NEWS

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

NEWS

Postprzez jedliry0 » 11 Lis 2010, 12:43

Ponoć zamknięto forum ze względu na zmianę grafiki strony w związku ze Świętem Niepodległości.
Jeżeli tak rzeczywiście jest to ja twierdzę, że to HUCPA.
RJ
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: NEWS

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 12:50

a wierzysz w Św. Mikołaja bo ja nie, poprostu J.K. zamknął forum bo było za dużo niewygodnych tematów dla niego i jego ekipy, no ale te metody odbija mu się czkawką, uwierz mi. A tematy są jak najbardziej wiarygodne. Widziałes chyba ostatni post o molestowaniu stazystki.
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: NEWS

Postprzez Marian » 11 Lis 2010, 13:44

jedliry0 napisał(a):Ponoć zamknięto forum ze względu na zmianę grafiki strony w związku ze Świętem Niepodległości.
Jeżeli tak rzeczywiście jest to ja twierdzę, że to HUCPA.
RJ

skąd masz takie informacje? przecież jest oficjalny news o zamknięciu z powodu łamania prawa FORUM.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: NEWS

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 13:52

Zamknęli, bo muszą zabezpieczyć dowody dla prokuratury. Pewnie drukują posty, żeby dołączyć do zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Ciekawe jak się będzie nazywało przestępstwo, które tam popełniliśmy? "Krytykowanie urzędników"? Który to artykuł KK?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: NEWS

Postprzez jedliry0 » 11 Lis 2010, 13:58

Marian napisał(a):
jedliry0 napisał(a):Ponoć zamknięto forum ze względu na zmianę grafiki strony w związku ze Świętem Niepodległości.
Jeżeli tak rzeczywiście jest to ja twierdzę, że to HUCPA.
RJ

skąd masz takie informacje? przecież jest oficjalny news o zamknięciu z powodu łamania prawa FORUM.[/quote

Rzeczywiście masz rację, moje źródło przesadziło a może coś chciało osiągnąć?
RJ
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: NEWS

Postprzez nova » 11 Lis 2010, 16:24

Rozbieżności w informacjach, dlaczego zamknięto forum też dają do myślenia :lol:

a jeżeli chodzi o zawiadomienie o przestępstwie - to ja uważam, że mam prawo do tego, żeby coś mi się nie podobało.. Mam prawo do własnego zdania i do poszanowania własnych przekonań, więc odpuściłabym sobie teksty o prokuraturze! :evil:
nova
 


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 10 gości

cron