Uwaga właściciele psów obsrywających okolicę

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Uwaga właściciele psów obsrywających okolicę

Postprzez user » 18 Paź 2018, 09:40

Zakładam ten temat, żeby ostrzec bezczelnych właścicieli psów, wyprowadzających swoje psy w okolice ulicy Prostej, Łęcznej i Jasnej w celu opróżnienia ich kiszek stolcowych. Wasza bezczelność przekracza kolejną granicę, gdyż już nawet nic sobie nie robicie ze zwrócenia uwagi, gdy wasz pies stawia klocka na ŚRODKU chodnika. Zwrócenie uwagi powoduje wręcz oburzenie. Oświadczam więc co następuje:

Od dziś każdy który nie posprząta po swoim psie zostanie sfotografowany a jego wizerunek umieszczony w tym wątku. I proszę nie straszyć mnie RODO, srodo i innymi lewackimi wymysłami, bo generalnie mam to w dupie. Moje prawo do niewdepnięcia w gówna waszego psa umieszczam wyżej od waszego prawa do ochrony wizerunku. Może wstyd zmobilizuje was do cywilizowanych zachowań.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Uwaga właściciele psów obsrywających okolicę

Postprzez Sinbad » 01 Kwi 2019, 11:49

Niestety ale nie wiem czy to pomoże.... Sam nie mam nic przeciwko psom ale faktycznie bardzo denerwuje mnie jak zachowuje się wielu ich właścicieli. Zupełnie nie przejmuje się tym, że ktoś może nadepnąć na kupę ich psiaka.

Odwiedziłem jakiś czas temu Hiszpanię oraz zachowanie osób tam mieszkających jest zupełnie inne. Każdy sprzątał po swoich psach.
Sinbad
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 Mar 2019, 08:46
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości