MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 03 Gru 2016, 21:17

mishel ! pojaśnij czy chodzi o Legionowię ?
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez Zbyszek » 04 Gru 2016, 08:25

Zbyszek
 

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 04 Gru 2016, 10:27

Dzięki Zbyszek. Mam tylko nadzieję , że nie wróci poprzednik :o On mi się tylko kojarzył z taktyką " czas, czas, czas " i gra do tyłu. U Pana Przemka był atak pozycyjny, fajna gra skrzydłami, dużo sytuacji bramkowych ( choć ze skutecznością mogło być lepiej ). No i niestety, gdy widać było progres w naszej grze, przyjdzie nowy, namiesza chłopakom w głowach. Trzeba mieć nadzieję, że zaliczka z jesieni ( 11 pkt. ) nad strefą spadkową wystarczy do utrzymania. Wkurza mnie strona internetowa klubu. Z niej nic nie można się dowiedzieć. Niekiedy wydaje się, że ten klub funkcjonuje jak towarzystwo wzajemnej adoracji. A najbardziej mnie wk.r.ia gdy na meczach brakuje nawet , " chłopców " do podawania piłek. W tym sezonie było kilka takich sytuacji, a w zeszłym np : z Raciążem . To ja się pytam Zarządu : kto jest odpowiedzialny za taką destrukcję na własnym boisku i pozwalanie przeciwnikowi na grę na czas. Widać czasy się zmieniają, bo za moich, podawanie piłek na meczu to było wyróżnienie. Ciekawe , kiedy się obudzą i powiedzą co dalej , jakie plany :roll: :roll: :roll: Fajne jest , że w przyszłym roku Pan Przemek zawita do nas z Widzewem.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez Zbyszek » 05 Gru 2016, 00:48

BURBUL napisał(a):: Fajne jest , że w przyszłym roku Pan Przemek zawita do nas z Widzewem.



.... i na ten mecz pewnie przyjdÄ™ :)
Zbyszek
 

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 05 Gru 2016, 19:36

Pod tym adresem : https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 9g4Mdgn5KU można zobaczyć wizytę Cecherza na nowym stadionie Widzewa. Trzeba przyznać , że stadion robi wrażenie. :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 01 Sty 2017, 16:17

Ma ktoś jakieś wiadomości na temat nowego trenera Świtu i innych spraw klubowych ? Na stronie oficjalnej klubu , jak zwykle mają kibiców , nie powiem gdzie. :(
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 08 Sty 2017, 16:45

Podobno trenerem I Świtu został dotychczasowy trener II drużyny. No szału nie ma. Wydaje się, że będzie walka o utrzymanie, tym bardziej, że za Cecherzem do Widzewa odszedł Olczak, ważny punkt drużyny.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 31 Sty 2017, 15:06

Piszą na - legioniści.com , że Michał Kucharczyk może trafić do Lokomotiwu Moskwa ( 10 drużyna ich ekstraklasy ) za 1,4 mln euro. Ale najlepsza wiadomość to taka, że jak odchodził ze świtu to nasi zagwarantowali sobie 16% z następnego kontraktu t.j. 224 tyś euro, a na nasze to prawie milion zł. No niezły zastrzyk :D
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 21 Maj 2017, 07:20

Zastanawia mnie jedna rzecz ?. Jak jest wystawa psów to można przenieść mecz Świtu nawet na piątek. Dzisiaj fajny mecz z liderem z Nowego Miasta a na Canale + Legia z Jagiellonią, oba mecze w tym samym czasie o 18.00 . Szefom Świtu widać nie zależy na frekwencji. Pełna amatorszczyzna , jak zwykle !!!
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 02 Sie 2017, 13:21

Podobno Przemka Cecherza w Widzewie ma zastąpić Smuda. Długo Przemek nie nacieszył się ukochanym klubem !
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń

Postprzez BURBUL » 09 Wrz 2017, 12:40

No to się nasi " włodarze świtowi " znowu popisali ! Mecz Świtu i Legii o tej samej godzinie ! Mam to gdzieś i wybieram Legię :evil: :evil: :evil:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości