Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 23:20

Zgodnie z sugestią greeny zakładam wątek. Myślę, że możemy tu też pisać o radnych z komitetu PO
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat radnych PO

Postprzez J-23 » 13 Lis 2010, 16:48

O na liście PO widzę kandydata z PIS-u
J-23
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 19
Rejestracja: 13 Lis 2010, 16:32

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez kira » 13 Lis 2010, 18:17

J23...Najważniejsze aby był dobrym gospodarzem miasta.Mnie nie interesuje partia jedynie liczy się osoba kompetentna w tym kierunku.
kira
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 35
Rejestracja: 12 Lis 2010, 23:33
Miejscowość: NDM-Pomiechówek

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez rather » 13 Lis 2010, 18:39

Kira ma rację - na poziomie samorządu przynależność partyjna dla mnie też nie ma znaczenia. W mieście i gminie trzeba działać, a nie gadać o ideologii. Wybieramy ludzi, którzy nam zbudują drogi i zachęcą przedsiębiorców do inwestowania, a nie ludzi, którzy zrobią reformę finansów państwa albo wprowadzą karę śmierci.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez Jasio » 13 Lis 2010, 21:37

rather napisał(a):Kira ma rację - na poziomie samorządu przynależność partyjna dla mnie też nie ma znaczenia. W mieście i gminie trzeba działać, a nie gadać o ideologii. Wybieramy ludzi, którzy nam zbudują drogi i zachęcą przedsiębiorców do inwestowania, a nie ludzi, którzy zrobią reformę finansów państwa albo wprowadzą karę śmierci.


Brawo Rather znowu jesteś za Kowalskim. Zbudował już dziesiątki kilometrów dróg w tym mieści jak chcesz to mogę większość z nich przytoczyć bo w porównaniu ze wszystkimi krytykantami :oops: nie mam problemów z pamięcią. Odnośnie zachęcania inwestorów to wystarczy spojrzeć na dzielnicę przemysłową. Zobaczcie ile w ostatnich latach pojawiło się nowych firm łącznie nawet z osławioną asfalciarnią, której notabene nie czuję pomimo, iż w zasadzie codziennie przejeżdżam obok niej na rowerze. Obok dopiero co postawionej ALPLI rozpoczyna budowę dużej fabryki "Polena Aroma" a dlaczego? Bo Kowalski od paru lat wykupuje skrawki gruntów na Okuninie scala je i przedstawia ofertę firmom, jednocześnie rozwijając tam infrastrukturę. A widzieli taką zieloną tabliczkę z napisem Gmina Fair Play? Przeczytajcie w necie za co się ją dostaje. A od paru lat Nowy Dwór jest jej laureatem. Rather czekam na Twoje oficjalne poparcie dla Pana Burmistrza KOWALSKIEGO ponieważ spełnia wszystkie Twoje kryteria. :D
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez ninel » 13 Lis 2010, 21:58

Ohshi-, Stańczyk przyszedł… mam nadzieję, że dostanie jak najszybciej tu banana…
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez nova » 13 Lis 2010, 22:02

Admin - nie podoba mi siÄ™ styl i metody Jasia...
nova
 

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez ninel » 13 Lis 2010, 22:08

rather napisał(a):Wybieramy ludzi, którzy nam zbudują drogi i zachęcą przedsiębiorców do inwestowania

Myślę, że dróg mamy aż nadto… jedyne co mogłoby się przydać to takie, które służyłyby jako ominięcie miasta przez samochody ciężarowe oraz ruch przelotowy. Ja tam z kolei czekam na to, aż któryś z nich zamknie jedną z ulic, i stworzy z niej deptak, na którym możnaby przyjemnie spędzić czas, z kawiarniami i innymi takimi.

I oby ci inwestujący przedsiębiorcy nie byli żadnymi właścicielami asfalcarni ani innego g…
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez Jasio » 13 Lis 2010, 22:43

nova napisał(a):Admin - nie podoba mi się styl i metody Jasia...

A co takiego w moim stylu się nie podoba? Może prawda w oczy kole?. Proszę konkretnie to postaram się to zmienić.
ps.
Nie jestem Stańczykiem aczkolwiek w pełni go popieram. Nigdy nie zabierałem głosu na forum miejskim.
JESTEM ZA TO "TROLEM" KOWALSKIEGO I BÓJCIE SIĘ :lol:
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez Jasio » 13 Lis 2010, 22:49

ninel napisał(a):Ohshi-, mam nadzieję, że dostanie jak najszybciej tu banana…

No nie. Czyżby metody z forum miejskiego? Nie wierzę...... :roll:
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez admin » 14 Lis 2010, 11:30

Jasio napisał(a):
ninel napisał(a):Ohshi-, mam nadzieję, że dostanie jak najszybciej tu banana…

No nie. Czyżby metody z forum miejskiego? Nie wierzę...... :roll:


Wszyscy jesteśmy dorośli. Każdy powinien przestrzegać zasad internetowego savoir-vivre.
Nie interesuje mnie, kto kim jest. Przyglądam się wyłącznie temu czy zachowane są zasady netykiety oraz poczucie dobrego smaku.
Jeśli będą one łamane, to bez względu na to, czy będzie to Jasio, rather czy p. Henryk /użytkownicy którzy przyszli mi pierwsi do głowy, beż żadnych wycieczek w ich stronę/ będą wyciągnięte konsekwencje.
Proponuję też trzymać się tematu w wątku i go nie rozmydlać.
Prywatne wycieczki załatwiać poprzez wiadomości.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez rather » 14 Lis 2010, 12:59

Jasio napisał(a): A widzieli taką zieloną tabliczkę z napisem Gmina Fair Play? Przeczytajcie w necie za co się ją dostaje. A od paru lat Nowy Dwór jest jej laureatem. Rather czekam na Twoje oficjalne poparcie dla Pana Burmistrza KOWALSKIEGO ponieważ spełnia wszystkie Twoje kryteria. :D

Tabliczkę się dostaje za ok 30.000zł. Tyle mniej więcej kosztuje audyt i procedura sprawdzająca. To kolejny tytuł, który jest przyznawany praktycznie każdemu, kto o niego występuje.

Nie kwestionuję budowy nowych dróg. Byłem zresztą ostatnio wieczorową porą w Modlinie Starym i jestem pod wielkim wrażeniem jak się rozwinęła Górka. Ilość nowych ulic zwala z nóg - szczególnie jeśli odniesie się do innych dzielnic i do remontów dróg np. w Twierdzy czy w Nowym Dworze.

Co do skupowania ziemi pod inwestycje w dzielnicy przemysłowej to nie przekonasz mnie, że to funkcja miasta. Zadaniem miasta nie jest zabawa w agencję nieruchomości i podejmowanie ryzykownych zakupów na rynku gruntów. Ciekawe jaką gwarancję ma miasto, że uda się sprzedać zakupione grunty przynajmniej w tej samej cenie. Czym jeszcze miasto ma zamiar handlować? Może zaczniemy grać na giełdzie?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez Jasio » 14 Lis 2010, 16:46

Rather dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ja piszę co miasto zrobiło w celu przyciągnięcia inwestorów a Ty że to nie jest jego funkcja. Ciekawe jak znajdziesz inwestora który będzie chciał rozmawiać z 50 właścicielami gruntów aby kupić działkę pod dużą fabrykę? Masz jakiś pomysł. A przepraszam Ty nie jesteś od pomysłów Ty jesteś od krytyki.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez rather » 14 Lis 2010, 16:52

Są inwestorzy, którzy zajmują się skupowaniem ziemi po to żeby odsprzedać ją pod inwestycje. Nie rozumiem dlaczego to miasto ma ryzykować publicznymi pieniędzmi, jeśli może to zrobić prywatna firma? Uważasz może, że miasto powinno również budować mieszkania? Może od razu fabryki i zatrudniać pracowników?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dyskusja na temat Henryka Mędreckiego

Postprzez ninel » 14 Lis 2010, 19:27

rather napisał(a):Uważasz może, że miasto powinno również budować mieszkania?

W ramach swoich ustawowych obowiązków? Tak.
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Następna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości

cron