Sądy powoli w łapach " zera " ?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Sądy powoli w łapach " zera " ?

Postprzez BURBUL » 17 Lis 2017, 08:55

Chcą zmusić reportera Wojciecha Bojanowskiego do wydania jego informatorów w sprawie " humanitarnego " traktowania Igora Stachowiaka przez kulsonów. W sobotę na tvn, chyba o 20.00 dalsza część reportażu . Kalo i inni na tvpis i tv republika tego nie zobaczycie :lol: :lol: :lol: link https://wiadomosci.wp.pl/sad-zwolnil-wo ... 903913089a
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Sądy powoli w łapach " zera " ?

Postprzez disturbia » 17 Lis 2017, 09:21

Ale kto chce go zmusić? Kaczyński? :P Niestety Burbul, ale Wrocławiem trzęsie Platforma. Może napisz do Dutkiewicza albo Tuska ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Sądy powoli w łapach " zera " ?

Postprzez rather » 17 Lis 2017, 09:44

Nawet jeśli Wrocławiem rządzi Platforma, to nie miasto prowadzi postępowanie prokuratorskie i nie miasto odpowiada za policję. To są urzędy podlegające władzy centralnej czyli w pośredni sposób rządowi - prokuratura ministerstwu sprawiedliwości a policja ministerstwu spraw wewnętrznych.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Sądy powoli w łapach " zera " ?

Postprzez BURBUL » 17 Lis 2017, 13:37

Dzięki Rather, że mnie wyręczyłeś w tej " niezręcznej " sprawie, tym bardziej, że moja małżonka i ja pochodzimy z Wrocławia i pewnie jesteśmy stronniczy :lol: :lol: :lol: Disturbia, czas już chyba zdjąć różowe okulary, bo ten Twój świat jakiś taki " przerysowany " :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Sądy powoli w łapach " zera " ?

Postprzez BURBUL » 17 Lis 2017, 14:27

A to Disturbia na " potwierdzenie " :lol: :lol: :lol: Twojego toku myślenia ;) Łukasz Piebiak zastępca Zbigniewa Ziobry w Ministerstwie Sprawiedliwości złożył wizytę w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu. Czy rozmawiał tam z sędziami o sprawie wypadku premier Beaty Szydło – pyta poseł Marek Sowa z Nowoczesnej link http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czy-wice ... er/4en766h
Moje pytanie brzmi : czy każdego, nowego prezesa sądu rejonowego wprowadza osoba w randze wiceministra ? :shock: :shock: :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron