Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez user » 21 Lut 2017, 11:37

Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję mimo wypłakania rzewnej piosenki o pięknie murzyńsko-islamskiej inwazji na Europę. Rafałek w swoim tekście zapewnia o swojej otwartości i wita murzynów z otwartymi ramionami.
Witam w naszej krainie mlekiem i miodem
Tak, jesteśmy otwarci, ale zaproszenia blakną

Lecz nic nie pisze, że chciałby przyjąć ich w swojej chałupie, ciekawe.
I jeszcze:
W zatoce łódź czeka
Przewoźnik jest już dostał pieniądze
Dostał pieniądze
Niech morze jest spokojne i Å‚agodne
Żegnając ciemność biegniemy

Mimo że jurorzy próbowali swoimi punktami wyciągnąć go za uszy na pierwsze miejsce, publiczność zdecydowała inaczej. A po punktacji jurorów nasz wiejski idol został wygwizdany.
Rafałkowi mogę dać radę, że po plecach murzynów i islamistów na Eurowizję może się doczłapać startując w eliminacjach w jakiejś upadłej Szwecji albo pogrążonej w wojnie domowej Francji. Tutaj to jeszcze nie przejdzie.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez BURBUL » 21 Lut 2017, 11:50

User ! uprzedziłeś mnie :shock: Z samego rana " podjarał " mnie ten temat. No to Rafałek narobił sobie przyjaciół. Widać, że zaczyna " gwiazdce " odbijać i już przyjmuje rolę " mentora ". Niech kupi sobie łódkę i wali im na przeciw, a Polskę zostawi w spokoju.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez tk28 » 21 Lut 2017, 12:43

A o tym słyszeliście Rafał Brzozowski wygwizdany :?:
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez Zbyszek » 21 Lut 2017, 22:39

artysty Brzozowskiego nie cenie jakos specjalnie ale przykro patrzeć jak bydło sie cieszy .....
Zbyszek
 

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez tk28 » 22 Lut 2017, 01:25

Zbyszek, Ty chyba czegoś nie doczytałeś. Nie dość, że tekst piosenki bardzo kontrowersyjny to jeszcze "kultura" naszego lokalnego gwiazdora na wysokim poziomie. Poczytaj na fejsie co o nim piszą ci, którzy byli na tej preselekcji i jak się zachował i nie nazywaj niezadowolonych ludzi bydłem bo też w ten sposób pokazujesz swoją "kulturę".
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez BURBUL » 22 Lut 2017, 07:46

tk28 100% racji ! Dodam jeszcze, że gdybym to ja użył takiego określenia " bydło " to Disturbia by już grzmiała, chyba, że jeszcze śpi :lol: " Zbysiu"prośba ! wyluzuj, bo jakoś to słownictwo nie bardzo do Ciebie pasuje :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez korwax » 22 Lut 2017, 10:10

tk28 napisał(a):Zbyszek, Ty chyba czegoś nie doczytałeś. Nie dość, że tekst piosenki bardzo kontrowersyjny to jeszcze "kultura" naszego lokalnego gwiazdora na wysokim poziomie. Poczytaj na fejsie co o nim piszą ci, którzy byli na tej preselekcji i jak się zachował i nie nazywaj niezadowolonych ludzi bydłem bo też w ten sposób pokazujesz swoją "kulturę".


A cóż takiego kontrowersyjnego jest w tej piosence? To że autor tekstu opisał dramat uchodźców? Można ją krytykować ze względu na raczej słaby poziom artystyczny podobnie jak i reszty piosenek zaprezentowanych na tym konkursie, ale kontrowersyjność? :roll: Przynajmniej była o czymś w przeciwieństwie do tej zwycięskiej, ale akurat ta cała Eurowizja promuje od x czasu piosenki o niczym więc pewnie w tym Flashlight Kasi Moś była lepsza :)

Burbul i user nie są niezadowoleni a wręcz przeciwnie, bardzo się cieszą, i to w prostacki sposób, i stąd taka a nie inna reakcja Zbyszka, i tyle.
korwax
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 26 Kwi 2012, 15:02

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez disturbia » 22 Lut 2017, 10:27

@Burbul Disturbia widzi wszystko :D

A co do tematu to cały ten konkurs jest słaby i tak potrzebny jak na tyłku wrzód i służący chyba tylko do zaistnienia różnym miernotom.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez tk28 » 22 Lut 2017, 11:13

korwax napisał(a):A cóż takiego kontrowersyjnego jest w tej piosence? To że autor tekstu opisał dramat uchodźców? Można ją krytykować ze względu na raczej słaby poziom artystyczny podobnie jak i reszty piosenek zaprezentowanych na tym konkursie, ale kontrowersyjność? :roll: Przynajmniej była o czymś w przeciwieństwie do tej zwycięskiej, ale akurat ta cała Eurowizja promuje od x czasu piosenki o niczym więc pewnie w tym Flashlight Kasi Moś była lepsza :)

Gdyby tekst nie był kontrowersyjny to Brzozowski nie byłby wygwizdany i wybuczany, a to jak się po tym zachował ten "gwiazdor" świadczy o tym, że woda sodowa już mu do łba dobiła. Co do całego konkursu to jestem tego samego zdania co Disturbia i nikogo nie popieram ani nikomu nie kibicuję.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez user » 22 Lut 2017, 11:19

korwax napisał(a):dramat uchodźców?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Napisałem dla Rafała realniejszą wersję jego piosenki, bardziej oddaje rzeczywistość tego "dramatu"
Po lewj tekst Rafała, po prawej wersja poprawiona.
Śpiewaj Rafał, śpiewaj :lol:
sc.jpg
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez BURBUL » 22 Lut 2017, 14:16

korwax ! Czy wyremontowałeś już piwnicę dla siebie, by w swoim mieszkanku przyjąć kilku swoich śniadych i czarnych gości ?
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez korwax » 22 Lut 2017, 17:30

tk28 napisał(a):Gdyby tekst nie był kontrowersyjny to Brzozowski nie byłby wygwizdany i wybuczany, a to jak się po tym zachował ten "gwiazdor" świadczy o tym, że woda sodowa już mu do łba dobiła. Co do całego konkursu to jestem tego samego zdania co Disturbia i nikogo nie popieram ani nikomu nie kibicuję.


Z tego co czytałem to nie chodziło o tekst tylko jakieś (podobno) gburowate zachowanie Brzozowskiego wobec innych wykonawców, i stąd gwizdy od osób które im kibicowały. Ale jeżeli źródłem jest póki co sam facebook to wszystko jest możliwe. Co do opinii o samym konkursie to podzielam waszą (tj Twoją i Disturbii) opinię.

BURBUL napisał(a):korwax ! Czy wyremontowałeś już piwnicę dla siebie, by w swoim mieszkanku przyjąć kilku swoich śniadych i czarnych gości ?


Widzisz BURBUL, piwnicę to powinieneś sobie remontować Ty sam. W dziejach świata już tak jest że co jakiś czas idee rasistowskie zyskują na chwilę większą popularność, tylko obiekt nienawiści się zmienia. A to nienawidziło i bało się czarnych, Żydów, chrześcijan, burżuazji (kułaków), homoseksualistów, Romów, itp. a teraz uchodźców. I za każdym razem ludzkość przekonywała się o głupocie i szkodliwości takich poglądów, a tym którzy je popierali i propagowali pozostawał potężny kac. Tak też będzie i tym razem, i to szybciej niż myślisz bo w dzisiejszych czasach wszystko dzieje się szybciej. Tym bardziej że sprawa jest wykorzystywana absolutnie cynicznie przez kilku politycznych (mniejszych lub większych) graczy. We Francji i Niemczech to Putler finansujący PEGID-ę i Front Narodowy by zdestabilizować sytuację polityczną, a u nas to PiS który próbuje zabrać elektorat KUKIZ-owi (a nie dlatego że w to wierzy). I będzie po prostu tak że w pewnym momencie spostrzeżesz że dookoła Ciebie są tylko chłopcy pozdrawiający się "salutami rzymskimi" a reszta się pokazuje sobie twoje wpisy i się śmieje. A wtedy ta piwnica będzie będzie w sam raz, abyś mógł się w niej schować ... ze wstydu.
korwax
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 26 Kwi 2012, 15:02

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez BURBUL » 22 Lut 2017, 18:00

Korwax ! Naiwna, lewacka propaganda. Sytuację polityczną zdestabilizowały lewackie siły, które pozwoliły na niekontrolowaną imigrację. I całe szczęście, że są organizacje, które się temu sprzeciwiają, wbrew oficjalnej propagandzie. Ty nie będziesz musiał się wstydzić, bo wcześniej zetną Twój naiwny " łeb " . Imamowie już bardzo prężnie i oficjalnie działają w niemieckich landach, przy naszej zachodniej granicy. Kierunek dla Ciebie oczywisty. Jedz i niech Cię ubogacają, a nam " pierdół " nie wciskaj !!!
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez korwax » 22 Lut 2017, 18:38

BURBUL napisał(a):Korwax ! Naiwna, lewacka propaganda. Sytuację polityczną zdestabilizowały lewackie siły, które pozwoliły na niekontrolowaną imigrację.


Na temat powstrzymania migracji ludzi którzy za plecami mają wojnę i zniszczone domy czyli, w gruncie rzeczy tzw. spalone mosty pisałem w innym temacie i nie mam nic więcej do dodania. I mała ciekawostka pierwszy który użył słowa lewacki był Józef Stalin i wg niego oznaczało to fałszywych lewicowców czyli tych na prawo od niego.

BURBUL napisał(a):Ty nie będziesz musiał się wstydzić, bo wcześniej zetną Twój naiwny " łeb "


Myślę że bardziej grozi mi spotkanie z tzw "prawdziwymi polakami" którego konsekwencje trudno przewidzieć. I tak, nie muszę się wstydzić bo to nie ja wypisuję rasistowskie brednie.

BURBUL napisał(a):Imamowie już bardzo prężnie i oficjalnie działają w niemieckich landach, przy naszej zachodniej granicy.


Tam gdzie są muzułmanie tam są i Imamowie, tak jak tam gdzie są katolicy są i księża.

BURBUL napisał(a):Kierunek dla Ciebie oczywisty. Jedz i niech Cię ubogacają(...)


Tzn. gdzie mam jechać, do Niemiec? Spora grupa Polaków, ciągle zresztą się powiększająca sobie chwali życie w tym kraju, ale ja to trochę za stary jestem, w szkole rosyjskiego się uczyłem, a teraz na stare lata... ale młodzi nie mają takich skrupułów. W sumie dobrze że nie na Madagaskar bo krajobraz i klimat tam jakiś taki, Cejrowski pokazywał to widziałem.

Słuchaj BURBUL skoro moderacja na to pozwala, to pisz sobie te głupoty razem ze swoim kolega userem, wyzywaj ludzi od dzikusów i innych takich, a ja nie będę się już wtrącał w waszą wesołą acz żenującą dyskusję. To wszystko. Czuwaj
korwax
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 26 Kwi 2012, 15:02

Re: Rafał Brzozowski nie pojedzie na Eurowizję

Postprzez BURBUL » 22 Lut 2017, 19:58

No tak, u innych źdźbło w oku a u siebie belki nie zauważysz. Czuj, czuj, czuwaj korwax , bez odbioru !!!!!
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron