usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez jedliry0 » 10 Lis 2010, 21:14

z pianą na ustach wyszeptał(a), wyygrraa
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez tk28 » 10 Lis 2010, 21:31

A to nie wiadomo czy to powiedziała kobieta czy mężczyzna :?: Jeżeli obecny burmistrz wygra wybory to znaczy, że najprawdopodobniej doszło do machlojek i sprawą powinna zająć się prokuratura. Ich metody wskazują na to, iż prowadzą nieczystą grę.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez jedliry0 » 10 Lis 2010, 21:45

ja wiem, tu nie chodzi o to kto, tylko jak reaguje.
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez Zbyszek » 10 Lis 2010, 22:02

mnie taka reakcja nie dziwi. dla pracowników urzędu miejskiego zmiana burmistrza to dużo więcej niż zwykła zmiana szefa. znaczna część z nich pewnie musiałaby się liczyć z koniecznością poszukania normalnej pracy , co przy urzędniczych "kwalifikacjach " i mentalności mogłoby nie być zbyt łatwe , no i gdzie "pod nosem" robotę znaleźć jak tu tylko urząd i przybudówki... może nawet musieliby zacząć dojeżdżać np do Warszawy , a to takie męczące i zabiera mnóstwo czasu , bo przecież nie ma dogodnych ,szybkich połączeń . pozostali może zachowaliby jakieś etaty , ale tez nie mieliby różowo ,bo zaistniałoby niebezpieczeństwo ,że muszą zacząć pracować i to w dodatku kompetentnie i z zaangażowaniem - nigdy nie wiadomo jakie wymagania miałby nowy burmistrz - a jeżeli wszystko zostanie po staremu to następne cztery latka spokój , cisza a i załatwić można to i owo , mamy czas...
Zbyszek
 

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 00:03

boją się o swoje tyłeczki co to juz przez 10 lat co niektórym się grzeją. Napewno co niektórzy bedą musieli poszukac sobie nowej pracy po wyborach to więcej niz pewne. :D
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 00:27

Nie wydaje mi się, żeby po wygranych wyborach ktokolwiek rozsądny wymienił wszystkich urzędników. Każda teoria przejmowania przedsiębiorstw sugeruje wymianę tylko kluczowych stanowisk kierowniczych i co więcej rekrutowanie nowych managerów z pracowników niższego szczebla znających specyfikę działu. Oczywiście pod warunkiem, że są ambitni i posiadają odpowiednie kompetencje...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez Zbyszek » 11 Lis 2010, 10:32

rather napisał(a): Oczywiście pod warunkiem, że są ambitni i posiadają odpowiednie kompetencje...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zbyszek
 

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez jedliry0 » 11 Lis 2010, 18:40

Zbyszek napisał(a):
rather napisał(a): Oczywiście pod warunkiem, że są ambitni i posiadają odpowiednie kompetencje...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

z kompetencjami są na bakier i chyba mają kłopoty z bazami danych oraz nie panują nad ciągłymi zmianami.
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez Jasio » 13 Lis 2010, 19:36

[quote="tk28" Jeżeli obecny burmistrz wygra wybory to znaczy, że najprawdopodobniej doszło do machlojek i sprawą powinna zająć się prokuratura. Ich metody wskazują na to, iż prowadzą nieczystą grę.[/quote]

Jakie by to miały być machlojki? Co to za metody? Chciałbym coś więcej na ten temat. Jak masz konkrety, pierwszy napiszę wniosek do prokuratora. A jak nic nie wiesz to milcz i nie łżyj jak pies.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez RafaÅ‚ » 14 Lis 2010, 21:12

Jasio napisał(a):
Jakie by to miały być machlojki? Co to za metody? Chciałbym coś więcej na ten temat. Jak masz konkrety, pierwszy napiszę wniosek do prokuratora. A jak nic nie wiesz to milcz i nie łżyj jak pies.

Na forum miejskim , zamkniętym na polecenie kandydata na burmistrza - jacka kowalskiego , był taki jeden nowodworski google - zwał się stańczyk , skontaktuj się z nim , bo to on właśnie posiada tajemnicę do tego czemu będzie tylko jedna tura(uparcie tak twierdził) , skontaktuj się także z panem od mistrza Yody - hanem solo - on z kolei wie że w przyszło-niedzielnych wyborach j.k. dostanie 3000 głosów.Nic innego nie jestem w stanie ci podrzucić , myślę jednak , że powinieneś pójść tym tropem , bo chłopaki z pewnością coś więcej wiedzą.
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: usłyszałem dzisiaj opinię pracownika UM nt burmistrza

Postprzez RafaÅ‚ » 14 Lis 2010, 21:18

jedliry0 napisał(a):z pianą na ustach wyszeptał(a), wyygrraa

gdybym był od pana jacka , i zorientował się że wygra pan Marcin , wierz mi ,że też miałbym pianę na ustach ;)
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości