Dodatkowe zlecenia urzędników

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Dodatkowe zlecenia urzędników

Postprzez Marcin.Skr » 05 Lut 2017, 22:34

Zastanawia mnie jeden temat, może mam jakieś dziwne podejście. Swego czasu widziałem listę dodatkowych zleceń, jakie na rzecz UM wykonują jego urzędnicy - odpłatnie. UM zamiast dać zlecenie komuś młodemu, pozwala za dodatkową kasę roznosić np. korespondencję urzędnikom. Na ile pamiętam, na kwartał było to kilka tysięcy złotych. Ciekawe też, czy wykonują swoją pracę poza czy w godzinach pracy.

Przegięcie czy normalna praktyka?
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Dodatkowe zlecenia urzędników

Postprzez disturbia » 05 Lut 2017, 23:38

Dwa wynagrodzenia,jedna robota.Fajnie. I jak tu nie kochać burmistrza :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dodatkowe zlecenia urzędników

Postprzez BURBUL » 06 Lut 2017, 08:03

Z doświadczenia wiem, że te osoby wykonują te czynności, raczej popołudniami i w dniach wolnych. Przykład: sobota 04.02.2017 godz. 18.00 otrzymałem dokumenty dotyczące podatku od nieruchomości. Jak pamiętam ta Pani dostarcza te dokumenty od lat. Myślę, że w interesie urzędu jest by takie przedsięwzięcia realizować w godzinach, gdzie zastanie mieszkańca jest bardzo prawdopodobne. Szczególnie dotyczy to dokumentów za pokwitowaniem. Co do kwestii jakie osoby wykonują te zlecenia ( czy pracownicy urzędu, czy spoza ) , to się nie wypowiadam, bo nie wiem.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 76 gości

cron