Wiadomości pw

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Wiadomości pw

Postprzez żyÅ‚a » 25 Lis 2014, 13:14

Czy ktoś z szefostwa forum może sprawdzić moją skrzynkę priv?
Wczoraj wysłałem wiadomość do jednego z forumowiczów, nie otrzymałem odp. więc spr. jeszcze raz skrzynkę o widzę, że wiadomość jest w folderze "do wysłania", a nie "wysłane". Użytkownik, do którego pisałem logował się w międzyczasie. Dzisiaj do tej osoby wysłałem 2 wiadomość i też wisi w tym folderze.
W czym może być problem?
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43

Re: Wiadomości pw

Postprzez disturbia » 25 Lis 2014, 13:19

Może ma zawaloną skrzynkę?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Wiadomości pw

Postprzez żyÅ‚a » 25 Lis 2014, 13:28

Nie no sprawdziłem:) mam wyslane całe 4 privy i odebrane 3.
Jako szkic też nie zapisałem tej pw.

Czy użytkownik, do którego wysyłam może mieć w ustawieniach, że nie przyjmuje wiadomości albo, że tylko od znajomych czy coś takiego?
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43

Re: Wiadomości pw

Postprzez tk28 » 25 Lis 2014, 13:37

A to nie jest czasem tak, że dopóki użytkownik, do którego wysłano wiadomość się nie zaloguje to będzie "do wysłania" :?: Kiedyś wysyłałem do jednego użytkownika i tak właśnie było, chyba aż po dwóch miesiącach jak się zalogował dopiero pojawiło się "wysłane". Należy więc cierpliwie czekać aż dojdzie do logowania.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Wiadomości pw

Postprzez disturbia » 25 Lis 2014, 13:51

tk28 napisał(a):A to nie jest czasem tak, że dopóki użytkownik, do którego wysłano wiadomość się nie zaloguje to będzie "do wysłania" :?: Kiedyś wysyłałem do jednego użytkownika i tak właśnie było, chyba aż po dwóch miesiącach jak się zalogował dopiero pojawiło się "wysłane". Należy więc cierpliwie czekać aż dojdzie do logowania.

Tak właśnie jest :) Użytkownik, do którego wysłałeś wiadomość może mieć zapełnioną skrzynkę, wtedy nic więcej nie wejdzie, mógł nie odczytać wiadomości albo uniemożliwił ci ich wysyłanie do siebie.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Wiadomości pw

Postprzez admin » 25 Lis 2014, 15:21

Może być też tak, że się zalogowal ale nie zauważył, że ma wiadomość. Dopóki nie kliknie w link wiadomości i jej nie otworzy dopóty będzie w do wysłania.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Wiadomości pw

Postprzez żyÅ‚a » 25 Lis 2014, 16:51

tk28 napisał(a):A to nie jest czasem tak, że dopóki użytkownik, do którego wysłano wiadomość się nie zaloguje to będzie "do wysłania" :?: Kiedyś wysyłałem do jednego użytkownika i tak właśnie było, chyba aż po dwóch miesiącach jak się zalogował dopiero pojawiło się "wysłane". Należy więc cierpliwie czekać aż dojdzie do logowania.



Pisałem, że użytkownik się logował, nawet dzisiaj;)

Ok, czyli pozostaje mi czekać na spostrzegawczość forumowicza....Dzięki tak czy inaczej za pomoc.
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron