne wrati"

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

"to se ne wrati"

Postprzez Cezary SowiÅ„ski » 12 Lis 2014, 06:37

[size=200]szkoda, że zblokowano mi na tydzień możliwość dokonywania wpisów na forum mojego miasta NOVIDVOR, a co za tym idzie możliwości merytorycznej wypowiedzi (bo tylko taką uprawiam i zaznaczam, że nikogo nie obraziłem, a każdy swój post podpisałem imieniem i nazwiskiem) Kto dał takie prawo takim BUCOM jak: 1. Admin 2. rahter 3. disturbia Oczywiście każdy właśkiciel portalu ma takie prawo, ale niech wtedy nazwie swój portal n.p. "We are jerks" Miałem nadzieję i mam ją nadal ją mam, ale coraz mniejszą, że CENZURA to już przeszłość i[color=#FF0000] ""se ne wrati", choć demony przeszłości mają się w pewnych przypadkach całkiem dobrze.
Pozdrawiam serdecznie i optymistycznie Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Cezary Sowiński
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 Lis 2014, 20:08
Płeć: mężczyzna

Re: "to se ne wrati"

Postprzez Zbyszek » 12 Lis 2014, 08:47

To ,że wydaje się Panu ,że nikogo nie obraził , nie oznacza ,że nikt nie jest obrażany Pańskimi wypowiedziami. Widocznie w Pańskim świecie panują inne standardy ( rozumiem ,że nazywanie kogokolwiek " BUCEM " jest na porządku dziennym i , w chwilach niezadowolenia, raczy Pan swoja rodzinę tego typu epitetami )
Powrócił Pan po okresie przerwy , zaśmiecił cały dział bezsensownymi tematami, powyzywał ludzi , poskarżył się na rzekomą cenzurę .....no prawdziwe bohaterstwo......i to wszystko pod własnym imieniem i nazwiskiem - co rozumiem ma być całkowitym uzasadnieniem i usprawiedliwieniem ....
Zbyszek
 

Re: "to se ne wrati"

Postprzez admin » 12 Lis 2014, 08:58

Chyba nie muszę przypominać za co była blokada.
Dalej nie stosuje sie Pan do regulaminu - na przykład zamieszcza 2 razy te same posty lub wstawia Pan posty nie w temacie forum.
Jeśli chodzi o buca - nie uważam się za człowieka mrukowatego i z wiecznie skwaszoną gębą. Reszta zespołu administaracyjnego też taka nie jest. Staramy sie dbać o porządek.
"we are jerks" - proszę, przeczytać ze 3 razy zdanie znajduące się powyżej i zaczynające sie od "Reszta zespołu". Poźniej czynność powtórzyć jeszcze 2 razy, gdyby coś było nie jasne. Cenzury nie ma, oczekujemy kultury wypowiedzi od użytkoników. Jako takiej ale jednak kultury...
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: "to se ne wrati"

Postprzez mmokrzycki » 12 Lis 2014, 09:18

Cezary Sowiński napisał(a):[size=200]szkoda, że zblokowano mi na tydzień możliwość dokonywania wpisów na forum mojego miasta NOVIDVOR

Szkoda, że tylko na tydzień.
Cezary Sowiński napisał(a):a co za tym idzie możliwości merytorycznej wypowiedzi (bo tylko taką uprawiam i zaznaczam, że nikogo nie obraziłem, a każdy swój post podpisałem imieniem i nazwiskiem)

Zamieść skan dowodu osobistego, może wtedy ktoś ci uwierzy, że to twoje imię i nazwisko.
Cezary Sowiński napisał(a):Kto dał takie prawo takim BUCOM jak: 1. Admin 2. rahter 3. disturbia Oczywiście każdy właśkiciel portalu ma takie prawo, ale niech wtedy nazwie swój portal n.p. "We are jerks"

Ale co jeśli uważają, że "NOVIDVOR" brzmi lepiej niż "We are jerks"?
Cezary Sowiński napisał(a):Miałem nadzieję i mam ją nadal ją mam, ale coraz mniejszą, że CENZURA to już przeszłość i[color=#FF0000] ""se ne wrati", choć demony przeszłości mają się w pewnych przypadkach całkiem dobrze.

To, że gospodarz mówi ci, że w jego domu nie pluje się na podłogę, nie ma niczego wspólnego z cenzurą.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: "to se ne wrati"

Postprzez jacekm » 12 Lis 2014, 09:42

Drodzy
Obawiam się, że karmicie trolla internetowego.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: "to se ne wrati"

Postprzez rather » 12 Lis 2014, 09:51

Staramy się nie karmić :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości