Delikatesy Sandra

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Delikatesy Sandra

Postprzez KaloNDM » 11 Sty 2021, 13:32

Delikatesy Sandra przy ulicy Warszawskiej, kto korzysta? Ja byłem ostatni raz... Nie to, że się żalę :P Taka sytuacja z dzisiaj... Wchodzę do sklepu, biorę z półki 2 chleby i czteropak piwa z lodówki. Podchodzę, płacę... przy kasie jest hihihi... hahaha... "Proczę Pan, może być reszty bez grosika?" Hihihi, hahaha... może być. Wychodzę ze sklepu za drzwi, patrzę, a z czteropaku cieknie... więc wracam i mówię po co przyszedłem po raz drugi. Przybiega sprzedawca (nie kobieta, która mnie obsługiwała) wyrywa mi czteropak, mówi coś z przejęciem w głosie i bierze puszki pod kran. Ładnie myje, a dziurawą puszkę wylewa i pokazuje kobiecie, która mnie obsługiwała. Kobieta na to: "W żadnym wypadku nie ma zwrotu. Ja mam lodówkę suchą! Może ten typ uderzył czteropakiem w drzwi albo rozciął piwo paznokciem!" :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Jasna cholera! Przyszedłem tylko wyjaśnić sprawę, a to babsko z takim tekstem do mnie wyjeżdża... stwierdziła nawet, że jest właścicielką :P Aha... no to OK. A pies Ciebie ganiał kobieto. Jakbyś była właścicielką, to oddałabyś mi za te pół piwa co zostało wylane do zlewu i oddałabyś grosik, którego nie miałaś. A udław się ;) Swoją drogą, to jeżeli faktycznie była to właścicielka sklepu, to współczuję Ci "Kauflandzik" ;) obciąłeś dzisiaj paznokcie? Bo ja tak... nie ma takiej możliwości, żebym przeciął nimi puszkę z piwem. Generalnie nie polecam tego sklepu... Grosz do grosza, a będzie kokosza :mrgreen: :lol: Na zdrowie właścicielko! :P
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Delikatesy Sandra

Postprzez Paveco » 11 Sty 2021, 20:16

No to panie kolego wypiłeś se pół piwska mniej.Na zdrowie,Kalo,hehe. :)
Paveco
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 15 Maj 2019, 14:21
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości