Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez Japko » 21 Sty 2017, 10:14

Jak ktoś nie znalazł Wolontariusza (ja znalazłem pod CH HIT) to nadal trwają aukcję na wosp.allegro.pl
Można kupić np. płytę z autografem. Niektórzy licytują przedmiot, potem płacą ale nie chcą tego przedmiotu i proszą o ponowne wystawienie, dzięki czemu przedmiot zarabia na WOŚP dwa albo więcej razy.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez disturbia » 22 Sty 2017, 10:30

Czy wy nie macie większych problemów, tylko bo nie było wolontariuszy z puszkami? Ja akurat natrafiłam, w poprzednim roku też, a wcześniej bywało różnie. Ale nie będę z tego powodu lamentować albo może latać i ich szukać. Nie mój cyrk,więc ani mnie to ziębi ani grzeje i chyba WOŚP się z tego powodu nie zawali. I to chyba też każdego indywidualna sprawa,czy wspiera tą inicjatywę,czy inną, czy w ogóle żadną,więc proszę sobie wziąć na wstrzymanie od osobistych przycinków.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez BURBUL » 22 Sty 2017, 17:59

No tak ! odezwała się jedyna właściwa wyrocznia na tym forum. Żenada Disturtbia ! Ty chyba za bardzo już " odleciałaś " z tego forum. Pozostało Ci tylko banowanie , bo nic konstruktywnego nie wnosisz !!!
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez Bescon » 23 Sty 2017, 14:50

"Bescon, pamiętaj , że wszyscy urodzeni ( poczęci ) przed 1989 rokiem to komuchy. Jeśli nie Ty , to twoi rodzice na pewno."

Czy ty jesteś jakiś głupi? :/

http://m.niezalezna.pl/61139-uzasadnien ... ez-blogera
Bescon
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 67
Rejestracja: 01 Sie 2014, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez Bescon » 23 Sty 2017, 14:56

dziadek napisał(a):Bescon, mam nadzieję, że jak Ty lub Tobie ktoś najbliższy trafi do szpitala (czego nie życzę), i będziecie musieli skorzystać z urządzenia na którym będzie czerwone serduszki WOŚP odmówicie podłączenia się do tego urządzenia. Bez względu na skutki. Przecież to urządzenie będzie komusze! Mam nadzieję, że skorzystacie z urządzenia zakupionego przez innego "zbieracza" - jeśli taki będzie.. A ty jesteś pewnie taki prawy. Co przemawia przez Twój post? Wiara, że nigdy nie będziesz potrzebował pomocy? Jesteś w ogromnym błędzie. Przykre jest to, że są osoby, które nie widzą ile istnień ludzkich jest uratowanych dzięki WOŚP.
Czy uważasz, że urodzeni w "komuszych czasach" powinni być odejść? Powiedz to swym najbliższym, Rodzicom, Dziadkom. Wyniesienie na górkę na Słowackiego? Tego im życzysz?
Życzę Ci zdrowia do 100 lat, abyś nie musiał nigdy korzystać z "komuszej" pomocy.


Chyba mnie nie zrozumiałeś, nie chce mi się ci tłumaczyć. Idź z koderami pokrzyczeć antyrządowe hasełka bo jesteś tego pokroju człowiekiem raczej.
Bescon
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 67
Rejestracja: 01 Sie 2014, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez BURBUL » 24 Sty 2017, 06:52

Bescon ! Pięknie to wszystko spuentowałeś, z taką wybitną delikatnością, literat z Ciebie jakiś, czy " cuś " . Literacie, nie mówi się głupi, tylko " gupi ". Bez odbioru :evil: :lol: :evil:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Wielka Orkiestra ÅšwiÄ…tecznej Pomocy w NDM

Postprzez Bescon » 24 Sty 2017, 18:17

Poznasz głupiego po śmiechu jego...
Bescon
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 67
Rejestracja: 01 Sie 2014, 20:48
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 82 gości