Przeprowadzki | Mazowieckie | Warszawa

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Przeprowadzki | Mazowieckie | Warszawa

Postprzez Jano Duda » 26 Paź 2016, 21:19

Regionalna firma janoduda.pl, którą prowadzi Jano Duda, oferuje tanie przeprowadzki w Nowym Dworze Mazowieckim, na Mazowszu, w Warszawie oraz w całej Polsce. Do naszych usług należą: kompleksowa obsługa przeprowadzek, transport mebli i sprzętu RTV/AGD, transport rzeczy oraz przewóz pianin, a także transportowa obsługa eventów. Więcej o nas na naszej Przeprowadzkowej stronie internetowej, gdzie można też zapoznać się z naszym łatwym do zrozumienia Cennikiem Przeprowadzek (a ceny są niewygórowane: koszt przeprowadzki to 60 zł za godzinę z samym kierowcą, 100 zł za godzinę z kierowcą i dwoma pracownikami). ☎ 602190915, email: janodudapl@gmail.com .

Dysponujemy dużym samochodem (12 europalet), umożliwiającym przewóz dużych rzeczy. Wszystkie usługi zamawiać można razem z pracownikami lub tylko z kierowcą (pomagającym wtedy w załadunku i rozładunku) - o dowolnej porze dnia i nocy, przez cały tydzień, w życzliwej atmosferze, punktualnie i rzeczowo: do czego serdecznie zachęcam :).
Jano Duda
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Paź 2016, 20:31
Płeć: mężczyzna

Re: Przeprowadzki | Mazowieckie | Warszawa

Postprzez kraiccek33 » 29 Paź 2016, 17:20

Korzystałem i mogę polecić, są dobrzy w tym co robią.
kraiccek33
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Paź 2016, 08:25
Płeć: mężczyzna

Re: Przeprowadzki | Mazowieckie | Warszawa

Postprzez olennnkka » 06 Lis 2016, 11:42

To racja, o dziwo bardzo dobra firma, a wahałem się czy skorzystać z niej.
olennnkka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Lis 2016, 11:48
Płeć: kobieta

Re: Przeprowadzki | Mazowieckie | Warszawa

Postprzez BURBUL » 06 Lis 2016, 18:24

Bardzo dziwna sprawa. Przy rejestracji użytkownika " olennkka " podano płeć - kobieta, a z postu wynika, że mężczyzna. To w końcu jak jest ?
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Przeprowadzki | Mazowieckie | Warszawa

Postprzez Adinowak91 » 05 Lip 2017, 09:41

Polecam firmę ML Przeprowadzki, godna cena jak i oferta, przeprowadzają w Warszawie, okolicach jak i międzynarodowo. Sam korzystałem z ich usług.
http://www.mlprzeprowadzki.pl/
Adinowak91
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Lip 2017, 11:29
Płeć: mężczyzna


Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości