TAXI MODLIN komentarze i opinie

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

TAXI MODLIN komentarze i opinie

Postprzez G_G » 17 Wrz 2013, 07:43

Chciałbym poznać wasze opinie o stowarzyszeniu TAXI MODLIN, czy ktoś miał już okazję skorzystać? jakie wrażenia? co się podoba, a co nie?
G_G
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 Wrz 2013, 22:49
Płeć: mężczyzna

Re: TAXI MODLIN komentarze i opinie

Postprzez rather » 17 Wrz 2013, 08:29

Pierwsze słyszę, że coś takiego istnieje - to są te taksówki z takimi kolorowymi maziajami na bokach? Nie bardzo ogarniam różnicę pomiędzy tymi taksówkami i "zwykłymi" nowodworskimi.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: TAXI MODLIN komentarze i opinie

Postprzez GrimReapers » 17 Wrz 2013, 08:47

mają wspólny numer to taka nasza nowodworska korporacja ;)
korzystałem kilku krotnie w porach nocnych, co kiedyś było cudem jak udało się jakąś złapać około 24 ;), jestem zadowolony :)
Awatar użytkownika
GrimReapers
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 21
Rejestracja: 03 Lis 2011, 11:36

Re: TAXI MODLIN komentarze i opinie

Postprzez rather » 17 Wrz 2013, 08:51

Ja nie korzystałem, ale z tego co wcześniej pisali inni użytkownicy - sam fakt możliwości zamówienia taksówki po godzinie 20.00 trzeba uznać za wielki plus.

A tak na marginesie - te słupki, które postawił urząd miasta, to pozwalają na wezwanie dowolnej taksówki, czy tylko z jakiejś grupy wskazanej przez urzędników?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: TAXI MODLIN komentarze i opinie

Postprzez tupaczewski » 17 Wrz 2013, 09:07

Korzystałem raz ale w poniedziałek wielkanocny. Szybko i w rozsądnej cenie.
tupaczewski
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 Wrz 2013, 11:54
Płeć: mężczyzna

Re: TAXI MODLIN komentarze i opinie

Postprzez G_G » 17 Wrz 2013, 09:31

rather napisał(a):Ja nie korzystałem, ale z tego co wcześniej pisali inni użytkownicy - sam fakt możliwości zamówienia taksówki po godzinie 20.00 trzeba uznać za wielki plus.

A tak na marginesie - te słupki, które postawił urząd miasta, to pozwalają na wezwanie dowolnej taksówki, czy tylko z jakiejś grupy wskazanej przez urzędników?

Te słupki co powstały będą miały jeden wspólny numer telefonu z wyborem postojów po wybraniu np. 1 będzie Postój Daszyńskiego pod 2 Postój PKP a 3 Osiedle Młodych.
Z każdego słupka można zadzwonić na inny postój jeżeli będzie tam taxi to kierowca odbierze " dzwoniący słupek" specjalną karta i dojedzie tam gdzie dzwoniący sobie życzy, Odbiera kierowca który jest pierwszy na słupku a stać możne każdy kto ma nowodworska licencję taxi.
G_G
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 Wrz 2013, 22:49
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron