Dni Nowego Dworu.

Pytania do Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Pana Jacka Kowalskiego.
Wejdź, aby zapoznać się z zasadą zadawania pytań i zamieszczania odpowiedzi.

Dni Nowego Dworu.

Postprzez Yogi » 20 Lut 2012, 14:58

I kolejne moje pytanie:Panie burmistrzu,czy pan się na nas ,mieszkańców okolic stadionu uwziął z tym łomotem? Po raz kolejny pcha pan tę "imprezę" na stadion.Mam wrażenie ,że na poprzednich dniach NDM ,ktoś chciał chyba wypróbować sprzęt grający a nie zorganizować kulturalną imprezę.(łomot ten było słychać w promieniu kilku kilometrów od miasta)I pytam :czy naprawdę to musiało być aż tak głośno i aż do północy :x .Ja i tu widzę,że te "imprezy"z roku na rok trwają coraz dłużej.Czy naprawdę tak musi być? Czy naprawdę pod szyldem"Dni Nowego Dworu"musi się odbywać to,co można nazwać promocją jednego z krajowych browarów,połączonym z potwornym łomotem? :evil: Nie szkoda panu na to pieniędzy wyrzucać"w błoto"??? :evil: Ciekaw jestem bardzo,czy wie pan co po tym pozostaje?
Yogi
 

Re: Dni Nowego Dworu.

Postprzez Heimat » 20 Lut 2012, 19:05

Imprezy mogą trwać nawet do rana, gdyż PAN burmistrz mieszka daleko od stadionu i żadne brewerie nie zakłócają mu nocnego wypoczynku :( Zero empatii dla obywateli, którzy posiadają domy w pobliżu NOSiR-u. Wstyd, PANIE burmistrzu :!:
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna


Wróć do Pytania do burmistrza

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron