Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez andrzej1974 » 03 Sie 2015, 16:15

andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez Heimat » 06 Lut 2016, 01:16

"Nowy rok dobrze rozpoczął podwarszawski Port Lotniczy Warszawa/Modlin. W styczniu lotnisko obsłużyło ponad 214 tys. pasażerów w ruchu regularnym. Oznacza to prawie 29-procentowy wzrost w porównaniu do stycznia 2015 roku. Wtedy z portu skorzystało 166 tys. podróżnych. - Ubiegły rok zamknęliśmy na pozycji piątego lotniska w Polsce, które obsługuje obecnie już 9 proc. rynku polskiego - mówi Piotr Okienczyc, prezes zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. - W tym roku, zgodnie z prognozami, przyjmiemy 2,9 mln podróżnych, co oznacza 12 proc. wzrostu do 2015 r . - dodaje."

Źródło: wyborcza.pl
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez Jeny » 07 Lut 2016, 11:57

Heimat napisał(a):"Nowy rok dobrze rozpoczął podwarszawski Port Lotniczy Warszawa/Modlin. W styczniu lotnisko obsłużyło ponad 214 tys. pasażerów w ruchu regularnym. Oznacza to prawie 29-procentowy wzrost w porównaniu do stycznia 2015 roku. Wtedy z portu skorzystało 166 tys. podróżnych. - Ubiegły rok zamknęliśmy na pozycji piątego lotniska w Polsce, które obsługuje obecnie już 9 proc. rynku polskiego - mówi Piotr Okienczyc, prezes zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. - W tym roku, zgodnie z prognozami, przyjmiemy 2,9 mln podróżnych, co oznacza 12 proc. wzrostu do 2015 r . - dodaje."

Źródło: wyborcza.pl
Jeny
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 118
Rejestracja: 16 Paź 2015, 11:13
Płeć: kobieta

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez Jeny » 07 Lut 2016, 12:09

Co przeciętnego mieszkańca naszego miasta może obchodzić sukces finansowy prywatnej firmy? Jeżeli ktoś ma informacje: co to oznacza dla naszego miasta? Jesteśmy udziałowcem spółki? Powinniśmy dostać większą kasę do dochodu. Brakuje nam - to każdy grosz się liczy. Jeżeli spółka handlowa osiąga lepsze zyski to może własną straż ochrony zatrudni a nie korzysta ze Straży Miejskiej. Jeżeli zwiększenie zadań Straży Miejskiej kosztowało nasz budżet dodatkowo 1 mln to nie jest nam obojętne. Przynajmniej nie powinno być. A jak sukces firmy przedkłada się na jej rozwój i większe zatrudnienie? Tysiące ludzi miało tam mieć miejsce jak obiecywał JK.? Co wiecie na ten temat. Z czego mamy się cieszyć, że widzimy w gorze więcej latających maszyn?
Jeny
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 118
Rejestracja: 16 Paź 2015, 11:13
Płeć: kobieta

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez BURBUL » 08 Lut 2016, 20:42

Jeny ! Zacznę od siebie. Powiem Ci , że świetnie jeździło się kiedyś do łodzi na samoloty ryanair, w moim przypadku ok.10 razy w roku, możesz pozazdrościć. Nie było wtedy jeszcze A2. Takich osób w NDM i okolicy są setki . Kolejny przykład . Byłem we wrześniu we Wrocławiu . Na lot wyszedłem 1 godz przed wylotem . Powrót podobnie , a sam lot 45 min. W samolocie widziałem osoby z NDM , które wybrały się na 1 dniową wycieczkę. Znalazłem się w domu wypoczęty. Alternatywa okęcia i jazdy samochodem ?. Promocja miasta , mimo nazwy lotniska , zapewne jest. Parkingi dają zatrudnienie. W obsłudze lotniska ( mechanicy , kierowcy, ochroniarze, sprzedawcy, taksówkarze i inni ) uwierz mi,pracują osoby z NDM i okolic ( znam je osobiście ). I na koniec . Lotnisko by się utrzymało musi prowadzić określoną ilość operacji lotniczych, dlatego cieszy fakt wzrostu liczby pasażerów. Grono rentownych lotnisk jest bardzo małe a ja będę naszemu lotnisku kibicował z całego serca. Ps. ja na lotnisku nie pracuję :)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez Heimat » 09 Lut 2016, 06:25

Jeny napisał(a):Co przeciętnego mieszkańca naszego miasta może obchodzić sukces finansowy prywatnej firmy?

Skoro zamieszczam na forum informacje o rozwoju nowodworskiego lotniska, to z całą pewnością nie czynię tego bezinteresownie ;)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez BURBUL » 09 Lut 2016, 17:12

Heimat , i tak trzymaj :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez Heimat » 09 Lut 2016, 17:21

Spoko :)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez DawidPotul » 22 Mar 2016, 15:57

Ja siÄ™ bardzo cieszÄ™ z tego lotniska.
DawidPotul
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 Lut 2016, 12:34
Płeć: mężczyzna

Re: Drugi najlepszy miesiÄ…c w historii lotniska Warszawa Modlin

Postprzez Heimat » 28 Sie 2017, 13:55

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin obsłużył w ubiegłym miesiącu 271266 osób, czyli o ok. 2 proc. więcej, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
W pierwszych siedmiu miesiącach bieżącego roku odprawiono 1,7 mln pasażerów.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna


Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron