Władze miasta budują spalarnię śmieci

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Władze miasta budują spalarnię śmieci

Postprzez rather » 06 Lis 2015, 19:06

To rzeczywiście przykre, tym bardzie, że prezes Roman Głos był jednym z niewielu specjalistów zatrudnionych w spółkach miejskich. To że stał się kozłem ofiarnym działań Mikuszewskiego i Kowalskiego wiadomo od dawna. Jedyna korzyść z tej smutnej sytuacji jest taka, że wielu urzędników przekonało się na własne oczy jakimi ludźmi są burmistrz i jego zastępca. Zobaczyli, że są gotowi każdego poświecić na ołtarzu swojego dobrego samopoczucia i nie zawahają się przed oczernianiem najbardziej zasłużonych osób, żeby osiągnąć swoje cele.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Władze miasta budują spalarnię śmieci

Postprzez Jeny » 09 Lis 2015, 08:09

Mieszkańców będą tak długo oszukiwać dopóki będą się oni dawać. Nie mogą mieszkańcy udawać, że nie wiedzieli, nie włączali się bo bali się itp. Te gazetki co wyszły to jest sygnał dla nich: "weźcie sprawy swoje we własne ręce"! Dość nadużyć przez włodarzy i ich kolesiów w spółkach oraz placówkach oświatowych. Tam gdzie są pieniądze publiczne musi być dokładna kontrola ich wydawania! Teraz "idzie nowe" - nowe działanie - nowe rozliczanie!
Jeny
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 118
Rejestracja: 16 Paź 2015, 11:13
Płeć: kobieta

Re: Władze miasta budują spalarnię śmieci

Postprzez Aneta » 17 Lis 2015, 22:54

http://www.portalsamorzadowy.pl/gospoda ... 74157.html

Wiem, wiem, różne są "spalarnie", niemniej

...zainteresował mnie dokument TRASHED polecany w komentarzach pod artykułem z linku. Z Jeremy Irons, m.in. o dioksynach, ...można sie przerazić! (Udało mi się znaleźć odpłatnie w sieci.)
Aneta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Lis 2015, 16:38
Płeć: kobieta

Re: Władze miasta budują spalarnię śmieci

Postprzez FUZZ » 12 Gru 2018, 03:18

To co z tą spalarnią , będie czy nie będzie bo od dłuższego czasu w tym temacie cisza
FUZZ
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 33
Rejestracja: 09 Lis 2011, 18:55

Re: Władze miasta budują spalarnię śmieci

Postprzez DOMATOR » 16 Gru 2018, 05:56

A czy z odstąpiono od zamysłu budowy suszarni osadów pościekowych ?
DOMATOR
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 77
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 18:52

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 9 gości

cron