Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez tk28 » 17 Lis 2010, 23:58

admin napisał(a):Dane ostatnio były przenoszone do nowego data center, w związku z tym mogły wystąpić chwilowe problemy. Nie otrzymałem żadnych informacji dotyczących kwestii kiepskiego działania forum. Pozdrawiam A.


I ja chyba dzisiaj na takie chwilowe problemy trafiłem między 13 a 14 godź. Po długim ładowaniu się strony pojawiał się biały ekran z informacją po angielsku, której już nie pamiętam. Powtarzało się to kilkakrotnie aż zdecydowałem odczekać i około 14 godź. było już wszystko w porządku. Przez chwilę obawiałem się, że to już koniec kolejnego forum.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez twierdzak » 18 Lis 2010, 00:22

Pisałem już wcześniej, że na spotkaniach publicznych p.Marcin Ozdarski wypada znakomicie. Jest przygotowany do rzeczowej rozmowy, potrafi rozmawiać ze społeczeństwem i wysłuchiwać problemów, na które udziela bardzo konkretnych odpowiedzi, nie zamula, nie rozmydla. Jest człowiekiem mimo młodego wieku doświadczonym w relacjach międzyludzkich, i myslącym kategoriami nowoczesnymi, acz normalnymi tak jak przystało na XXI wiek.
Uważam, że jest świetnym negocjatorem, potrafi zapanować nad emocjami co jest niezmiernie istotne chociażby przy negocjacjach np. z nowymi inwestorami, którzy chcieliby zainwestować w Nowy Dwór Mazowiecki (za rządów p. Ozdarskiego napewno nie było by miejsca na jakieś asfalciarnie itp. przemysł ciężki).

Jak dla mnie człowiek nadający się w 100% na stanowisko burmistrza. :!:
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez wtm » 18 Lis 2010, 08:04

Może i nadaje się na burmistrza ale nie widać jego kampanii "na mieście" a szkoda. Nie wszyscy głosujący mają dostęp do internetu, żeby poczytać o innych kandydatach niż J.K. bo on ma mocną kampanię.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez admin » 18 Lis 2010, 08:09

Mocno wpływają na to przede wszystkim kwestie finansowe, coś tak mi się wydaje... i nie tylko u tego kandydata.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez rather » 18 Lis 2010, 08:33

Nie do końca chodzi o finanse - przypominam za ile inicjatywa Novidvor wydrukowała plakaty i ulotki - to nie były wcale duże kwoty. 250 plakatów i 10.000 ulotek kosztowało w sumie 700zł. Banery to ok. 50zł/m2, więc nie trzeba wywalać wielkiej kasy żeby być widocznym.

Klucz raczej tkwi w metodzie - co się robi i kiedy. Będąc na miejscu Marcina Ozdarskiego rozpocząłbym kampanię już na początku roku - już wtedy można było mówić, że będzie kandydował na stanowisko burmistrza. Wiadomość rozniosłaby się pocztą pantoflową i dziś większość miasta wiedziałaby kim jest i co proponuje. Brak strony to też moim zdaniem błąd - na plakacie czy ulotce nie zmieści się program, który można przekazać przez stronę, a na materiałach drukowanych podać tylko link.

Dobrym pomysłem była komunikacja przez lokalne media - GN i TN. Wydaje mi się, że sporo osób korzysta z obu tygodników, więc grono odbiorców jest dosyć szerokie. No i nie bez znaczenia jest to, że Kowalski ma potężny elektorat negatywny, który sam będzie szukał kontrkandydata.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez Jasio » 18 Lis 2010, 11:10

1.Podczas uroczystości patriotycznych związanych z Świętem Narodowym na Cmentarzu Fortecznym kampanie wyborczą prowadził pan lekarz M.O. Poza kwestią etyczną takiego postępowania mam pytanie dlaczego materiały wyborcze nie były oznakowane przez KW MO i w związku z tym w jaki sposób zostaną rozliczone?

2. Pan lekarz M.O. prawdopodobnie został wykształcony ze środków finansowanych przez Państwo Polskie czyli z naszych podatków. Czy moralnym jest aby wszystkie te na pewno bardzo duże środki zostały zmarnowane tylko dlatego, że panu lekarzowi M.O. zachciało się być burmistrzem. A może lepiej byłoby zająć się tym na czym pan MO mam nadzieję, że się zna a nie uzdrawiać miasto, które naprawdę obecnie bardzo dobrze się czuje. A gdzie panie M.O. naczelna zasada w medycynie.
PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ :!: :!: :!:
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez Zbyszek » 18 Lis 2010, 11:19

idąc tym tropem należy zażądać kategorycznie aby inny kandydat zajął się NATYCHMIAST geografią polityczną (coby to miało nie znaczyć) i nie eskalował kosztów które społeczeństwo ponosi w związku z jego osobą
Zbyszek
 

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez Mil » 18 Lis 2010, 11:31

Oj Jasiu, Jasiu. Powinno się nad twoimi wypowiedziami spuścić zasłonę milczenia. Widać w nich strach, lęk i obawę, że burmistrzem zostanie ktoś inny. Zastanawiam się dlaczego tak zaciekle atakujesz tylko jednego kandydata? Czy do Ciebie również docierają informacje, że jest najsilniejszym kontrkandydatem Jacka Kowalskiego? Bo Osiedle Młodych tym żyje.-) Moim zdaniem to, że od dłuższego czasu jest tak zaciekła nagonka na niego zewsząd to uwiarygadnia tą osobę i w 100% pomaga w kampanii wyborczej, bo jaki inny prezent może dostać konkurent od swojego konkurenta jak nie pomoc w kampanii wyborczej.-) To nieładnie z Twojej strony używać "tanich" chwytów, odwoływać się do wykształcenia kandydata, Panu Kowalskiemu też nikt nie zabraniał kończyć prawo, medycynę, architekturę, itd, wybrał geografię ekonomiczną i to jego sprawa, ale jak brakuje argumentów to może wyciągniemy wykształcenie, co? I jeszcze jedno nie siej taniej demagogii, nie ma komitetu wyborczego KW MO. Dobrze, że ktoś miał odwagę i skierował wniosek do PKW o objęcie kontrolą finansowania kampanii wyborczej KW WND.
Mil
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 13 Lis 2010, 21:17

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez RafaÅ‚ » 18 Lis 2010, 11:40

Jasio napisał(a):
2. Pan lekarz M.O. prawdopodobnie został wykształcony ze środków finansowanych przez Państwo Polskie czyli z naszych podatków. Czy moralnym jest aby wszystkie te na pewno bardzo duże środki zostały zmarnowane tylko dlatego, że panu lekarzowi M.O. zachciało się być burmistrzem. [/b]


To , że Marcin został wykształcony za MOJE pieniążki , mało tego - to że nawet Ty zostałeś za nie wykształcony(niech Ci wyjdzie na zdrowie) , nie robi na mnie takiego wrażenia , jak to , że Jacek Kowalski ułamek moich pieniędzy wydał na element (powtarzam ELEMENT)swojej kampanii.
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez Mil » 18 Lis 2010, 11:48

Oj Jasiu, Jasiu, widzisz? Im bardziej zaciekle atakujesz tym bardziej pomagasz.-) Trzymaj tak dalej!-) Właśnie, powiedz mi dlaczego zmieniłeś podpis w swoich postach, nie używasz już pełnego nazwiska tylko inicjałów Pana Ozdarskiego? Zorientowałeś się, że prawdopodobnie dopuściłeś się pomówień i na forum miejskim i na tym forum.? Upewnij się, czy taka forma podpisu też nie stanowi pomówienia.-)
Mil
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 13 Lis 2010, 21:17

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez Jasio » 18 Lis 2010, 12:14

Mil napisał(a):Oj Jasiu, Jasiu, widzisz? Im bardziej zaciekle atakujesz tym bardziej pomagasz.-) Trzymaj tak dalej!-) Właśnie, powiedz mi dlaczego zmieniłeś podpis w swoich postach, nie używasz już pełnego nazwiska tylko inicjałów Pana Ozdarskiego? Zorientowałeś się, że prawdopodobnie dopuściłeś się pomówień i na forum miejskim i na tym forum.? Upewnij się, czy taka forma podpisu też nie stanowi pomówienia.-)


Nie atakuję tylko prostuję niedorzeczne wypowiedzi i zadaję proste pytania, na które oczywiście nie ma odpowiedzi. Co do zmiany podpisu zauważyłem, że nikt na tym forum nie pisze o burmistrzu inaczej jak JK więc dlaczego nie może być MO? Nie boję się posądzeń o pomówienia bo takowych nie ma. Piszę tylko że nie podoba mi się kandydat MO. Chyba można. Poza tym podpis został zaakceptowany przez Rathera zmiana nazwiska na inicjały chyba nic nie zmienia. ;)
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez rather » 18 Lis 2010, 12:30

Jasio napisał(a):(...)Co do zmiany podpisu zauważyłem, że nikt na tym forum nie pisze o burmistrzu inaczej jak JK (...)

O wypraszam sobie - ja cały czas posługuję się pełnym nazwiskiem Pana Kowalskiego...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Marcina Ozdarskiego

Postprzez Jasio » 18 Lis 2010, 12:42

OK. Przepraszam. Robię przerwę bo zaczynam popełniać błędy.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron