ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 12:38

NO SZOPKA NA CAŁEGO W TWIERDZY J.K. ZADECYDOWAŁ, ŻEBY ROZEBRAĆ NOWY NIEDAWNO POŁOŻONY CHODNIK PRZY UL. 29 LISTOPADA I TERAZ KŁADZIE NOWY BRZYDSZY TO SIĘ NADAJE DO NAJWIĘKSZEJ GŁUPOTY ROKU 2010 W WYKONANIU OBECNEGO BURMISTRZA NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez mcba » 11 Lis 2010, 14:36

przyznam się szczerze, że akcji nie widziałem wiec zapytam czy to aby na pewno chodni w gestii miasta czy może którejś ze wspólnot, które to też mają czasami dziwaczne pomysły ...

a tak w temacie chodników to osobiście uważam, że chodniki które były do tej pory, w sensie betonowy podkład plus asfalt, były bardzo dobrym rozwiązaniem ... przede wszystkim równe w przeciwieństwie do kostki, która jest momentami jak blacha falista, sypanie solą na zimę nie ma tak degradacyjnego wpływu jak w przypadku kostki, a dzieciom przyjemniej się jeździło na rolkach... ale teraz jest oda na kostkę, która "ładniej" wygląda" no i wszyscy teraz kostkę kładą ... jednak ostatnio zauważyłem, że nawet w Warszawie chodniki coraz częściej są robione z większych płyt chodnikowych w kształcie kwadratów ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 16:35

No i po asfalcie lepiej się biega :)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez twierdzak » 12 Lis 2010, 00:11

@mcba to chodnik miasta w 100 %, bo leży przy aptece, w Twierdzy, która zresztą należy do ludzi, którzy mają aptekę w Modlinie i zajazd w Modlinie, zdaję się że o nazwie Dom bankietowy Anna. Tak więc wnioski możesz wyciągnąć sam. :P
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez Jasio » 14 Lis 2010, 09:18

Twierdzak. Jeżeli uważasz, że Twierdza należy do ludzi, którzy mają aptekę i zajazd (dom weselny) w Modlinie :lol: a ulica jest miasta bo leży przy drugiej aptece tych ludzi i dlatego jest remontowana to wyciągam następujące wnioski:
1.Twoim podstawowym ubraniem jest dres + bejsbolówka i to nie dlatego że uprawiasz jakiś sport.
2.Twoje wykształcenie chyba nie może być wyższe niż niepełne gimnazjalne.
3.Sądząc po godzinie napisania postu byłeś nieźle nawalony.

A tak na poważnie to Konserwator Zabytków swoją decyzją nakazał aby wszystkie chodniki w Twierdzy wykonywane były z płyt betonowych :idea:
I jeszcze proszę mi przypomnieć kiedy ten chodnik był wykonywany bo jakoś nie pamiętam.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez rather » 14 Lis 2010, 12:40

Jasio napisał(a):1.Twoim podstawowym ubraniem jest dres + bejsbolówka i to nie dlatego że uprawiasz jakiś sport.
2.Twoje wykształcenie chyba nie może być wyższe niż niepełne gimnazjalne.
3.Sądząc po godzinie napisania postu byłeś nieźle nawalony.

Łamiesz regulamin - punkt pierwszy. W przeciwieństwie do forum miejskiego, tutaj skończy się to banem.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez ninel » 14 Lis 2010, 13:05

rather napisał(a):Łamiesz regulamin

To była tylko kwestia czasu ;p.
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez Jasio » 14 Lis 2010, 15:30

1. Nie tolerujemy wulgaryzmów, obrażania innych i personalnie kierowanych ataków

DRODZY FORUMOWICZE I CO PRZYPUSZCZAMY FRONTALNY ATAK NA J.K. CZY PUNKTUJEMY GO JAK RASOWY BOKSER PROSZĘ O SUGESTIĘ W TEJ SPRAWIE?
Jak się ma ta wypowiedź Twierdzaka i kolejne do pkt. 1 regulaminu. A może to chodzi o atak na Jana Kobuszewskiego :?:

Rather jeżeli opierasz się na regulaminie to w pierwszej kolejności powinieneś wybanować siebie samego. Jeżeli chcesz tego uniknąć proponuję zmienić brzmienie powoływanego przez Ciebie punktu regulaminu na:

1. Nie tolerujemy wulgaryzmów, obrażania innych i personalnie kierowanych ataków chyba, że dotyczą Burmistrza Jacka Kowalskiego i jego Troli.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez rather » 14 Lis 2010, 16:39

Nie będę tłumaczył różnicy pomiędzy fragmentem postu, który był w ostrzeżeniu i tytułem postu Twierdzaka, bo jest oczywista. Jeśli uważasz, że regulamin jest niejasny albo nielogiczny - zgłoś to w odpowiednim dziale. Proszę również abyś miał na uwadze, że oprócz regulaminu jest coś takiego jak netykieta i ogólnie przyjęte zasady społeczne, których łamanie również jest niezgodne z naszymi zasadami, ale o tym chyba nie trzeba pisać.

Poza tym Twój podpis również łamie regulamin naszego forum - proszę abyś usunął z niego obraźliwe sugestie. Ostrzegam również, że po dwóch ostrzeżeniach dostaniesz bana - Twój wybór, albo stosujesz się do zasad albo decydujesz się na bana. Masz prawo bronić Jacka Kowalskiego jeśli uważasz, że jest dobrym burmistrzem - szanuję odmienne poglądy, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam. Ale jeśli chcesz uczestniczyć w tej dyskusji musisz szanować regulamin.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez Jasio » 14 Lis 2010, 17:05

Proszę wytłumacz mi tę różnicę ponieważ nie jest dla mnie tak oczywista :shock: . Zrozum TROL Kowalskiego.

A czy podpis spełnia już warunki regulaminu? Bardzo podobny i w duchu Twojego. :mrgreen:
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez rather » 14 Lis 2010, 17:11

Ten podpis jest OK. Dziękuję za zmianę.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: ZRYWANY ŁADNY CHODNIK KŁADZIONY BRZYDSZY

Postprzez twierdzak » 14 Lis 2010, 19:11

@jasio, zdaję się, że mocno ciebie wyprowadziłem z równowagi tym postem, fajnie, że sobie poużywałeś na mojej osobie, dzięki ci bardzo, ale oczywiście nie będę się zniżał do twojego poziomu, i oczywiście nie zamierzam dalej z tobą polemizować, jeszcze kiedyś będziesz potrzebował łaski, myslę, że wiesz o czym piszę. A co do p.Kowalskiego to wiem, że będziesz go bronił, tak jak ja będę wytykał jego błędy na stanowisku burmistrza, mam do tego takie samo prawo jak i ty. :| A ponadto nie jestem od niego w niczym uzależniony, a prawda w oczy kole, jak coś się złego napisze o J.K. Ja przyjąłem zasadę, żeby pisać prawdę, choćby była najbardziej brutalna, taki mam swój styl życia czy to ci się podoba czy nie.
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości