Awaria bankomatu w BP PKO

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Awaria bankomatu w BP PKO

Postprzez ewita » 14 Kwi 2017, 05:44

Wczoraj chciałam pobrać pieniądze z bankomatu i nastąpiła awaria w systemie.Niestety ku mojemu zdziwieniu z konta zniknęło mi 300 zł..Podejrzewam,że bankomat po moim odejściu z opóżnieniem wypłacił i ktoś nie uczciwy je pobrał.Przez to mam smutne święta
Pomóżcie jak dochodzić zwrotu swoich pieniędzy,bo nigdy nie miałam takich problemów:(-
Awatar użytkownika
ewita
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 40
Rejestracja: 23 Lip 2014, 09:49
Płeć: kobieta

Re: Awaria bankomatu w BP PKO

Postprzez BURBUL » 14 Kwi 2017, 06:40

A czy pobrałaś wydruk transakcji ? Jeśli nawet nie, pozostaje złożenie reklamacji w oddziale. Jakie info było na ekranie bankomatu ?. Tak dla przestrogi dla innych użytkowników ! Często widzę jak te wydruki walają się wokół bankomatów, a jest to dowód dokonania transakcji. Ja zawsze je zbieram i po miesiącu niszczę. Ewita 300 pln. to nie koniec świata , chociaż strata ( na razie ) boli i wkurza , dasz radę, spokojnych Świąt. Pozdrawiam :D :D :D
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Awaria bankomatu w BP PKO

Postprzez rather » 14 Kwi 2017, 08:19

Złóż po prostu reklamację - bankomaty są najczęściej monitorowane i można bez problemu odtworzyć czy urządzenie wydało Ci pieniądze (jedna z kamer obserwuje szczelinę, którą są wydawane pieniądze). To zresztą kiedyś był również częsty sposób okradania osób wypłacających pieniądze - złodzieje umieszczali w szczelinie przedmiot, który blokował wydawane pieniądze, a później spokojnie je wyjmowali kiedy klient oddalił się od bankomatu...

Możliwe jest również, że bankomat miał awarię - wtedy taka informacja będzie w rejestrach urządzenia i bank bez problemu zwróci Ci pieniądze.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Awaria bankomatu w BP PKO

Postprzez ewita » 18 Kwi 2017, 20:25

Wszystko dobrze się skończyło,pieniądze wróciły na konto.Reklamacje uwzględniono w ciągu 24 godzin i na święta kasa była:)
Awatar użytkownika
ewita
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 40
Rejestracja: 23 Lip 2014, 09:49
Płeć: kobieta

Re: Awaria bankomatu w BP PKO

Postprzez rather » 18 Kwi 2017, 21:30

Uczciwy bankomat ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości