Park miejski za 7 baniek

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Park miejski za 7 baniek

Postprzez rather » 06 Lut 2012, 19:14

Dzisiaj przechodziłem koło Parku im. Burmistrza Tysiąclecia, zwanego dla niepoznaki Parkiem Wybickiego. Ten piękny symbol osiągnięć 10 lat sprawowania władzy przez pięknego Jacka Kowalskiego zaczyna niestety pięknie popadać w ruinę, czego zresztą należało się w naszym pięknym mieście spodziewać. Po niedawnej dewastacji infokiosku, mamy już dewastację lamp oświetlających amfiteatr (zdjęcie poniżej) oraz permanentnie niedziałający kibel. Szczególnie ciekawe jest to ostatnie urządzenie - kosztowało 150.000 albo 350.000 (gdzieś to mam w dokumentacji i coś mi świta, że jednak 350tyś) - i niestety cały czas jest w stanie awarii. Ale z drugiej strony ładnie się prezentuje na tle tych białych lamp, no i gazety mogą pisać, że mamy "kosmiczną toaletę". Więc chyba było warto?
Załączniki
20120206020.jpg
20120206020.jpg (133.59 KiB) Obejrzany 17653 razy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez disturbia » 06 Lut 2012, 19:41

Kibel za 350 tys??? To co on potrafi,nawigacje ma? :lol: a swoja droga,po cholere te swieczki sie pala nonstopkolor? Zeby moczygeby widzieli jak do ryja trafic?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez gadas » 06 Lut 2012, 19:42

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:27, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez Chelsea » 06 Lut 2012, 20:55

gadas napisał(a):Co do parku to pełni on teraz rolę bardziej pomnika niż rolę użytkową.

Ja mam taką cichą nadzieję, że w miesiącach cieplejszych "coś" w amfiteatrze jednak będzie się działo ... i nie będą to tylko występy przedszkolaków i grup śpiewaczo-tanecznych z NOK-u
np. w niedzielne popołudnie mógłby się odbyć koncert fortepianowy (Chopin, te sprawy ... :) ), w sobotnie wieczory muzyka zróżnicowana: od lekkiego country, przez rock po ciężkie brzmienie. Mogłoby być bardzo przyjemnie ...
Może prezentacja naszych lokalnych zespołów czy artystów (i nie mam tu na myśli Anthony Moona i Drinking Stones).
Nie wiem tylko, czy w budżecie są środki aby zaspokoić wysublimowane gusta muzyczne mieszkańców NDM.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez disturbia » 06 Lut 2012, 21:54

Hmm...mamy wysublimowane gusta :mrgreen: a ci Drinking Stones to co?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez Chelsea » 06 Lut 2012, 22:09

To tacy Stones, tyle że nowodworscy ... ( oczywiście musi być drinking ).
Przez jakiś czas nie było miejskiego festynu bez nich, stąd nazwa chodzi mi po głowie.
Wiem, że panie po pięćdziesiątce bardzo ich uwielbiają.
Wyszukałam na szybko :D http://www.youtube.com/watch?v=BgQFAdQgFyQ

P.S. Mick wybacz, mam nadzieję, że nie czytasz tego forum. :oops:
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez gadas » 06 Lut 2012, 22:46

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:28, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez disturbia » 06 Lut 2012, 22:55

Toz to jakies dinozaury :lol: w sumie to nawet nie trzeba bylo patrzec,po tych wielbicielkach 50 plus wszystko jasne.@gadas nie wiem,az tak dlugo nie zyje ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez rather » 06 Lut 2012, 23:19

gadas napisał(a):Przyznaj się nie wytrzymałeś i walnąłeś z półobrotu :mrgreen: chodzi o lampę nie o szalet pełen zalet.

Pisząc ten post zastanawiałem się, czy aby nie podkreślić, że to jednak nie ja :cry: .

Nie wiem co potrafi kibel, ale jak Unia płaci to się nie ma co zastanawiać i trza brać, żeby było na bogato. Na pewno oprócz funkcji defekacyjnych może pełnić funkcję sexkabiny - za 1 zyla można sobie wynająć przytulne pomieszczenie na 15 minut :twisted: .

Szkoda, że nikt nie zapyta na co dokładnie poszło te 7 baniek - oprócz kibla i roślin, które uschły jeszcze przed oficjalną inauguracją, dostaliśmy jeszcze zegar słoneczny który źle chodzi. To ostatnie jest chyba ewenementem w projektach finansowanych z pieniędzy UE - może warto napisać w tej sprawie do Brukselki?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez disturbia » 06 Lut 2012, 23:40

Oj tam zle chodzi,szczesliwi czasu nie licza ;) a jak przychodza Dni Nowegotworu to dopiero wszyscy sa szczesliwi :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez rather » 07 Lut 2012, 11:04

Sprawdziłem ile kosztuje dostawa i montaż tego rodzaju wypasionego rozwiązania jak kosmiczny kibel z naszego parku (toaleta automatyczna). Cena wynosi ok. 300.000zł - niestety nie ma informacji czy chodzi o toaletę działającą, czy o taką jak ta w parku, czyli niedziałającą. Według przetargów, które były organizowane przez instytucje samorządowe w naszym pięknym kraju, toaleta w wersji "niekosmicznej" kosztuje w granicach 60.000zł.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez disturbia » 07 Lut 2012, 12:00

Za taka kasiore,to powinien byc niezniszczalny :lol: automatyczna,to znaczy,ze sama sie czysci i podaje papier do twarzy? ;) a po co taniej jak mozna drozej i potem znow bedziemy w rankingu jakimi jestesmy krezusami :mrgreen: @rather w ogole nie doceniasz faktu,ze mieszkasz w najbogatszej gminie ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez rather » 07 Lut 2012, 15:19

Jasne, że się sama czyści - firma nawet zapodała stosowny film na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=zlHkS7GgQx8. Wartość filmu jest tym wyższa, że w naturze kibel nie działa, więc trudno obejrzeć sprzątanie na żywo :D.

Drugi film z TVN24 - naszą też można upgradować do opcji z urzędniczką http://www.youtube.com/watch?v=PtO7y01d ... creen&NR=1 :lol: :lol: :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez Yogi » 09 Lut 2012, 22:45

Oj coś mi się zdaje,że po tych siarczystych mrozach nic nie zostanie z tych egzotycznych i jednorocznych zresztą roślinek. :D A nasz Jacusiek będzie niestety musiał wywalić kasę na nowe rośliny.Czyli dodatkowy wydatek i tyły finansowe,he,he...! :lol:
Ostatnio edytowany przez Yogi 21 Lut 2012, 22:05, edytowano w sumie 2 razy
Yogi
 

Re: Park miejski za 7 baniek

Postprzez midas77 » 13 Lut 2012, 13:08

Jak będzie trzeba to pan burmistrz kasę wyłoży, przecież to nie z jego kieszeni...
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Następna

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron