nowe forum

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

nowe forum

Postprzez jedliry0 » 10 Lis 2010, 20:56

Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś może zrobić coś takiego jak to co się stało w Nowym Dworze Maz.. poważny gość dałby coś zastępczego na czas czyszczenia śmieci na forum, a tutaj nic. Gratulacje dla założycieli FIN. Ja rozsyłam link do wszystkich znajomych z miasta.
RJ
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: nowe forum

Postprzez nova » 10 Lis 2010, 22:00

Poważny gość nie pisałby na temat "łamania prawa", bo doskonale wie, kto to prawo łamał..
nova
 

Re: nowe forum

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 00:21

Prawo złamał admin tamtego forum ne blokując dostępu do niego stańczykowi, barnabie i motocykle sa wszedzie za spam (vide obrazki o dużej objetości), ale takie to jest smutne życie, że jak ktoś jest przy złobie to i może łamać prawo. Trole zatruły życie J.K., śmiem twierdzić, że cała akcja odbije sie czkawką J.K. a wyjdą lepiej na tym inni kandydaci na urząd burmistrza. ;)
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: nowe forum

Postprzez Marian » 11 Lis 2010, 21:37

Witam, czy ma ktoś możliwość aby dowiedzieć się przeciw komu toczone jest postepowanie odnośnie nowodworskiego forum? Również kiedy forum zostanie otwarte? Może ktoś już wezwał na pomoc gazety nowodworskie, aby się tego dowiedziały albo zrobiły wywiad?
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: nowe forum

Postprzez nova » 11 Lis 2010, 22:07

Ja też uważam, że dobrze byłoby zainteresować zamknięciem Forum NDM np. Tygodnik Nowodworski.
Dobrze byłoby dobić Kowalskiego argumentami...
Żeby nie mógł wykręcić się sianem, bo raz pada informacja o czyszczeniu forum ze spamu (nie naszego, bynajmniej), a raz - o łamaniu prawa na forum. Więc może byłby łaskaw - na chwilę przed wyborami - to wyjaśnić..

A o żadnym postępowaniu nie słyszałam. Ktoś coś wie??
nova
 

Re: nowe forum

Postprzez IronRun » 16 Lis 2010, 08:45

Ciekawy jestem czy można podać to formu do dodatnia na stronie miasta w dziale e-społeczność - Nowodworskie Strony WWW. W końcu jak E-społeczność to EEE
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 62 gości

cron