Pies potrzebuje naszej pomocy

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Pies potrzebuje naszej pomocy

Postprzez ania » 16 Lis 2010, 20:28

Od kilkunastu dni mieszkam w NDM i od kilkunastu dni po naszym mieście wałęsa się piesek. Wiele psów chodzi się po mieście puszczonych samopas, ale one maja domy.

Widziałam go przed chwilą, jak śpi pod sklepem na Zakroczymskiej vis a vis kiosku z gazetami, koło punktu naprawy sprzętu AGD. Ciepły listopad się już kończy!!!
Pies jest uroczy i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Jest średniej wielkości, czarny podpalany, z zakręconym ogonem.

Czy ktoś może zna jego losy, a może mógłby mu udzielić schronienia? Są ludzie którzy go dokarmiają, ale jak tak długo wytrzyma?

Wybory wyborami, ale takie zwykłe sprawy też są ważne i świadczą o mieszkańcach. Właśnie grupy wyborców doklejają nowe plakaty z kandydatami .....
A co dalej będzie z psem? Prawdopodobnie nie ma właściciela. Nie mogę go zabrać do bloku ( mam psa i dwa koty). Niestety pies ma taki zwyczaj, że czasami wyje. Może dlatego ktoś do wyrzucił.

Pomóżmy temu psu.
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Pies potrzebuje naszej pomocy

Postprzez rather » 16 Lis 2010, 21:03

Ania - zrób zdjęcie i wrzuć na forum, może ktoś psiaka rozpozna i namierzymy właścicieli - to straszne świństwo wyrzucać zwierzaka z domu. Na pewno możesz zgłosić go do straży miejskiej, ale wtedy wyląduje w schronisku :(
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pies potrzebuje naszej pomocy

Postprzez ania » 16 Lis 2010, 21:27

Zdecydowanie nie do schroniska!!! SÄ… lepsze rozwiÄ…zania :)

Jutro postaram się wrzucić zdjęcie.
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Pies potrzebuje naszej pomocy

Postprzez rather » 16 Lis 2010, 21:30

Może komuś się psiak spodoba i go przygarnie - zdjęcie będzie przydatne.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pies potrzebuje naszej pomocy

Postprzez ania » 17 Lis 2010, 19:52

Udało mi się zrobić komórką (przepraszam za jakość, ale z techniką sobie nie poradziłam :)

może ktoś sobie coś skojarzy
http://www.youtube.com/watch?v=90v9uwb1GWo

Myślę, że może dobrze żeby go zobaczył jakiś weterynarz, jutro spróbuję go zaprowadzić,co prawda nie wiem czy to się uda, ale jeżeli już, to gdzie najlepiej byłoby się udać tzn. do której z lecznic?
Załączniki
pies.jpg
pies.jpg (4.72 KiB) Obejrzany 4818 razy
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Pies potrzebuje naszej pomocy

Postprzez rather » 17 Lis 2010, 22:22

Zaprowadź go do Mastiffa na Paderewskiego. Bezdomne zwierzaki leczą bezpłatnie - mają umowę z miastem w tej sprawie. Przynajmniej z kotami tak jest.

BTW - bezpłatne leczenie bezdomnych zwierzaków to jedna z niewielu rzeczy, które pozytywnie wyróżniają Nowy Dwór na tle innych miast. Zapisuję to Panu Kowalskiemu na plus.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości

cron