wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Postprzez Jasio » 18 Lis 2010, 18:22

Niestety już to się dzieje. Legionowo próbuje przejąc rynek wykorzystując pomysł nowodworski.
Czy aby na pewno ja walę te błędy. Bo wydawało mi się, że to nie w moim poście było napisane jusz
Ten fragment niestety jósz w dziwny sposób zniknął ale na pewno wiemy o co chodzi.
Proszę o wskazanie mioich strasznych błędów na pewno się poprawię.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Postprzez admin » 18 Lis 2010, 18:40

zajmijcie się Panowie dyskusją,a nie wytykaniem sobie błędòw ortograficznych. :) a jak ktòryś wytknie mi moje ortografy,to mu kolor nicka zmienię na ròżowy!
dziękuję i pozdrawiam
A.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Postprzez rather » 18 Lis 2010, 19:33

Poniosło mnie trochę - przepraszam Jasia za osobistą wycieczkę. Z drugiej strony jeszcze raz apeluję do wszystkich o pisanie bez błędów ortograficznych. Można sobie włączyć słownik i pisać zgodnie z regułami języka polskiego.

W poście nie chodziło mi o osobistą wycieczkę, ale zwrócenie uwagi, że materiały wyborcze WND nie trzymają poziomu - jest taka ilość błędów, że nie da się tego czytać.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Postprzez jedliry0 » 18 Lis 2010, 23:03

rather, nie ma potrzeby kajania siÄ™ w czasie przedwyborczym.
Wasza rozmowa zachęciła mnie do lektury książeczki. "Naprawdę jestem pod wrażeniem tego co się stało w tym mieście przez ostatnie dwie kadencje" śmiechu warte.
A co z tymi funduszami unijnymi, ponoć wykorzystano tylko 8% szkoda gadać już mi sie nie chce czytać, pisać, myśleć. Jutro kolejna przeprawa przez korki do Warszawy, może by zrobić kolejkę linową do Bielan z lotniska? byłoby szybciej.
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Postprzez IronRun » 19 Lis 2010, 13:23

Rozumiem że Jasio ma jakieś "ale", kolego ja niestety jestem bezpartyjny i nigdy z żadną partią nie sympatyzowałem. Oczywiście popieram ludzi kreatywnych i mądrych. Jeśli mówimy o zdobywaniu funduszy to mam w tym pewne doświadczenie - przez ostanie 3 lata pozyskałem dla instytucji w której pracuję prawie 7 mln złotych, które przekute zostały na złożone w tym roku 4 wnioski patentowe, oraz stworzenie kilku unikalnych rozwiązań technicznych na skalę światową. Jako ekspert w kilku dziedzinach technicznych wiem jak wygląda sytuacja w Polsce z pozyskiwaniem funduszy Unijnych oraz jak to wygląda w Europie. Pragnę tylko nadmienić, że konkurencja w obszarze nowych technologii jest dużo większa niż w pozyskiwaniu dofinansowania do budowy lotnisk, dróg czy termomodernizacji szkół. Trzeba zacząć tworzyć wnioski i umieć później wykorzystać przydzielone środki na realizację zaplanowanych inwestycji. Przy grupie Urzędników, przypuszczam że w wielu przypadkach posiadających wiedzę i chęci, jakich ma do dyspozycji administracja zarówno miejska jak i powiatowa nie widzę przeszkód. Nie sztuką jest sprowadzić uciążliwy przemysł do miasta dysponującego wieloma walorami sprzyjającymi odpoczynkowi po pracy, sztuką jest stworzyć warunki dla ludzi którzy będą się chcieli tu osiedlić. Ci ludzie właśnie zapłacą podatki lokalne i podatki dochodowe. Napędzą koniunkturę lokalnym firmom. Zagłębiem Ruhry nie zostaniemy, jeśli chcemy rozwijać przemysł to jak najmniej szkodliwy dla nas i środowiska. :):)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: wszyscy przeciw asfalciarni, a co powiecie na hi tech...

Postprzez rather » 19 Lis 2010, 13:58

IronRun ma rację - albo zostajemy centrum przemysłu ciężkiego i ściągamy do NDM huty, rafinarie, cementownie i co tam jeszcze, albo realizujemy przyjętą strategię rozwoju, podpisaną przez Pana Kowalskiego, w której jest mowa o nieuciążliwym przemyśle i usługach. Bo jak raz sobie sprowadzimy ciężki przemysł to nie powiemy mu za 5 lat "dziękujemy". Pan Kowalski nie a chyba świadomości, że wpuszcza nas na minę na najbliższych kilkadziesiąt lat i w dodatku uniemożliwia rozwój gałęzi, które byłyby pożądane przez mieszkańców i lokalny biznes...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości

cron