Plandemia kataru w NDM

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Plandemia kataru w NDM

Postprzez user » 21 Sie 2021, 21:05

Zdechło to forum na dobre?
To może podzielmy się swoimi doświadczeniami z trwającej plandemii bezobjawowego kataru.
Czy w NDM działa covidowe ORMO?
Czy covidianie atakujÄ… nieoczadzonych plandemiÄ…?
Czy miał ktoś do czynienia z gestapolicją za nieprzestrzeganie covidziarskich zakazów?
Czy mieliście problemy z obsługą w sklepie za brak szmaty?
Mi, poza jedną sytuacją na początku plandemii, gdy w Mrówce zaatakował mnie oczadzony za brak kagańca, nie przydarzyły się żadne nieprzyjemne sytuacje. Szmaty nie noszę od początku tego szaleństwa.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Plandemia kataru w NDM

Postprzez Kingamp » 21 Paź 2021, 21:33

To miasto jest w porównaniu do innych bardziej normalne choć są i sekciarze. Malo kiedy atakują, wystarczy tupnąć to uciekają:) Ja ścierki na pysk nie mam w domu nawet od początku i nie zamierzam, bywały uwagi z tego powodu od nadgorliwych polskich ekspedientek w zagranicznych supermarketach. Najwidoczniej jednak znudziło się to z czasem nadgorliwym paniom i panom, może wzięli się do normalnej roboty? Poza tym spokojnie, nie trzeba się od nich opędzać u nas jak od komarów.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości