No i wszystko jasne

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

No i wszystko jasne

Postprzez rather » 16 Lis 2010, 19:29

Poniżej tekst z dzisiejszej Gazety Nowodworskiej. Okazuje się, że sprawcą całego zamieszania jest forumowicz o nicku "rather" (zbieżność nicków przypadkowa), który wsypał w niecny sposób Pana Kowalskiego. Chodzi dokładnie o ten post (link) - niestety dostępny jedynie w archiwum googla, bo wersja oryginalna jest zabezpieczana przez odpowiednie służby - zdaje się, że przez policję pod nadzorem prokuratorskim.

Uważam, że zamkniecie forum to bardzo słuszny ruch, ponieważ gdyby forumowicze dowiedzieli się co konkretnie zgłosił Pan Kowalski organom ścigania, mogliby ze śmiechu zapluć monitory, na których są przecież dowody rzeczowe. Zresztą dowody są na wszystkich komputerach w mieście, z których wchodzono na forum, i na serwerach googla, gdzie są kopie postów - wnioskuję o zaplombowanie również twardych dysków w tych urządzeniach w celu zabezpieczenia dowodów. Tak czy inaczej o godzinie 6 rano będę nasłuchiwał tupotu obutych buciorów na schodach - żywcem mnie nie wezmą :lol:.

Mam również gorącą prośbę (oczywiście oprócz przysyłania paczek i odwiedzania w ciemnym lochu) o wyjaśnienie o co właściwie jestem oskarżony, bo jako prosty chłop pańszczyźniany nie ogarniam złożoności sytuacji?

I na koniec quiz: z tego co pamiętam, to "pomówiłem" jedynie Jeziorskiego. Czy Pan Jeziorski będzie na tyle bezczelny, że zgodnie z informacją z artykułu zgłosi sprawę o ściganie forumowicza rathera?
Załączniki
forum.JPG
forum.JPG (508.5 KiB) Obejrzany 6923 razy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: No i wszystko jasne

Postprzez wtm » 16 Lis 2010, 19:41

daj znać gdzie to wyślę Ci paczkę :cry: . Nie ma problemu.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: No i wszystko jasne

Postprzez mcba » 16 Lis 2010, 19:47

widać wszyscy w urzędzie pilnie czytali wszystko na forum i wszystkie posty w tym temacie :D w/g mnie to jest żałosne ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: No i wszystko jasne

Postprzez rather » 16 Lis 2010, 20:00

A ja się cieszę - będę miał piękną kartę opozycyjną w życiorysie. Muszę sobie zamówić taką koszulkę jak miał kiedyś Endrju Lepper kiedy go wyprowadzali w kajdankach. Takie zdjęcia później z dziką radością drukują wszystkie gazety. Czuję, że jestem na początku wspaniałej drogi: sława, wywiady, występy w telewizji (może nawet w Dzień Dobry TVN!?), znani ludzie - piękna przyszłość.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: No i wszystko jasne

Postprzez nova » 16 Lis 2010, 20:12

Rather - no. teraz to już popularność cię zamęczy :lol: :lol: :lol:
Dawno się tak nie uśmiałam :D
Nic się nie martw - smalec dla ciebie już się pichci... Dostaniesz w stosownej chwili :lol:
nova
 

Re: No i wszystko jasne

Postprzez J-23 » 16 Lis 2010, 21:04

rather napisał
[quote="rather"]Poniżej tekst z dzisiejszej Gazety Nowodworskiej. Okazuje się, że sprawcą całego zamieszania jest forumowicz o nicku "rather" (zbieżność nicków przypadkowa), który wsypał w niecny sposób Pana Kowalskiego. Chodzi dokładnie o ten post (link) - niestety dostępny jedynie w archiwum googla, bo wersja oryginalna jest zabezpieczana przez odpowiednie służby - zdaje się, że przez policję pod nadzorem prokuratorskim.
????
czy z tego co wynika mam rozumieć że występuje dwóch użytkowników o nicku rather ?:
jeden to ten który na forum miejskim zapytywał o sprawę oświetlenia terenu wokół kościoła, i drugi o którym jest mowa w poście do którego jest powyżej załączony link który
jest dostępny w archiwum googla ?.
Jeżeli tak faktycznie jest, to ktoś zapewne przejął konto rathera .
Czy nowodworska policja ma specjalistów od takich spraw , by objektywnie to wyjaśnić.
Może lepiej by tym zajęły się takie organa jak CBA lub CBŚ.
Ostatnio edytowany przez admin, 16 Lis 2010, 21:16, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Drogi użytkowniku wystarczyło użyć mniej "?", uciąłem do 4 znaków. Pozdrawiam A.
J-23
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 19
Rejestracja: 13 Lis 2010, 16:32

Re: No i wszystko jasne

Postprzez rather » 16 Lis 2010, 21:08

Nie wiem co mam spakować? Szczoteczkę do zębów, koszulkę a'la Lepper i co jeszcze? Chyba trzeba wzuć buty bez sznurówek (zabierają) i zrezygnować z tego samego powodu z paska. Nie wiem też czy mam zabrać pastę do zębów czy w więzieniu dadzą mi przydziałową - pomocy!
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: No i wszystko jasne

Postprzez rather » 16 Lis 2010, 21:16

J-23 napisał(a):czy z tego co wynika mam rozumieć że występuje dwóch użytkowników o nicku rather ?:
jeden to ten który na forum miejskim zapytywał o sprawę oświetlenia terenu wokół kościoła, i drugi o którym jest mowa w poście do którego jest powyżej załączony link który jest dostępny w archiwum googla ?.

Nie wiem ilu jest ratherów, ale ja się do rathera - przestępcy forumowego nie przyznaję. I takiej wersji się będę trzymał i odmawiam dalszej odpowiedzi na pytania bez mojego adwokata.

Dobrze, że poruszasz kwestię oświetlenia kościoła na Osiedlu. Rather - przestępca pytał o to Pana Kowalskiego i Pan Kowalski odpisał, że miasto w żaden sposób nie finansowało tego oświetlenia (niestety postu nie ma już w archiwum google). Już po zamknięciu forum dostałem jednak informację od dobrych ludzi, że podczas jednej z mszy (we wrześniu lub październiku) sam proboszcz dziękował miastu za sfinansowanie tego oświetlenia. Pytanie: kto łże - proboszcz, Pan Kowalski czy dobrzy ludzie, którzy przekazują takie informacje (zapewne w celu siania zamętu).
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: No i wszystko jasne

Postprzez J-23 » 16 Lis 2010, 21:38

Wobec powyższego dla mnie staje się jasne że mamy oryginalnego rathera zadającego niewygodne i kłopotliwe pytania i falsyfikat stworzony by zdyskredytować tego pierwszego.
J-23
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 19
Rejestracja: 13 Lis 2010, 16:32


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 84 gości

cron